מנהלים רומן מזה 3 שנים...

הוא עזב את הבית ללא גירושים. בעלי עזב את הבית ואנו בהליכי גירושים. התחושה היא שמחפש לצאת איתי ונורא רוצה להיות איתי אך לחלוטין לא מוכן לחיות איתי. עדיין לא מוכן שהילדים יכירו אותי. נורא פוחד מכל העולם...!!!!! מה אני בת 16? מי צריכ את היציאות האלה בערב.. ? צריכה יציבות שלא מסוגל לתת לי! תריכה אותה עכשיו ברגעי קשים שעוברת. רוצה שיתוף, חיים משותפים וקשר יציב!!! מה עושים???? דעתכם..

עזב את הבית

לפני שאת שולחת מייל תקראי שוב ,אני לא ממש הבנתי.

יקירתי מה שנבנה על חשבון הרס נהרס בדוק!

מריאן שלום לך,

את יודעת מה? את נמצאת במצב בדיוק כמו מישהי שאני מכירה. זהו דפוס של גבר. לדעתי הוא מחפש לצאת איתך, לבלות איתך, וליהנות איתך. התקופה של עזיבת הבית ותהליך פירוק המשפחה מאוד קשה, הגבר מרגיש בודד ולמרות שהוא ה"נוטש" הוא מרגיש בדידות ונתק מהילדים ובכלל מהמשפחה ולכן נוח לו להיות איתך ולהרגיש פחות בודד, יש מישהי שמחכה לו למרות שהוא מתגרש ומפרק את המשפחה. ואת זה רואים בכך שהוא לא רוצה לגור איתך ולפתח את הקשר למעבר ליציאות מדי ערב. מעבר לזה את מחפשת קשר יציב, בונה וזוגיות טובה והוא בכלל בכיוון אחר. עצתי לך:תשמרי על פרופיל נמוך עד שיוודע לך מה הוא חושב לעשות עם נישאיו כי את תלוי באויר ואם יודיע לך שפניו לגירושין אז שווה לחכות ולראות מה יהיה לאחר הגט. ברור לי הצד שלו מדוע הוא לא מוכן כרגע לחות איתך ולא להפגיש אותך עם ילדיו כי עדיין הוא נשוי, בכ"ז זה לא נראה טוב בחוץ. תחשבי על זה. יום טוב, חגית
מנהל הפורום
1000+

מייל שלי z173946@walla.com

היי אשמח לדבר איתך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר