הי סימה,טוב שאת שואלת

לימוד הזהר יתן לנו כלים להשפיע על עתידנו לטובה.. אצטט לך מעט מתוך ספרון "לראות טוב",שבו מקובצים דברי מקובלים גדולים ( את יכולה למצוא אותו בחיפוש בגוגל ולהדפיס: "ולו עמי שומע לי בדור הזה שהמינות גובר היו לומדין עם תינוק בן תשעה שנים ספר הזוהר והתיקונים להגות בהם והיה יראת חטאו קודמת לחכמתו ויתקיים"- ר' יצחק איזיק יחיאל ספרין מקומרנה והנה עוד: "לימוד הזוהר הוא שלימות גדול אל הנפש, ואף על פי שאינו מבין, הלשון של הזוהר לבד מסוגל מאוד"- ר' חנוך הניך מאלסק ואם עדיין לא עניתי על שאלתך, הנה לך ציטוט אחרון מני רבים מתוך הספר: "בכוח הלימוד הקדוש הזה נצא מן הגלות ...וגדול שכר הלימוד הזה יותר משאר כל התורה וכל המצות...ואם עסק בחכמה זו, לאחר יציאת נשמתו מגופו פוטרין אותו מכל הדינים..."-ר' פנחס אליהו בן מאיר,ספר הברית,חלק ב'. בטח שמעת על פסוק שאומר "ברוב עם הדרת מלך"? אנחנו מצפים לכ-7000 איש וזה כוח עצום של רצונות משותפים לגלות את הכוח הרוחני- זה כמו להיכנס למערכת הפיקוד של היקום ולראות משם את הכוחות שמופעלים עלינו ואת הסיבות לכל הרע שמתגלה היום בעולם ואת הדרך לתיקון... האם את זמינה להרפתקה?

סימה זהירות עם הזוהר ממש כך בבקשה ממך לא צריך יותר מידיי כדי

להיות ולעשות קבלה גם כן לא לכל אחד על אף שאני גם למדתי בזמנו אבל באיזה שלב הפסקתי לא רציתי מטעמי שלי להתקדם היזהרי מהזוהר היתעצי עם רבנים בבקשה ממך או עם איש או אישה שמתעסקים ברוחניות ברמה גבוהה כדי לדעת אם באמת את יכולה ללמוד זוהר

תודה יקירתי שאת דואגת לי! כבר שאלתי

שני רבנים גדולים והם אמרו לי שמותר ללמוד אפילו לאישה,ואפילו לילדים! הוא אמר שהיום זה אחרית הימים והזהר מתגלה במיוחד לדורנו וגם אם לא מבינים,הקריאה עצמה משפיעה מאוד על הנשמה ומעלה אותה לשורש נשמתה ואפילו זוי סגולה גדולה מאוד לבטל גזרות קשות לא עלינו!

זוי=זוהי

עיזבי את שZה לא ממולץ עם כל הכבוד לך אני לא עוסקת בזה ממש לא

סימה, את בחורה כלבבי, כבר עשית ברורים אז את מגיעה לכנס

אם כן תודיעי לי אולי ניפגש (בין 6000 איש זה קצת יהיה קשה אבל נמצא אחת את השנייה זה בטוח )

כל מה שעשית ולא מצאת את עצמך חבל , אולי יחד נוכל למצוא מקום בלב

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר