נשות ישראל אין מי שיגן עליכן בזמן אלימות - כמובן לא משטרת ישראל

אני רוצה לשתף אתכם במשהו יש לי בעיה עם אחד השכנים אני מגדלת את ילדי לבד ללא עזרה וללא תמיכה של גבר שיגן עלי... ויבוא לעזרתי. ממש לא... הדבר הוא שהשכן מאיים עלי כבר מעל לחודשים מאז שהגיע לגור מתחת לביתי, כי הוא טוען שילדי מפריעים לו ועושים רעש הגענו למצב שאנו הולכים מרחפים באויר ואנו צריכים להיות דגים כמו שהוא אמר שיהיה שקט בין 16:00-21:00 בערב, כי חס וחלילה הוא ישמע אותנו צועדים על ראשו בנוסף ילדי הקטן נמצא עם בנו בגן, וחיי הפכו להיות לסיוט גדול מאד הגענו למצב שאנו פוחדים לצאת מהבית ולפגוש אותו וכן בגן הילדים ובכניסה לבניין כי הוא מחכה לנו וכל תזוזה בבית הקלה ביותר הוא כמעט שובר לנו את הדלת במכות חזקות מקלל משמיץ אותי ואת משפחתי שאנו מכיר בכלל בפני אנשי הגן ברחוב צועק מקלל את הקללות הכי ירודות שיש שנאלצתי עד עכשיו כדי לא לרדת לרמה שלו,לא לענות לו אבל תשו כוחותיי ביום שישי עברתי סצנה רצינית בגן הוא ממש רדף אחרי עד לגן, למה כי ילדי לפני שיצאנו לגן בית הספר קצת קפצו רקדו דבר שאסור כנראה לעשות וזאת לא שעת מנוחה בקרוב לשמונה בבקר וקילל והשמיץ ביום שבת אותו דבר ילדי חזרו מאביהם אחה"צ קצת זזו ואז חשבנו שהדלת שלנו נופלת מתפרקת בבית דבר שקבוע קורה המכות הרמות בדלת כל שבוע לי נמאס כי הילדים החלו לבכות ולרעוד גם אני הייתי באותו מצב . (החלטנו לעזוב ולעבור לדירה אחרת בשכירות תוך כמה זמן שכרתי דירה כי אני מפחדת על חיי וחיי ילדיי. ) לקחתי יוזמה התקשרתי למשטרה כי כבר אמרו לי מקורבים למה את צריכה לקבל את ההשפלות האלו, ממש רעדתי בשיחה עם מוקדנית המשטרה בקושי דיברתי מרוב בכי אמרה שולחת ניידת כמובן הניידת הגיע אחרי שעה כשילדי נרגעו והמטורף חדל לדפוק על דלת ביתנו הגיע זוג שוטרים חשבתי שבאו לעזרתי בסוף אני יצאתי האשמה, וטענה השוטרת שהשכן רוצה שקט איפה כל הטענות שניסיתי לדבר ולהסביר אוזן קשבת לא הייתה לשוטרים היו עסוקים בקבלת דיווחים בקשר לא הקשיבו לי כמובן ואמרה השוטרת בקשר אני בסיכסוף שכנים כבר הולכים הם היו בסך הכל 2-5 דקות לא יותר בכניסה לבית לא לקחו פרטים מעבר לשם ת.ז. לא הקשיבו לי בכלל כי הם נגשו לשכן קודם כך טענו והוא בטח בכה להם כמה הוא מסכן, איפה מי שיגן עלינו ועל ילדינו יצאתי מאד פגועה מהדבר אני וילדי מופקרים לאלימות מילולית וכמעט גופנית כי הוא איים עלינו עם הנפת ידים מול פני ופני ילדיי ועל חיי ואמר (שאם הוא יקבל את הגננה שלו הוא לא יודע מה יעשה והוא ימרר את חיי ולא)יודעת עם מי התחלתי וכו'..שלא תדעו ) .אני לא מאמינה שאני גרה במדינה כזאת אישה מתקשרת נואשת למשטרה בסוף היא יוצאת אשמה לא פלא שיש רציחות ואלימות במשטרה ממש הוצאתי את כאבי בפניכם כי נראה לי שאני נגשת למשטרה לתת תלונה כי אני ממש חוששת ללכת הביתה כל הלילה אני לא ישנתי וילדי דיברו מתוך שנה בכו אפילו מאד לא נעים חבל שזה המצב אני ממש מרגישה לבדי בעולם רצתי לעבודה ממש מפוחדת שרון

שרון

עשי כפי שאסביר לך דבר ראשון,בכל תחנת משטרה,יש מדור סיכסוכי שכנים,ואלמ"ב גשי לשם פיזית (לא בטלפון) והגישי תלונה מסודרת.באם יש לך תיעוד (הקלטה,תצלומים,תאריכים ותימלול) הביאי אותם איתך,אם אין,זה הזמן ללכת על זה,ואל תתעצלי,בכל טלפון נייד ישנה האפשרות הזו. אם ישנם עדים שמוכנים להעיד,רשמי לפנייך את פרטיהם האישיים,כולל ת.ז ומספר נייד.אל תשכחי לבקש אסמכתא (מס' יומן) דבר שני,בקשי פגישה עם מפקד התחנה,זאת על מנת שיטפל בשוטרים הסוררים,שלא ביצעו תפקידם כהלכה וכפי שמתבקש.ברוב התחנות,ישנם ימים של "דלת פתוחה" לכלל האזרחים,ואם אין,אל דאגה,יקבעו לך פגישה אישית איתו באם כל זה אינו עוזר ואין התייחסות רצינית,את תמיד יכולה להגיש תלונה במח"ש (המחלקה לחקירות שוטרים)במטה הארצי בירושלים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר