זקוקה לייעוץ דחוף מחברי הפורום

הי לפני שאתחיל אני החלטתי לפנות לפורום זה של גרושים-גרושות מכיוון שיש לכם ניסיון ולפני שאני יעשה צעד קיצוני תגידו לי מה אתם חושבים וכמה זה הולך להיות לי קשה כשאני יחליט להיות לבד. אני עוד נשואה אבל הגעתי להחלטה שפשוט לא טוב לי , כל שנות הנישואין לא התקדמנו לשום מקום, אם זה כלכלית ואם זה קרבה בינינו. להיפך יש אלימות (פיזית ומילולית) של בעלי ונמאס לי להיות שק איגרוף. בנוסך יש לי ילד שרואה את כל זה ונכנס לפחדים. מה שקרה שגיליתי שאני שוב בהריון.אני יודעת שלחלקכם זה יהיה מזעזע לשמוע שאני חושבת ברצינות על הפלה מכיוון שאני לא רוצה שהנולד יסבול כמו הראשון. בשביל מה? ומצד שני, ראיתי כיצד מתבצעת הפלה והזדעזעתי מאוד. אני בדילמות קשות מכיוון שאת הראשון הוא לא פירנס. (כלומר לא גרנו יחד ומי שדאג אילו ההורים שלי אם זה מיטה, עגלה , מזון חיתולים) נו אתם יודעים כמה יוצא בחודש. ועכשיו להביא עוד אחד לעולם המחורבן הזה... אני מתביישת שוב להיעזר ולהתנחל אצל ההורים. בעלי אמר שהוא יתן לי גט וגם מוכן לא לראות את הילדים. האם זה נשמע הגיוני? מבחינתו לא איכפת לו שאני יעשה הפלה. לי אין בעיה לחיות לבד, עכשיו שאני חושבת על זה גם ככה את הראשון גידלתי לבד בלי עזרה שלו והסתדרתי. (נכון שהיו לי רגעי משבר ) אבל טיפלתי טוב מאוד בילד ואני לא מוכנה לסבול את היחס הזה. האהבה הפכה לשנאה ממש כך. האם מישהי הרגישה ככה כלפי הבעל? לכן אני שואלת אותכן הגרושות, האם זה שווה לחיות לבד בלי הגבר לפרנס כיחידה לשלם אוכל חשמל מים שכר דירה והכל לבד אבל שיהיה לכן שקט? כי אני מכירה גם נשים שהחליטו להישאר עם הבעל בשביל הילדים אבל הן סובלות מאוד נפשית ופיסית. מה אתן חושבות? איך אתן מתמודדות יום יום עם העיניין שאתן לבד ומה אתן אומרות לילדים ששואלים למה את ואבא לא ביחד כמו כל הילדים בכיתה?

לזקוק נואשות

אני במצב דומה לשלך במשפט אחד תביאי את הילדה לעולם ותתגרשי הילדים יהיו הכוח שלך תאמיני לי מנסיון קשה של חיים ואני עוד בתהליך בתקווה לסיים אותו כמה שיותר מהר בהצלחה

היי לשואלת, יש דבר שמציק לי בסיפורך

האם פנית למשטרה בנושא האלימות? אני חוששת לחייך ולחיי ילדך. רעות

.

לא פניתי כי אני פוחדת. הוא מאיים עליי ועל משפחתי שאם אפנה הוא יבוא ויהרוג אותי וישרוף את בית הוריי.

לשואלת

אשמח אם תוכלי לפנות אליי למייל reutsagie@walla.com תודה

לא נשארים נקודה גט וזהו

ועם קטע של הילד הוא יסתדר יהיה טוב היוםישהרבה אימהות חד הוריות וזה לא בושה ! עדיף מאשר לחיות כך! לגביההריוןזה משהו בניך לעצמך ורק את המון הצלחה

צודקת סאן סאן

אני חד הורית ואני לא מתחרטת לרגע על שיש לי ילד

emo_43.png "רק האהבה תנצח" emo_43.png

זקוקה לייעוץ דחוף מחברי הפורום

הי לפני שאתחיל אני החלטתי לפנות לפורום זה של גרושים-גרושות מכיוון שיש לכם ניסיון ולפני שאני יעשה צעד קיצוני תגידו לי מה אתם חושבים וכמה זה הולך להיות לי קשה כשאני יחליט להיות לבד. אני עוד נשואה אבל הגעתי להחלטה שפשוט לא טוב לי , כל שנות הנישואין לא התקדמנו לשום מקום, אם זה כלכלית ואם זה קרבה בינינו. להיפך יש אלימות (פיזית ומילולית) של בעלי ונמאס לי להיות שק איגרוף. בנוסך יש לי ילד שרואה את כל זה ונכנס לפחדים. מה שקרה שגיליתי שאני שוב בהריון.אני יודעת שלחלקכם זה יהיה מזעזע לשמוע שאני חושבת ברצינות על הפלה מכיוון שאני לא רוצה שהנולד יסבול כמו הראשון. בשביל מה? ומצד שני, ראיתי כיצד מתבצעת הפלה והזדעזעתי מאוד. אני בדילמות קשות מכיוון שאת הראשון הוא לא פירנס. (כלומר לא גרנו יחד ומי שדאג אילו ההורים שלי אם זה מיטה, עגלה , מזון חיתולים) נו אתם יודעים כמה יוצא בחודש. ועכשיו להביא עוד אחד לעולם המחורבן הזה... אני מתביישת שוב להיעזר ולהתנחל אצל ההורים. בעלי אמר שהוא יתן לי גט וגם מוכן לא לראות את הילדים. האם זה נשמע הגיוני? מבחינתו לא איכפת לו שאני יעשה הפלה. לי אין בעיה לחיות לבד, עכשיו שאני חושבת על זה גם ככה את הראשון גידלתי לבד בלי עזרה שלו והסתדרתי. (נכון שהיו לי רגעי משבר ) אבל טיפלתי טוב מאוד בילד ואני לא מוכנה לסבול את היחס הזה. האהבה הפכה לשנאה ממש כך. האם מישהי הרגישה ככה כלפי הבעל? לכן אני שואלת אותכן הגרושות, האם זה שווה לחיות לבד בלי הגבר לפרנס כיחידה לשלם אוכל חשמל מים שכר דירה והכל לבד אבל שיהיה לכן שקט? כי אני מכירה גם נשים שהחליטו להישאר עם הבעל בשביל הילדים אבל הן סובלות מאוד נפשית ופיסית. מה אתן חושבות? איך אתן מתמודדות יום יום עם העיניין שאתן לבד ומה אתן אומרות לילדים ששואלים למה את ואבא לא ביחד כמו כל הילדים בכיתה?

שואלת יקרה..... כמה דברים לי אליך:

אני יכולה למור לך שאני הגעתי למצב שהאהבה אצלי הפכה לשנאה כלפי הגרוש שאז היה בעלי. אמנם לא סבלתי מהתעללות פיזית (רק לקראת הסוף שנאלצתי לפנות למשטרה) אבל התעללות נפשית ושקרים וסבל יומיומי בלתי נסבל. את חייבת להבין שאף אחת וגם לא את בכל העולם לא ראויות ליחס משפיל שכזה בטח שאת אם ילדיו, אסור שדברים כאלו יקרו!!! לגבי ההריון וההפלה: אני כאם חד הורית לשניים קטנים יכולה לומר לך שלא קל עם הילדים, במיוחד שהאב מראש אומר לך שהוא לא רוצה לראות אותם. תסתפקי באחד שיש לך ועד כמה שזה קשה לומר, תפילי את השני, יוקל לך הרבה. לפחותץ לא תהיה לך הרגשה כל החיים שעשית עוול לילד. 2 חברות שלי הפילו בדיוק מאותה הסיבה שלך והן לא מצטערות על זה אפילו לרגע. (האמת שההריון הוא כבר הטעות!)וזה לא כזה גרוע, זה אשפוז יום וגמרת עם זה, באמת. אבל תתייעצי עם איש מקצוע טוב ומוסמך לכך ולא כל חאפר.. כי מה שיקרה בסופו של דבר שתיחפלי שוב על הורייך וכמו שאמרת זה לא נעים. ככה עם ילד אחד תקבלי מזונות קטנים אמנם אבל יהיה לך קל יותר עם הילד היחיד שלך. שאותו תטפחי ותאהבי ללא אביו בחייו. מי צריך אבא אלים כזה?:? הילד סובל ובידך המפתח להצלחה: אל תפחדי מגירושין, מהלבד, נכון זה עצוב, זה לא קל להיות אם חד הורית מכל הבחינות אבל את נשמעת לי צעירה וכל החיים לפנייך: את יכולה לשקם את חייך, מבחינה כלכלית, זוגיות חדשה וטובה ומלאת אהבה, לטפח את הקשר שלך עם הבן שלך. בהתחלה גם אני פחדתי מהלבד ואיך אני אסתדר ואז הבנתי שהנישואין שלי לא טובים, לא טוב לי איתו ולא טוב לי בחיינו המשותפים.הרגשתי שאני נופלת ונופלת לתהום עמוקה שממנה אצא רק לבדי, איתו אין לי עתיד מזהיר. לא הפסקתי לבכות איתו אז מה טוב ליאיתו ? העובדה שאני נשואה? לא ולא ולא!! וכך תחשבי גם עם עצמך. להישאר עם הבעל זה רק לדחות את הקץ, בסופו של דבר זה יקרה אז הילדים הם רק תירוץ טוב אבל בתכלס זה רק הורס יותר ופוער ביניכם עוד פער... אני לא אומרת שזה קל להיות גרושה, מהרבה אופנים עוד כואב להיות לבד אבל זה עדיף לך, יש לך שקט בראש ואת יותר שקטה . הילדים לא שואלים הרבה תהיה בטוחה, הם נכנסים למציאות הזאת, עם כל הקושי שבדבר... וגם אם הילד ישאל תוכלי לומר לו שאבא ואמא לא הסתדרו כמו ההורים של חברים שלהם....אבל שאתם עדיין אוהבים אותו מאוד... בהצלחה רבה שלך בכל שאלה חגית
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר