לא מוצאת את המקום הנכון

היי חברים, לא השתמענו מזמן ואני מודה באשמה רציתי לשתף אותכם בתסכוליי למדתי לאורך כל השנים מליון שיטות רוחניות: רייקי, דיוויאן ישראל (שיטה לריפוי אנרגטי), עושה יוגה 5 שנים, מדיטציה קבלית, למדתי שנתיים קבלה, השתתפתי בסדנאות שונות לריפוי עצמי ו.......ועוד היד נטויה. אבל, כן יש אבל, כל פעם מחדש אני מגלה שזה לא זה. אז האם מישהו יודע מתוך ניסיון מתמשך על משהו שהוא כן זה ?? ואולי יתמזל מזלי כפליים וגם אמצא גם בן זוג סוף כל סוף

כל מה שעשית ולא מצאת את עצמך חבל , אולי יחד נוכל למצוא מקום בלב

שלום למתוסכלת

אני חושבת שאם למדת כל כך הרבה דברים ועדיין לא מצאת מרגוע לנפשך,אז מה שחסר לך עכשיו זה רק חתן! סתאאאם! אני צוחקת,אל תקחי אותי ללב.. קודם כל,טוב שפנית לפורום-סימן שעדיין את ממשיכה לחתור ולא מוותרת שנית,לפני שאני מצביעה לך על כיוון מסויים, תספרי לנו איפה למדת קבלה? יש היום כל כך הרבה זרמים שזה די מבלבל ואני הייתי בסרט הזה ...למרות שעכשיו,כשאני חושבת על זה, זה היה לטובה,כי הטילטולים האלה ממקום למקום מחברת אנשים אחת לחברה אחרת,עזרו לי לעשות בירורים ובסופו של דבר להתמקד במקום אחד שבו אני נמצאת כבר כ-3 שנים...

וחשבתי שהפורום נרדם לגמרי. חוץ ממך אדיב, אתה נשמע עירני לגמרי

דנית, "לפני שאני מצביעה לך על כיוון" , יש לך משהו ! למדתי קבלה לפני כמה שנים במכון של הרב שרגא ברג בסניף חיפה. לא אהבתי בכלל שזה מסחרי ושמשכנעים אותנו לרכוש כל מיני מוצרים שלהם אז עזבתי. שמעתי גם על איזה רב שמגיע מצפת לעכו אך לא הצלחתי להשיג פרטים . ועכשיו אני לא אתן לך להתחמק, על איזה כיוון את מדברת, סקרנת אותי.

למה שלא תהפכי להיות מטפלת הוליסטית? באמת למה לא?

למדת כל כך הרבה תנצלי את הידע שלך לעזור ולטפל באנשים ולקבל על זה כסף חשבת על הכיוון הזה?

הי סימה-למלא את סקרנותך

אני מקצרת,כייש לי ברית בצהריים,אז סליחה מראש..אז ככה: אני לומדת בקבלה לעם, היכרתי אותם בהתחלה דרך ערוץ קארמה והיום הם בערוץ 66, אחלה אנשים ואחלה מקום,אני שם כבר כ-3שים... אגב,מתכוננים עכשיו לכנס "זהר לעם" בגני התערוכה ב-22-24 בפברואר ומצפים לקרוב ל 7000איש! אני אהיה שם כמובן..זה החמצן שלי.. אם תרצי להתרשם מהם-מוזמנת דרך הערוץ בטיוי.. ואם תחליטי שאת רוצה להגיע גם לכנס-אין זואגדה! מקווה שעזרתי שבת שלום

למה שלא תהפכי להיות מטפלת הוליסטית? באמת למה לא?

למדת כל כך הרבה תנצלי את הידע שלך לעזור ולטפל באנשים ולקבל על זה כסף חשבת על הכיוון הזה?

ניסיתי, אבל זה לא אני

ליאת, תודה על עיצה היא מתבקשת באמת ולכן גם ניסיתי כשנה וחצי, אך זה לא בשבילי כדי להיות מטפל זה צריך לבוא מהנשמה.כסף דווקא יש שם.

הי סימה-למלא את סקרנותך

אני מקצרת,כייש לי ברית בצהריים,אז סליחה מראש..אז ככה: אני לומדת בקבלה לעם, היכרתי אותם בהתחלה דרך ערוץ קארמה והיום הם בערוץ 66, אחלה אנשים ואחלה מקום,אני שם כבר כ-3שים... אגב,מתכוננים עכשיו לכנס "זהר לעם" בגני התערוכה ב-22-24 בפברואר ומצפים לקרוב ל 7000איש! אני אהיה שם כמובן..זה החמצן שלי.. אם תרצי להתרשם מהם-מוזמנת דרך הערוץ בטיוי.. ואם תחליטי שאת רוצה להגיע גם לכנס-אין זואגדה! מקווה שעזרתי שבת שלום

ועוד שאלה

דנית תודה רבה על המידע. מה שמוזר שבכל זפזופי (והם רבים) לא נתקלתי בערוץ הזה. איפה זה ב- HOT או ב- YES?

ניסיתי, אבל זה לא אני

ליאת, תודה על עיצה היא מתבקשת באמת ולכן גם ניסיתי כשנה וחצי, אך זה לא בשבילי כדי להיות מטפל זה צריך לבוא מהנשמה.כסף דווקא יש שם.

לכי עשי מה שהוא עם זה בהתנדבות חבל לבזבז כישרון מה את אומרת?

עשי לעצמך טובה לכי התנדבי במוסד לקשישים וטפ]לי בהם ללא כסף ואז תבורכי גם בפרנסה חשבת על זה?

לא חשבתי אבל אחשוב, תודה ליאת ושבת שלום

ועוד שאלה

דנית תודה רבה על המידע. מה שמוזר שבכל זפזופי (והם רבים) לא נתקלתי בערוץ הזה. איפה זה ב- HOT או ב- YES?

גם וגם ...

לא חיכיתי לתשובתך וכבר מצאתי בעצמי

היי דנית, חיפשתי אתמול בערב ומצאתי את הערוץ. מצאתי שלומדים שם את הזוהר ושהכנס נקרא כנס זוהר לעם וגם בו יהיו שעורי זוהר. זה מה שלא הבנתי. איך זה שיבאו אנשים פשוטים רגילים כמוני וילמדו זוהר בלי שום הכנה מוקדמת. מה הסיפור בדיוק ?

הי סימה,טוב שאת שואלת

לימוד הזהר יתן לנו כלים להשפיע על עתידנו לטובה.. אצטט לך מעט מתוך ספרון "לראות טוב",שבו מקובצים דברי מקובלים גדולים ( את יכולה למצוא אותו בחיפוש בגוגל ולהדפיס: "ולו עמי שומע לי בדור הזה שהמינות גובר היו לומדין עם תינוק בן תשעה שנים ספר הזוהר והתיקונים להגות בהם והיה יראת חטאו קודמת לחכמתו ויתקיים"- ר' יצחק איזיק יחיאל ספרין מקומרנה והנה עוד: "לימוד הזוהר הוא שלימות גדול אל הנפש, ואף על פי שאינו מבין, הלשון של הזוהר לבד מסוגל מאוד"- ר' חנוך הניך מאלסק ואם עדיין לא עניתי על שאלתך, הנה לך ציטוט אחרון מני רבים מתוך הספר: "בכוח הלימוד הקדוש הזה נצא מן הגלות ...וגדול שכר הלימוד הזה יותר משאר כל התורה וכל המצות...ואם עסק בחכמה זו, לאחר יציאת נשמתו מגופו פוטרין אותו מכל הדינים..."-ר' פנחס אליהו בן מאיר,ספר הברית,חלק ב'. בטח שמעת על פסוק שאומר "ברוב עם הדרת מלך"? אנחנו מצפים לכ-7000 איש וזה כוח עצום של רצונות משותפים לגלות את הכוח הרוחני- זה כמו להיכנס למערכת הפיקוד של היקום ולראות משם את הכוחות שמופעלים עלינו ואת הסיבות לכל הרע שמתגלה היום בעולם ואת הדרך לתיקון... האם את זמינה להרפתקה?

וואהווווווו נשמע חזק ושאלה אחרונה (מבטיחה)

מה יהיה בכנס חוץ מלימודי זוהר. כי הבנתי שזה שלושה ימים אז מה כל שלושת הימים לומדים ??

לא יקירתי

יש גם סעודות משותפות,הפנינג דוכנים והפעלות,הופעות וערבי תרבות. את הזהר נלמד רק שלוש פעמים ביום-בוקר,צהריים וערב-שעה בכל פעם.. חכי,אני הולכת לחפש את התוכנייה במיוחד בשבילך.. חזרתי...בבקשה:
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר