מבקשת עצה ממי שאולי חווה חוויה דומה

אני ובעלי פרודים מזה כחודשיים.(הוא עזב את הבית למקום מרוחק ממני) יש לנו שני ילדים קטנים הוא בא פעם בשלושה שבועות לראות את הילדים בבית שלנו או שאני לוקחת אליו את הילדים והיחסים בינינו טובים ומאוד קרירים. פתאום לפני שבוע הוא החליט שהוא חשב טוב מאוד והוא מאוד אוהב אותי ולא יכול בלעדיי ושאני חייבת לתת לו צ'אנס ושהוא יישתנה וכל פעם שהוא מתקשר לדבר עם הילדים הוא אומר לי כל מיני מילים מתוקות (שבא לי להקיא) ואני אמרתי שאני לא מוכנה לשמוע משום שאני פשוט החלטתי ואני נעולה עם ההחלטה שלי, והוא פשוט מנג'ס ושולח לי מכתבי אהבה וקנה לי זר פרחים בחג. כל זה ממש לא עובד עלי כי לי כבר אין רגש ונתתי מליון הזדמנויות וכלום לא עזר. אני עדיין לא פתחתי בהליך גירושין משום שלא נותנים לי סיוע משפטי בינתיים בגלל האוטו שרשום על שמי שכרגע אני מנסה למכור אותו ואז אולי אוכל לקבל את הסיוע. השאלה שלי היא איך להתנהג עם אדם כזה? אני פשוט מנסה לשמור על יחסים טובים למען הילדים ואני פשוט מתאפקת.

תגובה

מאמי תעשי רק מה שהראש אומר ולא לפי הלב, תחשבי מה את אישית רוצה ולא ביגלל אף אחד עם הילד את צריכה לדבר להסביר, הילד אומנם יפגע אבל יעבור עם הזמן והטיפול הנכון שלך, המצב שהוא בא מתאי שהוא רוצה מבלבל יותר את הילד עוד יותר וקשר זה לא מובן לו, חמודה ועוד אם אין לך רגש אליו מציעה לך להמשיך עם ההליכים ולהתחיל לעשות ביקורים קבועים עם הילד ובינך ובינו נתק מושלם שיחות אך ורק על הילד, אחרת את תמצאי את עצמך במערכת שאת לא מרגישי שאת חיה ולא מאושרת. תחשבי על כך מאחלת לך את הכי טוב שבעולם ושתהיה לך את ההחלטה הנכונה בישבלך ולילדך....

חבל לפרק

כדאי שתלכו ליעוץ זוגי לפני שמתגרשים. אין לך רגש כרגע אבל יש לך ילדים. אני מאמין שאפשר לשפר את המערכת הזוגית וחבל לפרק.

שלום רווית

חשוב מאוד לשמור על יחסים טובים למען הילדים.כתבת שנתת מליון הזדמנויות אבל לא פירטת אם ניסית טיפול זוגי?אני מכיר הרבה זוגות שעברו משברים וטיפול זוגי עזר להם בהצלחה.

נראה לך שטיפול זוגי עוזר לאדם כמעט בגיל 50 לשנות התנהגות?

הוא אדם שמתעצבן מאוד בקלות ויכול לקלל ולנבל את הפה ולא חשוב מי נמצא לידו וזה כאילו נראה לי כבר לא ניתן לשינוי.

מבקשת עצה ממי שאולי חווה חוויה דומה

אני ובעלי פרודים מזה כחודשיים.(הוא עזב את הבית למקום מרוחק ממני) יש לנו שני ילדים קטנים הוא בא פעם בשלושה שבועות לראות את הילדים בבית שלנו או שאני לוקחת אליו את הילדים והיחסים בינינו טובים ומאוד קרירים. פתאום לפני שבוע הוא החליט שהוא חשב טוב מאוד והוא מאוד אוהב אותי ולא יכול בלעדיי ושאני חייבת לתת לו צ'אנס ושהוא יישתנה וכל פעם שהוא מתקשר לדבר עם הילדים הוא אומר לי כל מיני מילים מתוקות (שבא לי להקיא) ואני אמרתי שאני לא מוכנה לשמוע משום שאני פשוט החלטתי ואני נעולה עם ההחלטה שלי, והוא פשוט מנג'ס ושולח לי מכתבי אהבה וקנה לי זר פרחים בחג. כל זה ממש לא עובד עלי כי לי כבר אין רגש ונתתי מליון הזדמנויות וכלום לא עזר. אני עדיין לא פתחתי בהליך גירושין משום שלא נותנים לי סיוע משפטי בינתיים בגלל האוטו שרשום על שמי שכרגע אני מנסה למכור אותו ואז אולי אוכל לקבל את הסיוע. השאלה שלי היא איך להתנהג עם אדם כזה? אני פשוט מנסה לשמור על יחסים טובים למען הילדים ואני פשוט מתאפקת.

אני מבינה אותך

אני כבר גרושה, ועדיין מתאפקת ומפנימה המון דברים שמרגיזים אותיאצל הגרוש שלי בשביל הילדים, למרות שלא עושה רושם שהוא רוצה לחזור. אני לא הייתי חוזרת אחורה כי "עץ עקום לא מתיישר" גם אני נתתי המון הזדמנויות לפני שהתגרשנו. אני לא מצטערת לרגע. גם אם אני אשאר לבד , עדיין יש לי את החופש והעצמאות שלי. ואני יכולה לעשות מה שבא לי ולא לדפוק חשבון

מייל שלי z173946@walla.com

אשמח להכיר אותך ויש לי כמה רעיונות אם זה יעזור
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר