שאלה בנוגע לדבר עם האקס....אשמח לתגובותיכם

יצאתי עם מישהו תקופה ארוכה מאוד (יותר משנה וחצי) . זה נגמר, וגיליתי בדיעבד משהו מאוד מטריד לגבי הקשר שהיה לנו. "הוא עבד" עלי והסתיר ממני משהו מאוד משמעותי בקשר (כנראה כדי לא לפגוע בי). גיליתי בדרך מקרה. העניין מטריד ולא יוצא לי מהראש....כל הקשר נראה עכשיו שקרי לחלוטין ועושה לי גועל מקשרים אחרים. האם להתעמת מולו בעניין או עדיף להימנע?

סיוון את הבדיעבד תקברי כעבר

לא כל האצבעות שווים נכון? מה שגילית את חיפשת לגלות , או גילו לך דרך אגב . הקשר נגמר מה יהיה משנה לך להתעמת איתו , שיקר שיקר מה זה משנה כשהייתי אוהבת לא היה חשוב לך כלום , עכשיו כאילו"את מרגישה מרומה" . לא יצא לך כלום , את עצמך אומרת כביכול הוא לא סיפר לך מסיבה שאולי לא רצה לפגוע בך .... תמשיכי לזרום ולהבא בקשר חדש תחפרי טיפה יותר עמוק ותשאלי פרטים אודות בן הזוג שלך , מעין ראיון קבלה ,, זכותך, בהצלחה אדיב אדיב

היי סיוון....

נכון שמאוד מציק שמשקרים עלי, ועובדים עלייך ומסתירים ממך במיוחד בקשר רטמנטי שא נותנת את כל מבטח בבןאדם ומתאכזבת לבסוף אבלנפרדת ממנו - האם זה בגללל העובדה ששיקר עלייך? אם הבנתי נכון.... בכל אופן כיום את כבר לא איתו, והעבר מעסיק אותך בגלל שקר גדול וזה מאוד מובן לי אבל תעבדי על עצמך שזה קשור לעבר ואין לך עניין בזה אחרת תתעסקי בזה עוד הרבה זמן. זה ימשיך להטריד אותך.... ולכן תנתקי את עצמך מהמחשבות האלו... בהצלחה, חגית
מנהל הפורום
1000+

עוד דבר.....

היו וזה נראה כאילו רצה להגן עלייך ולא לפגוע בך תחשבי על זה כדבר חיובי, ואם הוא הגן עלייך הוא אהב אותך ורצה ב7טובתך.. לפחות זה. חגית
מנהל הפורום
1000+

שאלה בנוגע לדבר עם האקס....אשמח לתגובותיכם

יצאתי עם מישהו תקופה ארוכה מאוד (יותר משנה וחצי) . זה נגמר, וגיליתי בדיעבד משהו מאוד מטריד לגבי הקשר שהיה לנו. "הוא עבד" עלי והסתיר ממני משהו מאוד משמעותי בקשר (כנראה כדי לא לפגוע בי). גיליתי בדרך מקרה. העניין מטריד ולא יוצא לי מהראש....כל הקשר נראה עכשיו שקרי לחלוטין ועושה לי גועל מקשרים אחרים. האם להתעמת מולו בעניין או עדיף להימנע?

הי חגית ואדיב. תודה על התגובות...כנסו...

שלום לכם, ראו,ברור לי שאת העבר שמים בעבר, כדי להתקדם, הבעיה היא שלפעמים העבר תוקע לנו את ההווה, אם לא סוגרים את הקצוות, לא כך? לא עדיף להיות כנים, גם בדיעבד? לדוגמא: אם הייתה בגידה וגילינו אותה אחרי סיום הקשר, לא כדאי להגיד :"אני יודעת", בלי דרמות יותר מדי גדולות?

היי סיוון בוקר נהדר.

אגיד לך בעיקרון לא כל הדברים בעבר תוקעים אותנו , אנחנותוקעים אותם לנו .דעי לך כל אמונה לשמה יוצרת מעגל של חסימות , השאלה איך ולמה את משתמשת באמונה .ההיפך תני לו לחיות בשקר הוא בגד שיבוסם לו , את לא אישתו אין לך מה להפסיד .נניח שתלכי אילו או בפון תגידי לו ,מה אתה חושב שאני לא יודעת שבגדת בי ? אם התשובה שלא תיהיה ערמומית הוא יכניס אותך לפלונטר רציני , או שהוא יגיד לך כן מה הבעיה שלך למה אני בעלך . תראי איך תרגישי רע עם עצמך ואז את המילים לא יהיה ניתן לקחת חזרה , מה שיקרה זה שאת תשפכי לו מילים אבל תבואי עם מטען חדש שאותו תיהי צריכה להתמודד איתו , כי הרי את לא יודעת לשכוח דברים . בהצלחה אדיב אדיב

היי סיוון,

העבר יתקע אותי, אותך אם נבחר בכך. נכון שיש דברים, מקרים ואירועים שלא עוזבים אותנו מהעבר, והם עדיין מעסיקים אותנו. עכשיו לפי מה שאני מבינה זה דבר שלא עוזב אותך ומאוד מטריד אותך ולכן, לדעתי, עד שלא תקבלי את התשובות שלהן את מצפה את לא תיסגרי את הקצוות ולא תצליחי להתקדם הלאה. מסכימה איתך שעדיף להיות כנים גם אם נפרדתם וגם אם עבר הזמן בגלל שהעניין עדיין מעסיק אותך. לכן הדבר הטוב ביותר עבורך, כדי שתהיי שקטה בנפשך, תדברי איתו ותבקשי תשובות כנות וברורות ותגידי לו מה את חושבת ומה את הרגשת ומרגישה כי גם רגשותייך מאוד חשובות ופריסתם לפניו כי כך תוציאי כל שעל ליבך. גם אם זו הייתה בגידה והעניין כבר עבר , חשוב שתדעי מזה גם אם יש פגיעה כלפייף בסיפור, לפחות תדעי ולא תרגישי מרומה.... מבינה אותך מאוד, לחיות באי הידיעה זה דבר גרוע יותר מאשר הידיעה במקרה עצמו. בהצלחה ומחכה להתעדכן , שלך חגית
מנהל הפורום
1000+

תודה לחגית ולכולם- ....התלבטות- אולי גברים חושבים אחרת מנשים?

הי חגית, ממש תודה על התגובה החמה והמבינה. אני חושבת שאולי יש הבדל בין גברים ונשים. אצלם אם משהו נגמר הוא נגמר ולכן תגובתו של אדיב מעט שונה משלך...לאחרונה אמר לי גבר ש "אתן הנשים יורדות לרמת רזולוציות בשיחה מאוד נמוכות"...לא יודעת , אולי הפער קיים ואולי עדיף שלא לשתף אותו בתחושות שלי...למרות שבא לי. אני ממש אובדת עצות...

סיוון שלום

אל תקחי את התגובות שלי , לחוסר הבנה או עניין של גברים נשים .גם אל תהני מכל תשובה שמתאימה לך .אני את שלי אמרתי . הצעה ב. אני אומר שאם את לא מסוגלת להעביר דבר כזה מהראש באמת דבר שאוכל את הלב , נכון ואת צודקת שאדם נבגד בהווה או בעתיד זה מכרסם במוח , כאילו מה אני לא הייתי בסדר עשיתי בשבילו הכל? , מה מישהי אחרת יותר טובה ממני? , הרי הוא אמר לי שהוא אוהב רק אותי . לדעתי עכשיו רגע שקראת את ההודעה , תרימי טלפון ותדגידי לו ברוגע , מה נשמע ? רציתי לברר משהו קטן ולא אטריד אותך יותר . אז תגידי לו מה את יודעת מהעבר , בבקשה תשיבי לי תשובה . בברכה אדיב אדיב

הי אדיב

אוהבת איך שאתה כותב. זה טבעי שמישהו יקח מה שמתאים לו. כי מה שאנשים מחפשים פה זה תמיכה ואישור, לא? העניין הוא שפתאום אין לי אומץ להתקשר, כי עברה יותר מחצי שנה. ואני לא יודעת אם יש לו מישהי כרגע או לא, וזה יכול להיות מביך... אני יכולה להמשיך הלאה, זה לא העניין, רק עם הרבה הגנות... בלי שום קשר לקשר חדש או לא...את העניין הזה היה חשוב לי להניח מאחור, וזה יכול להיסגר רק מולו. תגיד- מה איתך? פנוי?

תודה לחגית ולכולם- ....התלבטות- אולי גברים חושבים אחרת מנשים?

הי חגית, ממש תודה על התגובה החמה והמבינה. אני חושבת שאולי יש הבדל בין גברים ונשים. אצלם אם משהו נגמר הוא נגמר ולכן תגובתו של אדיב מעט שונה משלך...לאחרונה אמר לי גבר ש "אתן הנשים יורדות לרמת רזולוציות בשיחה מאוד נמוכות"...לא יודעת , אולי הפער קיים ואולי עדיף שלא לשתף אותו בתחושות שלי...למרות שבא לי. אני ממש אובדת עצות...

סיוון בוקר טוב, אכן גברים ונשים חושבים אחרת....

אין בעד מה, אני תמיד שמחה לעזור ולענות... לרוב גברים יגידו לך לעזוב ולהמשיך הלאה הרי זה שייך לעבר ונשים אני מניחה, היו אומרות לך לדבר איתו , נשים מטבען סקרניות יותר והיו רוצות לרדת לעומקו של עניין..... אני דווקא חושבת שאת צריכה לשתף אותו בתחושות ובמחשבות שלך למרות שעברה כבר חצי שנה, וגם אם יש לו כבר חברה אז מה? זכותך לדעת מה שמטריד אותך, כך אני חושבת. הרי לא תירגעי עד שתדעי את האמת. את יכולה להתקשר ברוגע ולדבר ישר לעניין ולבקש לקבל תשובות. זה לא קל ואפילו קצת לא נעים אבל עדיף, ככה תיסגרי מעגל ותתמודדי עם התשובות. אני בכל אופן הייתי נוהגת כך..... יום טוב לך, חגית
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר