שאלה חשובה

אני נמצאת בהליך גירושין, טרם היה סידור גט בשל אילוץ אך בעיקרון לקראת סיום. לפני שבועיים חגגנו בת מצוה לילדה והסכמנו כי נתחלק בהוצאות של המסיבה חצי חצי. בערב הארוע עזב באמצע ואמר שאשלם והוא יחזיר לי...היום אני מבינה שהוא לא מתכוון לשלם....האם יש דרך לחייב אותו להשתתף בהוצאות ?

זבל של גברים הילדה גם שלו כלבבבב

לא רוצה לשלם

אני מאמין שההסכם שלך לגבי ההוצאות היה בעל פה ,הוא יכול להכחיש מה אז? לא פעלת בחוכמה מפני שאת ישרה מידי אבל היית צריכה לחשוב שאת נמצאת בהליך גירושין.בואי נקווה שהוא יפתיע וישלם, ואם לא אולי כדאי לשתף את הילדה שתדבר על ליבו.אני מכיר מקרה אחד לפחות שזה עזר.בהצלחה.

כלבבב

יש גם גברים טובים תאמיני,כמו שיש נשים טובות.

את ישר אומרת זבל

למשל במיקרה שלי שהבן שלי היגיע למצוות הגרושה שלי קבעה תאריך היזמינה רק את החברות וחברים ומשפחה שלה ללא ידיעתי ובזמן שאני בחול. שבועים לפני המסיבה היזמינה את הורי ואותי.מה לדעתך ההיתי צריך לעשות לבוא ולשלם חצי על המוזמנים שלה? אז מי הזבל? אז גם אני לא שילמתי חצי ושחזרתי מחול עשיתי לו מסיבת בר מצווה ואני לא יבקש חצי

לא רוצה לשלם

אני מאמין שההסכם שלך לגבי ההוצאות היה בעל פה ,הוא יכול להכחיש מה אז? לא פעלת בחוכמה מפני שאת ישרה מידי אבל היית צריכה לחשוב שאת נמצאת בהליך גירושין.בואי נקווה שהוא יפתיע וישלם, ואם לא אולי כדאי לשתף את הילדה שתדבר על ליבו.אני מכיר מקרה אחד לפחות שזה עזר.בהצלחה.

למה לערב את הילדה לא בריא כלל לא רוצה שלא ישלם מאוד פשוט

תשלמי את הערב היה שלך נהנת עם ילדתך זה מה שחשוב אל תיפלי ליותר מכך ממש מיותר .

כמה גברים אני מכירה שלא אכפת להם מהילדים שלהם יש הרבה

באיזה שבל מספיק להתרגש זו בעיה של הגבר ועד שיתעורר הוא יפסיד בענק ואין דרך חזרה

את ישר אומרת זבל

למשל במיקרה שלי שהבן שלי היגיע למצוות הגרושה שלי קבעה תאריך היזמינה רק את החברות וחברים ומשפחה שלה ללא ידיעתי ובזמן שאני בחול. שבועים לפני המסיבה היזמינה את הורי ואותי.מה לדעתך ההיתי צריך לעשות לבוא ולשלם חצי על המוזמנים שלה? אז מי הזבל? אז גם אני לא שילמתי חצי ושחזרתי מחול עשיתי לו מסיבת בר מצווה ואני לא יבקש חצי

פתרתם יפה את הבעיה שתי בר מצוות לילד אחד פתרון מקסים

השכנה שלי עשתה בר מצווה לילד שלה אצל הוריה ולא הוזמן הגרוש כך ש יש המון פתרונות לבעיה זו

למה לערב את הילדה לא בריא כלל לא רוצה שלא ישלם מאוד פשוט

תשלמי את הערב היה שלך נהנת עם ילדתך זה מה שחשוב אל תיפלי ליותר מכך ממש מיותר .

לא לערב ילדה

חשבת אולי שקשה לה לשלם לבד? אולי מלכתחילה היא היתה עושה אירוע במתכונת שונה?אני לא שש לערב ילדים ממש לא.

את ישר אומרת זבל

בר מצווה

פעלת נכון מאוד.יש גברים לא בסדר ויש נשים לא בסדר.

פתרתם יפה את הבעיה שתי בר מצוות לילד אחד פתרון מקסים

השכנה שלי עשתה בר מצווה לילד שלה אצל הוריה ולא הוזמן הגרוש כך ש יש המון פתרונות לבעיה זו

את אומרת שזה פיתרון טוב? למה את חושבת שזה נעים לילד שני בר מיצוות?

לא היה יותר טוב לעשות בר מיצווה נורמלית לבן המשותף לשני ההורים אים כול משפחתו? כן ויש לו משפחה גם מצד האבא!מה הוא אשם בגירושים? את יודעת באיזה לחץ הוא היה לפני הבר מצווה ? אים אבא יבוא או סבא וסבתא? לדעתי נשים שכול הזמן מדברות על שלילד היה הכי טוב שוכחות לפעמים שצריך לשים את הרגשות והכעס שיש על הגרוש לטובת הילד.זה יותר חשוב לילד מאשר עוד 1000 שקל למזונות. והמבין יבין .לא צריך להיתנקם באבא על חשבון הבן.

לא לערב ילדה

חשבת אולי שקשה לה לשלם לבד? אולי מלכתחילה היא היתה עושה אירוע במתכונת שונה?אני לא שש לערב ילדים ממש לא.

אז קשה אז מה? למה לקלקל את השמחה של הילדה בזה שמערבים אותה ?

את אומרת שזה פיתרון טוב? למה את חושבת שזה נעים לילד שני בר מיצוות?

לא היה יותר טוב לעשות בר מיצווה נורמלית לבן המשותף לשני ההורים אים כול משפחתו? כן ויש לו משפחה גם מצד האבא!מה הוא אשם בגירושים? את יודעת באיזה לחץ הוא היה לפני הבר מצווה ? אים אבא יבוא או סבא וסבתא? לדעתי נשים שכול הזמן מדברות על שלילד היה הכי טוב שוכחות לפעמים שצריך לשים את הרגשות והכעס שיש על הגרוש לטובת הילד.זה יותר חשוב לילד מאשר עוד 1000 שקל למזונות. והמבין יבין .לא צריך להיתנקם באבא על חשבון הבן.

יקירי לפני שאתה כועס עליי בכלל אתה הוא זה שכתבת את התשובה

אז למה לא חשבת לפני זה?? מה אתם כועסים עליי תחשבו לפני שתכתבו ותפסיקו להוציא עליי תעצבים אם הייתם נורמליים כן כל זה לא היה הכתיבה שלכם מראה על הרבה משקעים לא פתורים בקשר לגירשוין שלכם אנירק יכולה לשאול את עצמי כמה אתם מטפלים בעניין ואיך

פיתרון טוב

יצחק אני באמת לא מטיף אבל למה אתה כועס על ליאת?גם אני לא תמיד מסכים עם כל דעה .מלבד זאת אני רוצה לומר לך שלבן של בת הזוג שלי גם עשו שני ארועים ,הילד נהנה משני עולמות.הכי טוב היה לילד אם לא הייתם מתגרשים ,אבל יש אילוצים בחיים.קבל את הדברים ברוח טובה זה לא סוף העולם.

יקירי לפני שאתה כועס עליי בכלל אתה הוא זה שכתבת את התשובה

אז למה לא חשבת לפני זה?? מה אתם כועסים עליי תחשבו לפני שתכתבו ותפסיקו להוציא עליי תעצבים אם הייתם נורמליים כן כל זה לא היה הכתיבה שלכם מראה על הרבה משקעים לא פתורים בקשר לגירשוין שלכם אנירק יכולה לשאול את עצמי כמה אתם מטפלים בעניין ואיך

שאת אומרת גברים זבל זה מרגיז

יש הרבה סיפורים על גברים לא טובים ועל נשים לא טובות.שמי אנחנו שנישפוט מי היה בסדר.לכול אחד יש את הסיבות שלו.לכן לא צריך לחשוב שהגברים או נשים זבל.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר