מה קרה לפורום שיצא מכלל שליטה

חבר'ה, מה קורה לכם? ליאת והידיד שלה במיוחד: כל הודעות כאלו של ירידות והשמצות לא מקובלות בפורום שלנו. הן ימחקו ברגע שאני אראה אותן. לאף אחד אין זכות לדבר בשם של מישהו אחר גם לא להגנתו.... הפורום הוא בשביל דיונים, המלצות, תמיכה ועידוד וכמובן למען אחד לשני...... התנהגות כזאת מורידה את החשק להיכנס לפורום ולהשתתף בדיונים ובכתיבת הודעות חדשות, להתייעץ ולייעץ. כולנו רוצים תחושה חברית ואוירה טובה כאן בפורום, בכ"ז נכנסים לכאן אנשים שצריכים עזרה, תמיכה ועידוד ולכן זה לא המקום לרדת אחד על השני ולענות לא לעניין...... בברכת שבוע טוב ומוצלח מכל הלב שלכם תמיד כאן, חגית
מנהל הפורום
1000+

שבוע טוב חדש ומאיר פנים לכל העצבנים , הרגועים וכל הכותבים כאן קחו בסבבה הכל .

תודה אדיב יום רגוע גם למי שלא רגוע....יום טוב לך.....

מנהל הפורום
1000+

שבוע מבורך ורגוע

emo_43.png "רק האהבה תנצח" emo_43.png

חבר'ה, מה קורה לכם? ליאת והידיד שלה במיוחד: כל הודעות כאלו של ירידות והשמצות לא מקובלות בפורום שלנו. הן ימחקו ברגע שאני אראה אותן. לאף אחד אין זכות לדבר בשם של מישהו אחר גם לא להגנתו.... הפורום הוא בשביל דיונים, המלצות, תמיכה ועידוד וכמובן למען אחד לשני...... התנהגות כזאת מורידה את החשק להיכנס לפורום ולהשתתף בדיונים ובכתיבת הודעות חדשות, להתייעץ ולייעץ. כולנו רוצים תחושה חברית ואוירה טובה כאן בפורום, בכ"ז נכנסים לכאן אנשים שצריכים עזרה, תמיכה ועידוד ולכן זה לא המקום לרדת אחד על השני ולענות לא לעניין...... בברכת שבוע טוב ומוצלח מכל הלב שלכם תמיד כאן, חגית

תראי לנו אין בעיה לענות בנימוס וכבוד אבל כש משצמים אותנו

ועושים עלינו עליהום אז בבקשה ממך את יכולה למחוק את המשכתבת אני ובן הדוד שלי החלטנו לא לכתוב כאן אז מה הבעיה ? על דעת עצמנו הבנו שזה לאהמקום אנילא מבקשתי ממרים ש להיכנס ולא מאף אחד אז הערתך מנהלת יקרה לא במקום כש יפסיקו תתקיפות עליי ועל מי ממני אז תדברי בבקשה מחקי את הודעתך ואת ההודעה שלי זה מיותר כי את לא תקראיאותנו כאן סתם קפצתי לראות מהקורה

שבוע טוב חדש ומאיר פנים לכל העצבנים , הרגועים וכל הכותבים כאן קחו בסבבה הכל .

מאוד קל לךם לכתוב אבל אותך לא מאשימים ולא משמיצים כמו שאותי

בגלל סיכסוך של פורום אחר יש מבין ? אז מאוד קל לך הלוואי שתהיהי במקומי אז תכתוב

תודה אדיב יום רגוע גם למי שלא רגוע....יום טוב לך.....

*****ההודעה נערכה****

שבוע מבורך ורגוע

גם לך ויותר

הזדהות

צודקת לחלוטין. אין כל סיבה ו/או הצדקה "לרדת/להעליב/לפגוע" בכל דרך וצורה האף אחד. גדולת "המגיב" היא להתעלות ולהתעלם לכל היותר.

ראובן בוקר טוב, תודה על ההזדהות ועל תגובתך...

יום טוב, חגית
מנהל הפורום
1000+

תראי לנו אין בעיה לענות בנימוס וכבוד אבל כש משצמים אותנו

ועושים עלינו עליהום אז בבקשה ממך את יכולה למחוק את המשכתבת אני ובן הדוד שלי החלטנו לא לכתוב כאן אז מה הבעיה ? על דעת עצמנו הבנו שזה לאהמקום אנילא מבקשתי ממרים ש להיכנס ולא מאף אחד אז הערתך מנהלת יקרה לא במקום כש יפסיקו תתקיפות עליי ועל מי ממני אז תדברי בבקשה מחקי את הודעתך ואת ההודעה שלי זה מיותר כי את לא תקראיאותנו כאן סתם קפצתי לראות מהקורה

ליאת היי,

תגובותיו אכן היו מתגרות ולכן מחקתי גם את מה ש"יריבך"כתב. את יכולה לבחור לא לכתוב כאן וזה בסדר מבחינתי, איך שאת מרגישה. אבל כשכותבים לך דברים את יכולה לבחורגם בלא להגיב מאשר להגיב ולהלהיב יותר את האש...ותגובה גוררת תגובה.... ואם כבר את רוצה להגיב להודעה שמעצבנת אותך למה לקלל אוירה בפורום? יש מייל ושם תוכלי להיכנס בו כמה שתירצי... אין בכוונתי למחוק את הערותי הגבתי כפי שהייתי מגיבה לכל אחד/אחת מהחברים אם היו גורמים לתקלים בפורום. יום טוב, חגית - מנהלת הפורום
מנהל הפורום
1000+

בהחלט

את צודקת
מנהל הפורום
1000+

היי חגית.....

היי חגית , את צודקת ב- 100% , את האמת רציתי לשלוח הודעה לגבי רמת הפורום אך לא יצא . מה שרשמת , זה נכון לגבי הרגשתם של הרבה אנשים פה . המשך יום מקסים .

לא כל כך מדויק

היה כאן גולש שממש התעלל בליאת. הטעות שהיא עשתה היתה שהיא הגיבה לו וכך זה נמשך. אני חושב שהיה צריך להפסיק זאת ממש בהתחלה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר