שאלה דחופה!!!!!!!!!!

אני חיי מחוץ לבית שנה וחצי. יוצא עם מישהי כבר 3 שנים... היא רוצה לעבור לגור איתי.. אך.. אני פוחד מתגובת הילדים שלי. אמרתי שמוכן להיות איתה אך לא לגור ביחד. ולה זה נורא מפריע גם כי לא התגרשתי עדיין. דעתכם? האם אני צודק? האם אפשר גם להבין אותה? מה לעשות??? אשמח לדעת ממישהו שיש לו כבר נסיון במצבים כאלו.

קודם כל תתגרש אחרכך תעבור לגור יחד איתה אם אתה רוצה

וגם תעשה איתה הסכם כי אם הדירה שלך אז שיהיה ברור מה של מי אם יש לך עוד רכוש אז כתוב בהסכם שהרכוש שלך שלך ולשה שלה על ידי עורך דין הכי כדאי אבל קודם כל תתגרש צעד עצד אלא אם כן היא מוכנ הלחיות איתך כך זו בעיה שלה אבל אתה עשה את העצדים נכונים

שתקבל תמייל האחרון שלי תבין למה היא כך מתנהגת מקווה שתצליח לשנות

ואללה עבדת עליי אחד באפריל הקדים השנה בחיי נפלתי בענק המבין יבין

לא מבין ממה יש לפחוד יש לך את החיים שלך הילדים צרכים להבין שזו דרך החיים

תתחשב בילדיך.......

מספיק ילדיך נפגעים מהגירושים , תעשה את זה בעדינות , כלומר: קודם כל שילדיך יכירו את הבת זוג ויצרו בינהם דינמיקה טובה ואחר כך ... חוץ מזה , חישוב קל של ההיכרות והפרידה- הבחורה היא הגורם לגירושיך , ניהלת עימה יחסים עוד כשהיית עם אישתך , ואם ילדיך ידעו זאת יהיה לבחורה מאוד קשה להתקרב אליהם.

למריאן- ברור שאפשרא להבין אותה!!! כנס...

אם אתה שואל אם אפשר להבין אותה, אז כנראה עמוק בפנים אתה גם יודע את התשובה לכך. בחיים, הכל קשור לאופי העדשה שדרכה אנו בוחרים להביט על העולם. עדשה חיובית או שלילית תקבע את דרגת האושר האישי שנשיג. לדעתי אם אתה אוהב אותה ומכבד אותה עליך לקדם את הקשר. אם זה לא יקרה להערכתי ויש לה עמוד שדרה היא כבר תודיע לך בקרוב על כוונתה לצאת מהקשר. אני חושבת ששלוש שנים זה מספיק מאופק, זוהי מסגרת זמן ארוכה מספיק כדי שתכניס אותה לחייך. לא יודעת מה טיב יחסיה עם הילדים אך אם תשדר ביטחון באהבה אליה ולגבי החלטתך הם כבר יכבדו אותה, גם אם יהיו התנגדויות מצידם בהתחלה הם יתרגלו ואתה תוכל לממש את עצמך ואושרך. מגיע לכם.... מגורים יחד זה הסכמה להתחייב ובשלב הזה היא מתבקשת. אל תשבור את כללי המשחק, אתה תצא מופסד.

קודם כל תתגרש אחרכך תעבור לגור יחד איתה אם אתה רוצה

וגם תעשה איתה הסכם כי אם הדירה שלך אז שיהיה ברור מה של מי אם יש לך עוד רכוש אז כתוב בהסכם שהרכוש שלך שלך ולשה שלה על ידי עורך דין הכי כדאי אבל קודם כל תתגרש צעד עצד אלא אם כן היא מוכנ הלחיות איתך כך זו בעיה שלה אבל אתה עשה את העצדים נכונים

לפי דעתי

אתה חייב ללכת לעורך דין ולעבור כבר את תהליך ה גירושין אחרת לא תהיה באמת פנוי ולא תוכל להתקדם הלאה עם בת זוג חדשה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר