חבר'ה בוקר טוב,

אין לי מושג למה, אני במצב רוח ירוד כבר שבוע, עליות ומורדות. יש לי מישהו שהתחלתי לצאת איתו. בהתחלה היה נחמד, נפגשנו, פגישה חלומית כזאת לא הייתה לי כבר המון זמן, עד שעה קטנה של הלילה, שידרנו על אותו גל,מין התאהבות מהירה כזאת מכירים? שבא לכם כל הזמן להגיד "איך אני אוהב את המראה שלך" וזה אכן היה באותו ערב.... המשכנו מכאן...ואז התגלה ליאחרי כמה שיחות שלאחר הפגישה שהוא מתעצבן מכל דבר,החלטתי להתנתק וגם הוא אמר שלא מתאים לו אבל הבן אדם אחרי כמה ימי רגיעה ממשיך להתקשר ולומר שהוא מתגעגע אלי, חושב עלי, שקולי מרגיע אותו וכד'.... ואז יש רגיעה, הוא לא יוזם ואני לא ובסוף הוא נשבר ומתקשר, מדברים, צוחקים אולי לפעמים נפגשים לזמן קצר ואז אם אמרתי מילה שלא חשבתי עליה פעמיים, פשוט פיצוץ.... קרה מקרה שעברה שיחה סבבה, היה צחוק, וגעגוע, פירגון הדדי ואז ברגע האחרון של השיחה אמרתי לו שאני בעבודה ונדבר יותר מאוחר וקבענו לערב להיפגש. אחרי דקה הוא מרים לי טלפון ואומר שלא בא לו לראות אותי... יכול להיות שיש שם משהו לא נורמאלי,יכול להיות שהוא מחפש תשומי..או פשוט אי הבנות גדולות ולא מסתדרים? לא יודעת.... חוץ מזה שמפריע לי מאוד שהוא כל הזמן אומר לי שהוא מרגיש שאני עם פוזות ואני שחקנית לא קטנה, כמה שאני מסבירה לו שאני עברתי את השלבים של המשחקים,,לא עוזר.... מה אתם אומרים??? אשמח לשמוע את דעתכם בעניין.....הוא לא מפסיק להטריד את מחשבותיי, זה משהו מדהים
מנהל הפורום
1000+

חגיתתתתת, בוקר טוב

חגית. מה שלומך.. מה פרוש התחלתי לצאת איתו ? מתי זה החל ? האם לפני שבוע,שבועיים,חודש ??? מה שדרתם בדיוק ....???? חגית..סליחה אה, מה בדיוק היה שם אהבה או תאוה ??? חסרים הרבה פרטים בכדי להבין את התמונה ..אנא הוסיפי. צר לי שאני שוב כותב על אהבה/תאוה. אך כך זה מתחיל ואח"כ.... ואני מקווה שאת לא מאלה שיאמרו שאני קשה.

חגית היקרה

את אומרת שאחרי המריבה הבחור מתקשר ואומר שהוא מתגעגע "ושהקול שלך מרגיע אותו" לדעתי הוא לא צריך אותך הוא צריך פסיכולוג שירגיע אותו אחרי שיעבור תהליך שיקומי שיתקשר אליך. אחרי כל התלאות עם הגרוש שלך את צריכה כתף להניח את הראש ולא לתת כתף לאיזה סתום שיניח את ראשו. תעברי הלאה ובהצלחה.

שימי תודה, בוקר טוב....

זה מה שחשבתי, אבל אין לי ממש את האומץ לומר לו את הדברים.....אני ממש מבולבלת מהעניין, הגעתץי למסקנה שאני פשוט צריכה לאסוף את עצמי, להתאפס ולהיתנתק. מזמן אבל באמת מזמן לא הושפעתי ככה מגבר.... תודה על המסקנות - חיזקת אותי. שיהיה לך יום טוב, חגית
מנהל הפורום
1000+

חגיתתתתת, בוקר טוב

חגית. מה שלומך.. מה פרוש התחלתי לצאת איתו ? מתי זה החל ? האם לפני שבוע,שבועיים,חודש ??? מה שדרתם בדיוק ....???? חגית..סליחה אה, מה בדיוק היה שם אהבה או תאוה ??? חסרים הרבה פרטים בכדי להבין את התמונה ..אנא הוסיפי. צר לי שאני שוב כותב על אהבה/תאוה. אך כך זה מתחיל ואח"כ.... ואני מקווה שאת לא מאלה שיאמרו שאני קשה.

א היקר...מה שלומך? תודה על התגובה:

הקשר החל לפני כחודש וחצי. אבל מרגישה שהרבה יותר זמן. לא יודעת אם לקרוא לזה אהבה, בדרך בכל אופן, תאווה גם לא הוא בכלל לא לוחץ עלי בעניין אבל אני מרגישה שהויכוחים על ההתחלה הרסו לי איתו. אתה לא קשה פה במקרה הזה....חחחחח היות וזה מכוון אלי אני לא מקבלת זאת כך. אולי הפרטים שכתבתי יעזרו לך. תודה על עזרתך, ויום טוב חגית
מנהל הפורום
1000+

חגיתתתתת

עוד לפני שקבלתי את תגובתך כתבתי משהוא. ואני יודע בוודאות שיהיו כאלה שיגיבו בצורה :לא עדינה בלשון המעטה. אני..רק מביע את דעתי. מי שירצה -יקבל לא ירצה -שלא יקבל. קראי ותגיבי. שלך.

שימי תודה, בוקר טוב....

זה מה שחשבתי, אבל אין לי ממש את האומץ לומר לו את הדברים.....אני ממש מבולבלת מהעניין, הגעתץי למסקנה שאני פשוט צריכה לאסוף את עצמי, להתאפס ולהיתנתק. מזמן אבל באמת מזמן לא הושפעתי ככה מגבר.... תודה על המסקנות - חיזקת אותי. שיהיה לך יום טוב, חגית

חגית אם קשה לך

לומר לו את הדברים את לא צריכה להרבות בדיבור ולנמק למה,פשוט תגידי לו שלא מתאים לך ומבחינתך זה סוף פסוק ולא להכנס לוויכוחים והסברים,ומאותו רגע אל תעני לטלפונים שלו. חיזקי ואימצי.

חבר'ה בוקר טוב,

אין לי מושג למה, אני במצב רוח ירוד כבר שבוע, עליות ומורדות. יש לי מישהו שהתחלתי לצאת איתו. בהתחלה היה נחמד, נפגשנו, פגישה חלומית כזאת לא הייתה לי כבר המון זמן, עד שעה קטנה של הלילה, שידרנו על אותו גל,מין התאהבות מהירה כזאת מכירים? שבא לכם כל הזמן להגיד "איך אני אוהב את המראה שלך" וזה אכן היה באותו ערב.... המשכנו מכאן...ואז התגלה ליאחרי כמה שיחות שלאחר הפגישה שהוא מתעצבן מכל דבר,החלטתי להתנתק וגם הוא אמר שלא מתאים לו אבל הבן אדם אחרי כמה ימי רגיעה ממשיך להתקשר ולומר שהוא מתגעגע אלי, חושב עלי, שקולי מרגיע אותו וכד'.... ואז יש רגיעה, הוא לא יוזם ואני לא ובסוף הוא נשבר ומתקשר, מדברים, צוחקים אולי לפעמים נפגשים לזמן קצר ואז אם אמרתי מילה שלא חשבתי עליה פעמיים, פשוט פיצוץ.... קרה מקרה שעברה שיחה סבבה, היה צחוק, וגעגוע, פירגון הדדי ואז ברגע האחרון של השיחה אמרתי לו שאני בעבודה ונדבר יותר מאוחר וקבענו לערב להיפגש. אחרי דקה הוא מרים לי טלפון ואומר שלא בא לו לראות אותי... יכול להיות שיש שם משהו לא נורמאלי,יכול להיות שהוא מחפש תשומי..או פשוט אי הבנות גדולות ולא מסתדרים? לא יודעת.... חוץ מזה שמפריע לי מאוד שהוא כל הזמן אומר לי שהוא מרגיש שאני עם פוזות ואני שחקנית לא קטנה, כמה שאני מסבירה לו שאני עברתי את השלבים של המשחקים,,לא עוזר.... מה אתם אומרים??? אשמח לשמוע את דעתכם בעניין.....הוא לא מפסיק להטריד את מחשבותיי, זה משהו מדהים

חגיתתתתת

אם הוא כזה הפכפך תעזבי אותוווו!! את לא צריכה את זה.. תעיפי אותו ל****** סלחי לי שאני כותבת את זה...

נירה יקירה...נעלמת מהבוקר לא חזרת לפייס....

תודה על תשובתך. הבעיה שלי שאני חושבת עליו המון, הוא עשה לי משהו מבפנים שאני לא יודעת איך להגיב עליו. יש לו קסם אישי כזה. אני אחת כזאת שחייבת שליטה בהכל ופה אין לי שליטה. ואם כבר יש לי שליטה ברגשות שלי ואני "מתגאה" בעצמי הוא טורח להתקשר ולהזכיר שהוא קיים ולמה נעלמת לי????ואז הגעגועים עולים וחוזרים, נפגשים וכן הלאה וכן הלאה....... בגלל זה אני אומרת שבקשר הזה יצאתי משליטה לגמרי...מאיזון וזה מעצבן אותי..... תודה, חגית
מנהל הפורום
1000+

נראה לי כדאי לך לסיים עם זה כמה שיותר מהר

הוא נשמע כמו פסיכופט אמיתי... אם את באמת רוצה להתקדם הלאה בחיים שלך ולמצוא מישהו רציני את לא צריכה להתחיל לצאת עם כאלה שקמים יום ככה ויום ככה... אין מה לעשות בשביל להתקדם הלאה צריך לזוז, לנסות, לשלול, לצאת, להיפגש... אבל הכי חשוב זה לא להישאר עם מישהו כי אין לך כוח להמשיך לחפש

תזרקי אותו את לא צריכה אותו - ו.ר.ז'קונט

או כמו שאומרים עכשיו בפרסומת החדשה של דביר - תנפנפי אותו בשביל להתקדם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר