האם הגיל הוא התרגיל?????? - שאלה:

היי לכולם, אני בטוחה שלא פעם שאלתם את עצמכם את השאלה: מה היום חשוב לכם, במציאת בן / בת זוג לפרק ב'??? בין יתר הדברים שאני מחפשת בגבר, חשוב לי גם ההגיל. האם לדעתכם הגיל משנה? הפרש הגילאים משנה, והאם גבר שגדול בהרבה יכול להוות בעיה????? אודה לתשובותיכם... שלכם חגית
מנהל הפורום
1000+

כל הקריטריונים המוקדמים

הם מה שמשאירים אנשים בסוף לבד לעיתים לעולמי עד לא הגיל אלא התרגיל לא משפט שלי לדעתי העיקר שיש כימיה אני הייתי מוכנה לנסות ולהתנסות בני אדם לפחות בנות בררניות על דברים אחרים כמו למי נמשכים, אז למה לפסול מראש ...

היי חגית

פרק ב תלוי בגילאים של בני הזוג ,מה רוצים בקשר, ואם יש כוונה להבאת ילד משותף האם זה מקובל על שני הצדדים. במצב שיש ילדים לשני בני הזוג והם אינם מעונינים בילד נוסף הפרש הגילאים לא תמיד חשוב ולא מדובר על אישה בת 30 וגבר בן 50 כי אז ההפרש גדול מידי וזה ייצור בעיה ולגבר לא יהיה סבלנות אם לאישה יש ילדים קטינים. בגדול אני חושב שהסברתי את עצמי.

היי חגית

היי תשובה לשאלתך לא הגיל לא משנה משנה אם הצד השני מספיק בוגר בראש ולא רק בגיל

היי חגית..

אני חוזרת ומוסיפה על מה ששימי כתב לך פה,שאם הפרש הגילאים ביניכם משמעותי,אז זו בעיה עבור הילדים שיש לכל אחד מכם ובמידה ואתם רוצים להביא עוד ילד,כי תחשבי אם כיום את בגיל 30+ והוא בגיל 50+,ויש לכם ילד משותף(כאילו,כן?),אז כשהילד הזה יגיע לגיל 20 תהיה לו אמא צעירה ומגניבה,אך אבא זקן משהו..,חוץ מזה שבגיל צעיר את יחסית את עשויה למצוא עצמך מטפלת בו בגלל מגבלות הגיל..את יודעת...זקנה..,אז תחשבי אם שווה לך להתמודד עם זה..?! אך אם הפרש גילכם הוא רק 10 שנים או אפילו 15 שנה זה לא כזה קריטי,לדעתי. מקווה שעזרתי לך..

אה,ותחשבי גם על הקטע המיני..

כי גיל העמידה לא מטיב עם הגבר גם אצל כאלו שהם בני 40+.

האם הגיל הוא התרגיל?????? - שאלה:

היי לכולם, אני בטוחה שלא פעם שאלתם את עצמכם את השאלה: מה היום חשוב לכם, במציאת בן / בת זוג לפרק ב'??? בין יתר הדברים שאני מחפשת בגבר, חשוב לי גם ההגיל. האם לדעתכם הגיל משנה? הפרש הגילאים משנה, והאם גבר שגדול בהרבה יכול להוות בעיה????? אודה לתשובותיכם... שלכם חגית

תודה למשיבים:

אני מדברת על הבדל גיל של 15 שנה בערך.....הגבר ניראה מעולה, שרמנטי, מתנהג כמו ג'נטלמן אמיתי, מפנק, פרחים טלפונים והודעות. לא משתגע אלא די במתינות....שאני איתו אני נהנית אבל חושבת על הגיל וזה קצת מוריד את חשק.... מה אתם אומרים יקירי? שלכם תמיד תמיד, חגית
מנהל הפורום
1000+

אני מעריך

שהוא בן 55 בערך, לא צריכה להיות בעיה אם משאר הבחינות נראה לך בסדר. יכול להיות אדם עם עשר שנים הבדל וזה להערכתי הגבול שקבעת לעצמך יהיה הרבה פחות טוב מכל הבחינות כולל מינית ומה אז? בהצלחה.

אה,ותחשבי גם על הקטע המיני..

כי גיל העמידה לא מטיב עם הגבר גם אצל כאלו שהם בני 40+.

יש גברים הרבה יותר צעירים

מגיל העמידה או שיש להם בעיה במין או שהם אמיניים,דווקא היום קראתי על איש בגיל שבעים שמתיעץ עם סקסולוג שבאבר מינו נחלשה הזיקפה לאחרונה.

אני מעריך

שהוא בן 55 בערך, לא צריכה להיות בעיה אם משאר הבחינות נראה לך בסדר. יכול להיות אדם עם עשר שנים הבדל וזה להערכתי הגבול שקבעת לעצמך יהיה הרבה פחות טוב מכל הבחינות כולל מינית ומה אז? בהצלחה.

ושוב חגית

צריך להתיחס לתגובה הראשונית שלי.לא רק להבדל של 15 שנים אלא בני כמה אתם.

שימי אני נשמעת לך זקנה??????סתאאאם...

אני בת 32 . (האמת שלא יכולת לדעת) חוץ מזה איך הגעת למסקנה לגבי הגיל שלו? סתם מעניין לדעת..... תודה ולתגובתך.... חגית
מנהל הפורום
1000+

שימי, הצלחת להצחיק אותי...

מנהל הפורום
1000+

שימי אני נשמעת לך זקנה??????סתאאאם...

אני בת 32 . (האמת שלא יכולת לדעת) חוץ מזה איך הגעת למסקנה לגבי הגיל שלו? סתם מעניין לדעת..... תודה ולתגובתך.... חגית

חגית

היי חגית.. את לא נשמעת בת 55 אך גם לא בת 32. אז הגבר בן 50 נניח. מה רע ??? רע. הוא לא יתפקד מינית בצורה טובה . והכל מתחיל ונגמר במין לצערי. הוא יכול להיות שרמנטי,מקסים וכו' אך מה עם המין? מה עם המין ?

לנושא הגיל

זה הערכה גסה.לגביך אף פעם לא דיברנו כך שלפי הקול אולי אפשר לקבוע,אם כי אספר לך משהוא מצחיק במסגרת עבודתי דיברתי הרבה עם מזכירה של ספק שמעולם לא ראיתי אותה והיא נשמעת מאוד צעירה. באחת ההזדמניות שיצא לי נסעתי לשם ומסתבר שזו אמא של בעל העסק אישה מבוגרת בשנות השבעים המאוחרות.ואני לתומי חשבתי לפגוש איזה כוסית בשנות השלושים.

כל הקריטריונים המוקדמים

הם מה שמשאירים אנשים בסוף לבד לעיתים לעולמי עד לא הגיל אלא התרגיל לא משפט שלי לדעתי העיקר שיש כימיה אני הייתי מוכנה לנסות ולהתנסות בני אדם לפחות בנות בררניות על דברים אחרים כמו למי נמשכים, אז למה לפסול מראש ...

מסכימה מאוד!

גם אני למדתי שכל התנאים התנאים המוקדמים יוצרים את החסמים ומפריעים להתקדם הלאה. לכן בפרק ב' החלטתי שאני יותר דינמית, מתפשרת במקומות שאפשר, ובגיל אני יכולה להתפשר. המוטו שלי: כדי להתקדם צריך לזוז (בהשראת הפרסומת של מזרחי טפחות ).
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר