האם יצא לכם לכעוס על ילדיכם וכאב לכם על כך ?

האם ילדכם הוציאו אתכם מהכלים , וכעסתם מאוד והרגשתם מאוד נורא אחר כך?

ברור

אני חושבת שהכעס על עצמנו נובע מכמה גורמים גם הרגשות אשם הללו שלעיתים אנחנו מסתובבים איתם וגם "לצאת מהכלים" זה לא ה"נורמלי שלנו" ואז זה מבאס שזה קורא כי בעצם הגזמנו..הצליחו להוציא אותנו משלוותנו ויש בזה בעיתיות מבחנתינו... וילדים זה שמחה..מכול כיון.

ברור.אבל חייבים להציב גבולות.

היי תמיר הרגיש:

בודאי שזה קורה, קורה לכולנו כהורים ועוד יותר רגשות האשמה שיש אחרי העצבים. אני באופן אישי לאחר מקרה שאני ממש מתעצבנת עליהם, אני מנסה לפצות אותם. זה לא טוב אבל לפחות המצפון שלי נרגע ואז הילדים חושבים על מה שהם עשו ומבטיחים לא לחזור על כך....ואז הפלא ופלא... אחרי שעה הכל חוזר לקדמותו. תמיר זה טוב שאתה כועס, אתה אבא ובן אדם, יש לך הזכות המלאה לכעוס עליו, לרסן אותו, ולחנך אותו אחרת מה זה אבא? תרגיע את עצמך בכך..... יום טוב, חגית
מנהל הפורום
1000+

ברור, לכול הורה "נורמאלי" זה קורה

השאלה אם אנו לוקחים את זה בפרופורציה. אם ניתן לרגשות לשלוט על השכל, אז לא נוכל לחנך את ילדנו כלל כי הם לא בוחלים בשום שיטה כדי להשיג את רצונם (והם לא שונים כל כך מאיתנו .) אולי זה נשמע קצת צורם לאוזן, אבל האמת שזה בדיוק כך.

תודה רבה ל......

תודה רבה לכל התגובות , אחרי כל יציאה משליטה אני מבין שכל זה קרה כי לא הצבתי לבני גבולות ברורים , אך לומדים תמיד . ונכון , יכול להיות מה שמעצבן אותי שהוא הצליח להוציא אותי משלוותי ....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר