בקשה להתייעצות

אני גרוש די טרי, לגרושתי היו ילדים משלה, מחוץ לבית,מנשואיה הראשוניים. לי אין ילדים, האם יהיה לי קשה או אפשרי ליצור קשרחדש , כאשר אני 50 + +? בד"כ נשים בגיל מתקרב אלי ,יש להן ילדים.

תשובה

קודם כול שנה טובה ומתוקה אל תכנס ללחץ קודם כול אתה תמצא מישהי והגיל שלך רק מתחיל זה גיל יפה ולאט לאט המזל שלך יגיע רק תפקח עיניים טוב ואני מאחלת לך הצלחה בחיים ובקן האוהבים

תודה על התשובה

תודה על התשובה, אני מבין שאני צריך "לפקוח עיניים", אני גם בדקתי לפי האסטרולוגיה, אבל לא צריך להגזים.שנה טובה ומתוקה.

חתימה טובה

בריאת וחתימה טובה לכולם

תשובה

קודם כול שנה טובה ומתוקה אל תכנס ללחץ קודם כול אתה תמצא מישהי והגיל שלך רק מתחיל זה גיל יפה ולאט לאט המזל שלך יגיע רק תפקח עיניים טוב ואני מאחלת לך הצלחה בחיים ובקן האוהבים

משלוח איור

רצ"ב איור שלי שיכול להזכיר את "הקן"

בקשה להתייעצות

אני גרוש די טרי, לגרושתי היו ילדים משלה, מחוץ לבית,מנשואיה הראשוניים. לי אין ילדים, האם יהיה לי קשה או אפשרי ליצור קשרחדש , כאשר אני 50 + +? בד"כ נשים בגיל מתקרב אלי ,יש להן ילדים.

קלי קלות!!!!

הכל על פי רצונך!!! זה שאין לך ילדים, תשלומיי מזונות,,,,,זה רק מוריד כמות גדולה של בעיות. יש הרבה יותר נשים המחפשות זוגיות מאשר גברים. העולם פתוח. אתה צריך רק רצון, ביטחון עצמי, ולמצוא מסגרת המתאימה בא יהיה לך אפשרי למצוא קשרים. בהצלחה יועצת זוגית!!!

תודה על התשובה

האם יכול גם לעזור, שדכן או שדכנית?

תודה על התשובה

האם יכול גם לעזור, שדכן או שדכנית?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר