לא קל לי

לא קל לי

היא מתוקה מקסימה גרושהפלוס 5 אני חשבתי שהיא פלוס 2 כי זה מה שידעתי. זכור לי שלא שמעתי את ה5 . אז היא אמרה לי למה אתה שואל רק על הבנות יש לי עוד 3 בנים וואו. איזה מין הלם כזה שלא ידעתי אך לעקל את זה . היא בוכה לי בטלפון לא הייתה לי ברירה פשוט אני 33 רווק היא בת גילי. שמעתי את כל הקלישאות גם רווקה זה הליכה אל הבלתי נודע. ופה יש ניסיון קצת מה שנקרא. הם מנותקים מהאבא בחירה של האבא . האבא עם אחוזי נכות מביטוח לאומי עצור בגלל איומים ככה כמדדומני אבל היא הייתה אמיתית סיפרה לי את האמת . נכון זה מבהיל אבל לא ייחסתי לזה משמעות. היה אלימות שם ניתוק הבנים בפנימיות וואו איזה תיק. זה מה ששלחתי לה במייל. אני זז הביתה לישון. . שלחתי מייל לא יכולתי להרים לה טלפון . יום לא קל לשנינו . קשה לי אפילו להרים טלפון החלטה קשה גם מבחינתי . את יודעת כמה צריך לתת לילדים וכו. ואני שבקושי גם מחזיק את משפחתי וקיבלתי החלטה להתנתק מהמשפחה ועזיבה למקום אחר בכדי לקיים בעתיד הקמת משפחה. את יודעת שאני רוצה ילדים ובית של חוםמ ואהבה ושלוות נפש. זה עוול להגיד שאם הייתי גרוש זה היה מסתדר. אבל את נשארת בליבי לא כחברה לפייסבוק אלא כחברת נפש כעמיתה לעבודה בעזרת השם כידידה טובה . וזה ולא שום סיבה אחרת נכון שזה היה מבהיל לשמוע שהאקס בכלא אבל יועת שהחלטה היא כלל וכלל לא בגלל אישיותך או משהו דומה. אני בדרך הביתה עוד מעט רוצה ללכת לישון פשוט. לא קל לנו כאדם לקבל החלטות. אני לצידך כחבר כידיד כעמית שאכפת לו מימך . בשביל אהבה גדולה אני מוכן להפוך עולמות ולא פסלתי אף אחת כל אחת קיבלתי באהבה ולא שפטתי מוקדם. אחרים אומרים חפש רק רווקה אל תכניס ראש בריא למיטה חולה ואני מוכן גם בשם האהבה להיכנס לכך. אבל פשוט אין לי יכולות נפשיות כלכליות לכך. אני יודע שאת מבינה אותי זה טרי ועשיתי המון הדמעות זולגות הכאב התסכול שעוד פעם זה לא צולח ולא באשמתנו . בחיבוק רב עם פינה חמה גדולה בלב לעד.

אין ספק שקבלת החלטה היא לא קלה

לבי יוצא אלייך בהקשר לקבלת החלטה והבחירה ללכת אחרי הלב הרגש ,או השכל הסביבה . אני קוראת את המייל פעמיים ומנסה להכנס לתוך הראש שלך ולהבין כיצד באמת הגעת להחלטה של פרידה , האם ההתמודדות מול קושי מול הלא נודע מהחיים או בעצם כך אתה נוהג בחיים לא רק במערכת היחסים. אדם צועד קדימה יחד עם אמונות ודעות וסטיגמות "מיטה חולה" האם יש לך את היכולת לנתק את האהובה מהסיפור הסובב אותה ולראות אותה כפי שהיא ולראות אם היית מקבל אותה בלי סיפור החיים שלה? אתה כותב על יכולות נפשיות, כשיש שניים זה כח ובכוח האהבה הכל מתגמד ולאדם כוחות נפשיים שאתה לא יכול לתאר. אני בטוחה שאם תשב ותבחן שוב את מערכת הייחסים ותשאל את עצמך מהיא אהבה עבורי ומה עושה לי טוב עם בת הזוג ולמצוא את הנקודות שגרמו לך להתאב מלכתחילה באותה אישה. תמצא את ההחלטה הנכונה. וכשתגיע להחלטה הנכונה לא תרגיש קושי כמו עכשיו. באהבה נעמה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר