היי לכולם , יש לי שאלה לגבי לחזור לגרושה .

הגרושה מאותת הרבה , זה קורן לי מאוד לחזור אליה גם בגלל שיש לי רגש אליה ולגדל את הילד בתוך משפחה זה מאוד קורן . אמרתי לה שאנו צריכים לעבור תהליך ביננו ורק אז נוכל לגור ביחד ולהתקדם , הבעיה שהיא גרה עם בן זוג שביניהם הכל נגמר אך היא לא יכולה לעזוב את הבית שלו כי היא תצטרך לשכור בית וכל עניין הכספי מסביב . מה דעתכם? המשך שבת קסומה .

תמיר היקר

ילד זקוק לתמיכה משני הורים עם יש בינכם עדיין אהבה פשוט לך על זה ותנסו תקופה ביחד לפני שאתם חושבים להביא ילד לעולם החכמה זה לא רק להביא אותו לעולם זה גם לגדל אותו בסביבה תומכת ואוהבת ולהעניק לו את כל מה שצריך ובמיוחד חום ואהבה שבת שלום המון בהצלחה!!!!

emo_43.png "רק האהבה תנצח" emo_43.png

דעתי

שאם עושים פעולות מתוך לחץ מסוים "שתלוי בדבר".. הוא עלול להראות בהתאם. לחזור? נהדר..כמו גדולים, באחריות,במתינות.. (גם אם בסופו של תהליך שוב תפרדו חלילה) לפחות תעשו את זה כמו שצריך..לאט, ובבניה. את הדרך הפיזית (של איך בדיוק) תמצאו לבד.. שבת שלום לכולנו.

היי תמיר

אני כמעט תמיד בעד לתת לזוגיות הזדמנות שנייה, אך עם ייעוץ והכונה, כמובן. במיוחד אם י שלכם ילד. אבל אני רוצה שתבדוק איתה ועם עצמך - האם היא רוצה לחזור רק בגלל שקשה לה עם בן הזוג הנוכחי? הרבה פעמים אנחנו יוצאים עם מישהו, וכשלא טוב לנו איתו אנחנו נזכרים בדברים הטובים שהיו לנו עם בן הזוג הקודם. יכול להיות שהוא לא עושה דברים שאתה עשית, ואז היא אומרת לעצמה "בעלי היה עושה את הדברים אחרת, אולי כדאי לחזור אליו". אינ חושבת שכל עוד היא גרה איתו, לחזור זו בעיה, כי היא לא אובייקטיבית. אני חושבת שהיא קודם כל צריכה לצאת מהבית שלו, בלי קשר אליך, ורק אז להחליט אם היא באמת רוצה לחזור או שאתה רק "ברירת מחדל" בשבילה. אני מקווה שאני לא פוגעת בך, אבל אתה צריך לקחת את הדברים האלה בחשבון. אינ מקווה שהכל בינכם יסתדר, אבל שוב - היא צריכה לבוא ממקום שבו היא מחליטה לחזור אליך בגלל שהיא באמת רוצה ולא בגלל שלא טוב לה עם בן הזוג הנוכחי. וכמובן שכשתחזרו, ואם תחזור, תצטרכו קודם ללכת לייעוץ כדי לראות האם אפשר לתקן את מערכת היחסים ביניכם. המון המון בהצלחה, רעות

תמיר היקר

ילד זקוק לתמיכה משני הורים עם יש בינכם עדיין אהבה פשוט לך על זה ותנסו תקופה ביחד לפני שאתם חושבים להביא ילד לעולם החכמה זה לא רק להביא אותו לעולם זה גם לגדל אותו בסביבה תומכת ואוהבת ולהעניק לו את כל מה שצריך ובמיוחד חום ואהבה שבת שלום המון בהצלחה!!!!

כן נכון , אבל...

דעתי לגור ביחד , זה קצת פזיז , זה עלול לבלבל את הילד מאוד ואני לא מעוניין שהוא יפגע.

היי תמיר

אני כמעט תמיד בעד לתת לזוגיות הזדמנות שנייה, אך עם ייעוץ והכונה, כמובן. במיוחד אם י שלכם ילד. אבל אני רוצה שתבדוק איתה ועם עצמך - האם היא רוצה לחזור רק בגלל שקשה לה עם בן הזוג הנוכחי? הרבה פעמים אנחנו יוצאים עם מישהו, וכשלא טוב לנו איתו אנחנו נזכרים בדברים הטובים שהיו לנו עם בן הזוג הקודם. יכול להיות שהוא לא עושה דברים שאתה עשית, ואז היא אומרת לעצמה "בעלי היה עושה את הדברים אחרת, אולי כדאי לחזור אליו". אינ חושבת שכל עוד היא גרה איתו, לחזור זו בעיה, כי היא לא אובייקטיבית. אני חושבת שהיא קודם כל צריכה לצאת מהבית שלו, בלי קשר אליך, ורק אז להחליט אם היא באמת רוצה לחזור או שאתה רק "ברירת מחדל" בשבילה. אני מקווה שאני לא פוגעת בך, אבל אתה צריך לקחת את הדברים האלה בחשבון. אינ מקווה שהכל בינכם יסתדר, אבל שוב - היא צריכה לבוא ממקום שבו היא מחליטה לחזור אליך בגלל שהיא באמת רוצה ולא בגלל שלא טוב לה עם בן הזוג הנוכחי. וכמובן שכשתחזרו, ואם תחזור, תצטרכו קודם ללכת לייעוץ כדי לראות האם אפשר לתקן את מערכת היחסים ביניכם. המון המון בהצלחה, רעות

היי לך

אני בכלל לא נפגע, את צודקת לחלוטין , הבעיה היא שגרושתי יש לה חרדה לגור לבד והיא לא רוצה לעבור לגור לבד וזה מה שתוקע כרגע . אני לא חושב שאם נגור ביחד הכל יהיה בסדר , יש המון דברים שעלינו להתגבר ... הבעיה היא שכל שנה יש לה את הקטע הזה שהיא רוצה לחזור ואני אומר לה שתגור לבד ואז אנו צריכים לעבוד על זה ... אז כל שנה היא יורדת מהעניין רק השנה היא קצת יותר מתעקשת כי כנראה היא רוצה כבר ילד . אני יודע מה נכון וטוב , אך גרושתי רוצה לקצר הליכים ואני לא מוכן שהילד שלי בכזה גיל יחווה חוויה שיראה אותנו ביחד ואז נפרדים או רבים.

דעתי

שאם עושים פעולות מתוך לחץ מסוים "שתלוי בדבר".. הוא עלול להראות בהתאם. לחזור? נהדר..כמו גדולים, באחריות,במתינות.. (גם אם בסופו של תהליך שוב תפרדו חלילה) לפחות תעשו את זה כמו שצריך..לאט, ובבניה. את הדרך הפיזית (של איך בדיוק) תמצאו לבד.. שבת שלום לכולנו.

אבל...

ואם האחריות נמצאת בצד אחד בלבד ?! אתמול ביום שישי עשתה הפתעה ובאה אלי כשהילד שלי אצלי - לא התאים בכלל ואמרתי לה אך לא עניין אותה . שיחקתי עם הילד שלי מונופול והיא פתאום באה , אחר כך הסענו אותה הביתה , והחבר שלה חשב שהיא נפגשה עם גבר אחר , התקשר אלי ושאל אם היא היתה אצלנו ..... לא אמשיך ... לא מתאים לי כל הסרטים האלה ... אני לא חושב שהיא באה עם המון אחריות .

כן נכון , אבל...

דעתי לגור ביחד , זה קצת פזיז , זה עלול לבלבל את הילד מאוד ואני לא מעוניין שהוא יפגע.

לכן הצעתי

שקודם אתם כזוג תגורו יחדיו ואח"כ תדונו על הבאת ילד לעולם

אבל יש לנו כבר ילד - אני לא רוצה שיחווה שוב את הפרידה שלנו במקרה ויקרה

בגלל זה תנסו לשקם את היחסים

במיוחד שיש כבר ילד והבאת ילד נוסף נטול בהמון שיקולים

הגרושה מאותת הרבה , זה קורן לי מאוד לחזור אליה גם בגלל שיש לי רגש אליה ולגדל את הילד בתוך משפחה זה מאוד קורן . אמרתי לה שאנו צריכים לעבור תהליך ביננו ורק אז נוכל לגור ביחד ולהתקדם , הבעיה שהיא גרה עם בן זוג שביניהם הכל נגמר אך היא לא יכולה לעזוב את הבית שלו כי היא תצטרך לשכור בית וכל עניין הכספי מסביב . מה דעתכם? המשך שבת קסומה .

מכירה את ההרגשה

קודם כל אני בהחלט מבינה את החשש שלך. גם אני והגרוש שלי חשבנו אולי לנסות לחזור אבל כמובן לאט וקודם להתחיל עם לצאת ביחד ולא לגור ביחד. ההבדל שאני כן גרה לבד ואין בעיה של בן זוג נוסף. אני חושבת שקודם כל היא צריכה לעזוב את הבן זוג שלה, לעבור לגור לבד ואז תתחילו לצאת ביחד בלי לגור ביחד בשביל לא לבלבל את הילד, ושהילד לא יפגע מזה אם זה לא ילך ביניכם. החיים לא פשוטים במיוחד כשמתגרשים. יש הרבה רגשות מעורבים שיהיה בהצלחה

אבל...

ואם האחריות נמצאת בצד אחד בלבד ?! אתמול ביום שישי עשתה הפתעה ובאה אלי כשהילד שלי אצלי - לא התאים בכלל ואמרתי לה אך לא עניין אותה . שיחקתי עם הילד שלי מונופול והיא פתאום באה , אחר כך הסענו אותה הביתה , והחבר שלה חשב שהיא נפגשה עם גבר אחר , התקשר אלי ושאל אם היא היתה אצלנו ..... לא אמשיך ... לא מתאים לי כל הסרטים האלה ... אני לא חושב שהיא באה עם המון אחריות .

רגש..

רגש ואחריות לרוב לא הולכים יחד. "במקום שאין איש.." צריך שמישהוא יקח אחריות. או שתהיה אתה האחראי ותחליט ותקבע איך מנהלים את המצב.. או ש..סרטים. בכול מציאות שלא תהיה היא חייבת לסים את הקשר הקיים. זה אבסורד. ואולי לא חיבים כלום, פשוט לזרום אם מה שיש וללכת בין הטיפות וואלה חיים בסבך..

אבל יש לנו כבר ילד - אני לא רוצה שיחווה שוב את הפרידה שלנו במקרה ויקרה

לטעמי הוא רק יכול להרוויח מכך עוד קצת זמן איחות בין אמא לאבא. אותכם בנפרד יש לו כבר עכשיו. ואם לא ילך..עברה עוד תקופה של משפחה. זה רק יועיל לו לדעתי. אבל תגיד יכול להיות שאתה מהרהר בזה כי אתה מרגיש חייב.. אתה באמת חושב שזה יכול להיסתדר שוב? תענה אם יד על הלב וזו התשובה.

אולי .... ורק אולי

לאור סיום היחסים עם זה שאיתה, ובמיוחד לאור העובדה שבמצב חדש זה היא חייבת למצוא לה (וגם לילד) קורת גג חלופית, הרי שקל ביותר "לסמוך" על טוב ליבו של אבא של הילד, ואם נוסיף גם את ה"רגשות" שנשארו לך אליה, אין יותר חזק מהג'וקר שהיא מחזיקה. בכדי שהילד לא יפגע מהתזזיות הצפויות, הייתי ממליץ לך בחום - במידה והחזרה לאקס יצא לפועל - לערוך "הסכם לחיים משותפים/שלום בית ולחילופין גירושין/פרידה", הסכם שיסדיר ויבהיר את מעמדו של כל אחד מכם (כולל הילד, כמובן) בכל תרחיש, תוך שימת לב לקשר של כל אחד מכם לילד - גם בתרחיש אימה של פרידה סופית. באותה נשימה, ובכדי שמקום מגורך לא יהפוך לבית מלון ואף הרבה יותר מכך - בין אם חלופי ובין אם קבוע - יש להסדיר את ענייני הממון באותו הסכם, שגם הוא יהא נהיר כשמש בצהרי יום קייץ ישראלי. זו רק דעתי

לטעמי הוא רק יכול להרוויח מכך עוד קצת זמן איחות בין אמא לאבא. אותכם בנפרד יש לו כבר עכשיו. ואם לא ילך..עברה עוד תקופה של משפחה. זה רק יועיל לו לדעתי. אבל תגיד יכול להיות שאתה מהרהר בזה כי אתה מרגיש חייב.. אתה באמת חושב שזה יכול להיסתדר שוב? תענה אם יד על הלב וזו התשובה.

עם יד על הלב........

בזמנו שהיינו נשואים - פשוט לא היינו מוכנים לחתונה , רבנו על המון דברים שהיום יש לי את הכלים להתמודד . אני חושב שיש סיכוי , אך אני מאוד מאמין רק עם ייעוץ והכוונה .ובלעדי זה יש סיכוי שמהלך זה לא ילך טוב ואינני מעוניין להיכנס למקום זה. הבעיה היא שאמרתי לגרושתי שהיא צריכה קודם לעזוב את בן זוגה אם היא אומרת שהכל נגמר ביניהם, ורק אז יש על מה לדבר ... הבעיה פה שהיא תצטרך לשכור בית לבד במקום סביבתו של הילד וזו סביבה די יקרה והיא טוענת שאין לה כרגע את התקציב וגם בנוסף תצטרך רכב שכיום היא משתמשת ברכב של בן זוגה .
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר