יש לי לספר משהו שמאוד מעיק עלי והייתי רוצה את דעתכם האישית

היי , לפני שאספר אומר רק שאת מה שאני אספר עכשיו לא אוכל לספר לקרובים שלי או חברים , אני מאוד בודד במערכה הזאת ושמח שאני יכול לספר כאן : גרושתי בתקופה זו מציעה לי לחזור ולהיות משפחה . אני מאוד מתנגד להצעה זו , אך אגיד את רגשותיי בנדון : אני לא מבין למה זה מאוד קורן , החלום שלי הוא להיות עם בני ולראות אותו כל יום , אך אני מכיר את הבחורה וקשה לי להאמין שיכול להיות משהו ובקיצור אני לא יכול לדמיין את עצמי חי איתה , אך למה זה מפריע לי במחשבות ? ומצד שני שנינו מאוד השתנינו ..... למה אנ י חושב על כך בכלל???? ולא נותן לשלב זה בחיי להיות מאחורי ? האם אתם מכירים זוגות שחזרו? ואם כן איך הלך להם? גמר חתימה טובה לכולם וצום קל .

למה לא שיהיה בתנאים שלך

איני יודע מה הרקע לגירושין אך על פנין מה כבר יש לך להפסיד( וכעת אתה בעל נסיון ויותר חכם התמזל מזלך והיא רוצה לחזור בד"כ הגרוש רוצה שב איתה לשיהה עיניינית ותנסה להחזיק את הקלפים המנצים בידיך בהצלחה זה גם יום הסליחות אדם מחברו גמר חתימה טובה

לא בטוח , כי אם זה לא יסתדר הילד עלול להיפגע מאוד.

וזה תמיר, הדבר הכי חשוב.

אם זה לא יסתדר, הילד עלול לקבל את זה מאד קשה. מצד שני יכולות להיות הפתעות, יכול להיות שהוא יבין שזה בלתי אפשרי ואז יהיה לו יותר קל. תראה, אני אומר מה דעתי, ואני מדגישה "דעתי בלבד" לפני שיתנפלו עליי. תמיר, היו סיבות לגירושין נכון? משהו השתנה? אתה בעצמך אומר אני לא רואה את עצמי איתה. זו התשובה שלך. אם אתה שואל - לחזור כי היא יקרה לי, חשובה לי, חסרה לי אני הראשונה שאגיד לך, כן, עכשיו ומייד. אם אתה שואל - לחזור בגלל הילד ? התשובה שלי היא חד משמעית לא !!!!!!!!!! מגיע לך יותר, אין שום סיבה שתתפשר. תהיה אבא טוב, תמשיך להשקיע בילד, תהנה מהזמן שלכם ביחד. יש לך מישהי שטוב לך איתה, למה להרוס? ויש לי הרגשה שאתה יודע שזה לא יילך. אז בשביל מה בעצם,לגרום לילד לעבור שוב את הכל? אני מכירה 2 זוגות שחזרו בגלל הילדים, אף אחד מהם לא היה מאושר, זו לא סיבה לחזור ולחיות עם מישהו שאתה לא אוהב. בהצלחה.

היי , לפני שאספר אומר רק שאת מה שאני אספר עכשיו לא אוכל לספר לקרובים שלי או חברים , אני מאוד בודד במערכה הזאת ושמח שאני יכול לספר כאן : גרושתי בתקופה זו מציעה לי לחזור ולהיות משפחה . אני מאוד מתנגד להצעה זו , אך אגיד את רגשותיי בנדון : אני לא מבין למה זה מאוד קורן , החלום שלי הוא להיות עם בני ולראות אותו כל יום , אך אני מכיר את הבחורה וקשה לי להאמין שיכול להיות משהו ובקיצור אני לא יכול לדמיין את עצמי חי איתה , אך למה זה מפריע לי במחשבות ? ומצד שני שנינו מאוד השתנינו ..... למה אנ י חושב על כך בכלל???? ולא נותן לשלב זה בחיי להיות מאחורי ? האם אתם מכירים זוגות שחזרו? ואם כן איך הלך להם? גמר חתימה טובה לכולם וצום קל .

לחיות בחזרה עם הגושה

אני אחרי תקופה דיי קשה לאחר פרידה אך לעיתים קורה שאנשים מבינים את טעותם אך לא תמיד אפשר לתקן.לדעתי פרידה זו הזדמנות לחיים חדשים ול לפחד מכך.חתימה טובה אשר

תקשיב ללב

שלך. אתה יודע את התשובה.

וזה תמיר, הדבר הכי חשוב.

אם זה לא יסתדר, הילד עלול לקבל את זה מאד קשה. מצד שני יכולות להיות הפתעות, יכול להיות שהוא יבין שזה בלתי אפשרי ואז יהיה לו יותר קל. תראה, אני אומר מה דעתי, ואני מדגישה "דעתי בלבד" לפני שיתנפלו עליי. תמיר, היו סיבות לגירושין נכון? משהו השתנה? אתה בעצמך אומר אני לא רואה את עצמי איתה. זו התשובה שלך. אם אתה שואל - לחזור כי היא יקרה לי, חשובה לי, חסרה לי אני הראשונה שאגיד לך, כן, עכשיו ומייד. אם אתה שואל - לחזור בגלל הילד ? התשובה שלי היא חד משמעית לא !!!!!!!!!! מגיע לך יותר, אין שום סיבה שתתפשר. תהיה אבא טוב, תמשיך להשקיע בילד, תהנה מהזמן שלכם ביחד. יש לך מישהי שטוב לך איתה, למה להרוס? ויש לי הרגשה שאתה יודע שזה לא יילך. אז בשביל מה בעצם,לגרום לילד לעבור שוב את הכל? אני מכירה 2 זוגות שחזרו בגלל הילדים, אף אחד מהם לא היה מאושר, זו לא סיבה לחזור ולחיות עם מישהו שאתה לא אוהב. בהצלחה.

יש הרבה ממה שכתבת...

את צודקת ... אני חושב שאני צריך קצת לעשות עבודה עצמית ולהבין למה זה קורן לי כל כך?! בסוף אני בטוח שאגיע לתשובה הנכונה , תודה בכל אופן . דרך אגב , אני לא חושב שהילד יבין שזה הסוף ולא נחזור , אני יודע שהוא יקח את זה מאוד קשה וזה יקרע לי את הלב לרסיסים!

תקשיב ללב

שלך. אתה יודע את התשובה.

מסכים.[תקיימו יחסי חברות "פתוחים" ולא כובלים][אל תצעק כשתהיה לכוד......]

שמעת על המושג מועד ב'

אל תפספס את ההזדמנות כעת שניכם בוגרים ומנוסים יותר ואם תגדירו ותתאמו מראש ציפיות הדברים יכולים להיות נפלאים בהצלחה

שמעתי על הרבה זוגות שחזרו.

לפעמים זה עובד ולפעמים לא. לפעמים לומדים מטעויות העבר ושחזור הקשר יכול להיות מוצלח יותר מהקשר הראשוני. בכל מקרה,תעשה מה שליבך אומר לך,ולא מה שהסביבה אומרת לך. בהצלחה.

גירושים

אחי , אני נמצא בדיוק במצבך . תראה , אתה צריך להפנים שזה באמת תם ונשלם . אין לך לחפש איתה ביחד. תתחיל בחיים חדשים,היכרויות חדשות... תשכח ממנה לטובתך !!!

שמעתי על הרבה זוגות שחזרו.

לפעמים זה עובד ולפעמים לא. לפעמים לומדים מטעויות העבר ושחזור הקשר יכול להיות מוצלח יותר מהקשר הראשוני. בכל מקרה,תעשה מה שליבך אומר לך,ולא מה שהסביבה אומרת לך. בהצלחה.

מסכימה ב100%

גם הגרוש שלי לוחץ, אבל לא בא לי לחזור אליו בכלל למרות שקשה לי כלכלית

לתמיר

שלום תמיר, לא כתבת כמה זמן אתה גרוש ובני כמה אתם? הפרט הזה חשוב. משהו קורה לנו אחרי הגירושים. מצד אחד תחושת חופש אישי מצד שני בדידות. אני מנחשת על פי דבריך שהתגרשתם לא מזמן. האמת היא שאין נוסחאות בחיים. בקשר לילד - כשהורים מתגרשים מאוד חשוב הקשר עם הילד. מה מספרים לו? איך מסבירים לו? אין ספק שתמיד הילדים נפגעים מתהליך כזה. השאלה היא איך מעבירים להם את המצב החדש של המשפחה ובך למזער את הנזק. בהצלחה

נמצאת במצב שלך בערך

גם אני והגרוש שלי קצת התקרבנו לאחרונה, וחושבים אולי לנסות שוב. אני גם חוששת מהצד הזה, אבל מה כבר יש להפסיד, אולי באמת פעם שניה תהיה טובה יותר, אין הרבה "סחורה" בחוץ במיוחד , בשבילי כי אני גרושה פלוס 2. ומי יותר טוב לילדים אם לא אבא שלהם. אני הייתי מנסה, כי זה מה שני בכל אופן אנסה לעשות , בקצב איטי ונראה מה יהיה... בהצלחה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר