מאיפה מתחילים? איך פותחים דף חדש ומתפנים לזוגיות חדשה?

היי מורן

מתחילים ככה בין הסוף הראשון אחרי הפוגה קצרה מהיחסים הראשונים לבין ההתחלה ביחסים חדשים . יש אתרי הכרויות מסיבות , אירועים שבהם תשתתפי והעיקר להיות עם ראש פתוח לקשר חדש . תדעי מה את מחפשת אצל בן הזוג החדש אל תתביישי לשאול ולחקור כדי לדעת מה את מקבלת . עקרונית את הדף החדש פותחים בראש את הזוגיות החדשה מתחילים מהלב , כאשר את פנויה רגשית לקשר חדש ואת יודעת מה בדיוק את מחפשת . יתאהבות הוא דבר טוב ומתוק אחרי המתיקות בא המקל המר , אז זהירות רבה .

לדעתי קודם כל עליך להיות שלם ומאושר עם עצמך

לדעתי קודם כל עליך להיות שלם ומאושר עם עצמך, להרגיש שאתה מוכן לזוגיות חדשה, ואז להתפנות לאהבה חדשה

שלום מורן טל

בעיקרון זה הרגשה אישית. אם את שואלת סימן שאולי את כבר קצת בשלה...כמו שהכרת לפני הנישואים כך בדיוק- חברים, אתרי היכרויות(פחות כדאי, מלא פסיכים), ברים, עבודה וכו'.... לכי על זה....בהצלחה

ועוד דבר...

באמת כדאי קודם כפי שכתבו לך ל"לעבד" קצת את הקשר הקודם בטיפול או לבד, להבין איפה את לא היית בסדר ומה את מחפשת עכשיו...לשאול שאלות ולא להכניס ראש בריא למיטה חולה....

ברוכה הבאה ובהצלחה.

היי מורן...

אני לא ממש יודעת כמה זמן את גרושה אבל בגדול אומר לך שזה נפלא אם את מרגישה מוכנה לזוגיות חדשה. בכך תפתחי לעצמך דף חדש בחיים ותרגישי זאת טוב מאוד. כי זוגות מביאה עמה המון כח ואנרגיה חיובית. לדעתי זה יעזור לך מאוד להפיג את הבדידות ,להתמודד עם הקשיים של אחרי הגירושין ועם הבעיות עם הגרוש, הילדים וכד'..... ובכלל אחרי גירושין קלים / קשים ההרגשה כי מישהו מחזר אחרייך, רוצה אותך ואוהב אותך היא נותנת הרבה כח. בהצלחה, שלך חגית
מנהל הפורום
1000+

לדעתי קודם כל עליך להיות שלם ומאושר עם עצמך

לדעתי קודם כל עליך להיות שלם ומאושר עם עצמך, להרגיש שאתה מוכן לזוגיות חדשה, ואז להתפנות לאהבה חדשה

ואני אוסיף עוד משהו...אדיב ואבי צודקים בהחלט.

את חייבת להיות פתוחה ומוכנה לשינויים, לא העיקר להיכנס לךמערכת יחסים ובאיזשהו מקום באמצע תרגישי לא מוכנה. מאוד חשוב להיות מוכנה כי עם המוכנות באה אהבה והקרבה ופתיחות. הכל מתחיל בראש ונגמר בראש.
מנהל הפורום
1000+

למורן היקרה אייך משפט שלך חזק

15שנה אני שואלת את עצמאי את אותו המשפט

מרסל אהבתי....

מנהל הפורום
1000+

מורן היקרה, כשזה צריך להגיע, זה יגיע

וזה יכול להגיע בדרך הכי לא צפויה בעולם . הלוואי בימינו

וולא נכון

מסכימה איתך סימה

היי מורן

מתחילים ככה בין הסוף הראשון אחרי הפוגה קצרה מהיחסים הראשונים לבין ההתחלה ביחסים חדשים . יש אתרי הכרויות מסיבות , אירועים שבהם תשתתפי והעיקר להיות עם ראש פתוח לקשר חדש . תדעי מה את מחפשת אצל בן הזוג החדש אל תתביישי לשאול ולחקור כדי לדעת מה את מקבלת . עקרונית את הדף החדש פותחים בראש את הזוגיות החדשה מתחילים מהלב , כאשר את פנויה רגשית לקשר חדש ואת יודעת מה בדיוק את מחפשת . יתאהבות הוא דבר טוב ומתוק אחרי המתיקות בא המקל המר , אז זהירות רבה .

מ

ואני אוסיף עוד משהו...אדיב ואבי צודקים בהחלט.

את חייבת להיות פתוחה ומוכנה לשינויים, לא העיקר להיכנס לךמערכת יחסים ובאיזשהו מקום באמצע תרגישי לא מוכנה. מאוד חשוב להיות מוכנה כי עם המוכנות באה אהבה והקרבה ופתיחות. הכל מתחיל בראש ונגמר בראש.

אני בכלל חושבת שאנשים שאוהבים את עצמם ואת החיים, מושכים אליהם אנשים.. וקל להם יותר למצוא אהבה, לא כך?

ללא ספק מיכל. ואין לי ספק שכל אחד מוצא את האושר שלו. רק צריך לחפש מבפנים כמו שאמרת

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר