למנהלי פורום "יחסים" איפה השיוויון??!!

אם מצאתם לנכון להקצות פורום מיוחד ללסביות, עם כל האפשרויות לפרסם הודעות כולל הכרויות, ותבורכו על כך, מדוע לא מצאתם לנכון להקצות פורום דומה להומוסקסואלים??? או אולי פורום משותף לסביות/הומו (גאים) ?? ושלא תבינו לא נכון, אני לא הומו אבל אני דוגל בחופש ובבחירתו המינית של כל אדם, וכך מקבל אותו, כולל לסביות והומוסקסואלים. מוגש לכם באהבה, כחומר חשוב למחשבה, מהאחד שתמיד רק אופטימי, ראובן אליהו הירושלמי.

מסכימה עם כל מילה

צריך שוויון !!!

יש משהו נכון במה שאתה אומר אבל לא זה המקום....

מנהל הפורום
1000+

תגובה לחגית המנהלת

ראשית חגית, תודה לך על שהגבת! אבל לא הבנתי בדיוק את תגובתך, האם לא כאן המקום לכתוב לך, או לא כאן המקום עבור הומוסקסואלים? אם התשובה היא הראשונה, אשמח לדעת לטובת כולם איפה המקום הנכון, ואם התשובה היא השניה, אז מדוע יש כאן מקום עבור הלסביות?? מוגש לך באהבה, כחומר למחשבה האחד שתמיד רק אופטימי, ראובן אליהו הירושלמי

מסכימה עם כל מילה

צריך שוויון !!!

תודה לך גברת תקווה (HOPE) על התגובה המעודדת ונוטעת תקווה, מראובן

תגובה לחגית המנהלת

ראשית חגית, תודה לך על שהגבת! אבל לא הבנתי בדיוק את תגובתך, האם לא כאן המקום לכתוב לך, או לא כאן המקום עבור הומוסקסואלים? אם התשובה היא הראשונה, אשמח לדעת לטובת כולם איפה המקום הנכון, ואם התשובה היא השניה, אז מדוע יש כאן מקום עבור הלסביות?? מוגש לך באהבה, כחומר למחשבה האחד שתמיד רק אופטימי, ראובן אליהו הירושלמי

ראובן שבוע טוב - תגובתי אליך:

א. לא הבנתי שהתכוונת לכתוב ספציפית אלי, גם אם כן לא אני האחראית על הפורומים, אבל בהחלט כאן המקום לכתוב אלי ישירות כמנהלת הפורום. ב. אין לי שום דבר נגד הומואים ולסביות, להיפך אני חושבת שזו בחירתם לחיות כך ובחיים לא תראה כאן כל תגובה שלי נגד הקהילה הזו, בחיים גם לא כמנהלת הפורום. ג. היכן ראית שנתתי במה ללסביות ולא נתתי במה להומואים ? זה ממש לא ברור לי. אודה לך אם תואיל בטובך לפרט ולהסביר לי כי גם אם זה קרה זה לא הניה בכוונת תחילה... ד. אם אינני טועה ישנו פורום כאן בוואלה לקהילה ההומו לסבית ואם לא יש אפשרות להציע זאת להנהלת הפרומים, אם יהיה ביקוש לכך.למרות דאני לא רואה שום סיבה שכל מנהל פורום אחר לא יצתן במה לקהילה בכל נושא שהוא מקווה שנתתי לך את ההסברים שרצית. בברכת חג שמח, שנה טובה וגמר חתימה טובה, שלך - חגית הירושלמית..... ההשואפת להיות אופטימית תמיד!!
מנהל הפורום
1000+

למנהלי פורום "יחסים" איפה השיוויון??!!

אם מצאתם לנכון להקצות פורום מיוחד ללסביות, עם כל האפשרויות לפרסם הודעות כולל הכרויות, ותבורכו על כך, מדוע לא מצאתם לנכון להקצות פורום דומה להומוסקסואלים??? או אולי פורום משותף לסביות/הומו (גאים) ?? ושלא תבינו לא נכון, אני לא הומו אבל אני דוגל בחופש ובבחירתו המינית של כל אדם, וכך מקבל אותו, כולל לסביות והומוסקסואלים. מוגש לכם באהבה, כחומר חשוב למחשבה, מהאחד שתמיד רק אופטימי, ראובן אליהו הירושלמי.

הומולסבי ???

אני יודע שאקבל תגובות קשות. אך נכתב בפורום זה שיש "חופש ביטוי" אז לכל אחד מותר להביע את דעתו בגבול המותר. הפורום הזה הוא פורום לגרושים גרושות. ישנם עשרות רבות של פורומים להומו-לסבי. לכל אחד מותר לעשות עם חייו ככל העולה על דעתו. בסדר ??? לדעתי [וזו דעתי] הומו זה בנגוד גמור לטבע !!! ולא משנה אם זה סטיה או נטיה, בטבע האנושי יש זכר ונקבה. בהמות-יש זכר ונקבה חיות-יש זכר ונקבה עופות-יש זכר ונקבה. גם...בטכנולוגיה יש ...זכר ונקבה. בטוח שכולם בפורום הבריגו פעם בחייהם ...בורג. יש בורג ו...הום.זכר ונקבה. אנו שותים מים מן הכוס, המים נשפכים לתוך הכוס. הכל כולל הכל זה..זכר ונקבה. היום בימנו אם אינך מסכים לתופעה ההולכת ומתרחבת אז כולם קמים וצועקים. זו תופעה פסולה ביותר,וצריך לגנותה מקיר לקיר. היום כל אחד יוצא לפתע מן הארון.ואם לא מקבלים את זה אז ישר צועקים: פרימיטיבי, חופש בחירה וכו' שאלה לי אליכם: למה רוב ההומואים אוהבים ללבוש בגדי נשים? באמת מה הקטע בזה ??? תבינו..זה שיא השיאים של הטומאה. ההומואים משתמשים בברית מילה איבר שהוא מאוד מקודש [ע"פ היהדות] ומשתמשים בו במקום הכי טמא שרק אפשר. בר מינן !!! מתי המכורים לסמים יערכו מצעד 'גאוה' מתי הפדופילים יערכו מצעד 'גאוה' וכו' וכו' הרי בחברה בכלל ישנם הרבה בני אדם שיש להם סטיות כאלה ואחרות. אז שיערכו מצעד .מה יש ? גם להם מגיע . יש עלי אדמות המון המון הומו-לסבי. בסדר. אך לא צריך לעשות טכסים ורעש גדול מעניין. בשביל מה זה טוב ??? ואני יודע שיקומו כל מיני "צדיקים"[צדוקים] ויזעקו ויצעקו גווווועעעעללללדדד איך הוא העז ??

א

אכן יש מלא פורומים להומאים ולסביות אבל כאן בוואלה אין להומאים רק ללסביות אבל ראובן אכן זה פורום לגרושים וגרושות בטענותייך או כנס בתפוז יש מלא פורמים וקומונות להומיים בהצלחה איש יקר

emo_43.png "רק האהבה תנצח" emo_43.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר