ארוך... אבל זקוקה לעיצה..

אני נשואה מזה 5 שנים התחתנתי בגיל מאוד צעיר ויש לנו שתי ילדות.. הסיבות לנישואיי היו רבות (לצאת מבית הורי, אבי חלה והיה לי חשוב לרצותו כי היה חשש שימות, אולי אפילו חיפשתי דמות אבהית שתדאג לי..),בכל שנות נשואיי לא הייתי בטוחה באהבתי אליו (לבעלי) ואם הוא בכלל הגבר הנכון עבורי אבל המשכתי לחיות את הנורמה החברתית המקובלת , להיות אישה ואימא טובה ותמיד הייתה בי מין עצבות למרות שמבחוץ נראתי מאושרת , הרגשתי לא שייכת, הרגשתי לא טוב במערכת יחסים הזאת ולא היה בדיוק על מה להצביע חוץ מפה ושם ריבים וירידות ויש לו הרבה מינוסים (לא מפרגן, ממעיט לעזור עם הילדות, והכי גרוע כשהוא עצבני הוא מקלל וצועק). אני כל הזמן משכנעת את עצמי שהוא גבר טוב, אוהב, ישר ונאמן ומה שחשוב לו זה רק הבית אני והבנות הוא עובד הרבה וקשה עבורנו , אני מניחה שבחוץ יש מעטים כאלו אך עדיין אני לא מרגישה טוב בקשר הזה וייצא לי לחשוב הרבה פעמים על פרידה לאורך כל הנישואין, בבת בבבת אני מרגישה עם זה רע מאוד אולי אני חושבת שיש איזה אביר על סוס לבןומה שיש לי זה בעצם מה שיש במציאות . האם אני טיפשה שאני רוצה להפרד? מה עליי לעשות?? סליחה על האורך, מקווה שמישהו ייקרא ויעזור .. תודה

-היי שרון. קראתי את דברייך בעיון רב.

אגיב לך בשעות הערב או בהמשך. יום טוב לך - שימי.

לפי דעתי טעות

קראתי את מה שכתבת אני יכול להבין אותך. אם את עוזבת בעל טוב לפי הגדרתך שאולי צריך קצת שיפור אבל לא גרוע הסיכוי למצוא בחוץ גבר יותר טוב אפשרי השאלה אם תצלחי למצוא והאם הנזק הרגשי שיגרם לכולם כדאי מול הספק אושר האישי שלך תחשבי טוב אני נגד גירושין למרות שאני גרוש בהצלחה :)

על פניו נראה שאת צריכה לטפח את עצמך ולהיותך את עצמך שלמה חיובית וקורנת.אין צורך לנתץ.

עצוב לקרוא את מה שאת כותבת

את כותבת ממקום של כאב תחשבי טוב לפני שאת מחליטה על צעדים לא קל בחוץ בהצלחה.

לשרון

שלום שרון, כמו לכל בעיה יש 2 פטרונות , כן או לא ! את צריכה להחליט מה כדי לך . בין... •הכנסה טובה בבית, אבא שדואג לילדים שלך פחד מבעל עלים, לשמוע כל יום קללות וכמה שאת לא בסדר, המרירות של חייך עכשווי , חוסר ביטחון, ערך עצמי ירוד , לא מאושרת לא עם החיוך ושמחה בלב לבין... •צמצום בהכנסה , עבודה רבה, הרבה זמן בלי סקס ומגע של גבר, שוב לחפש גבר אוהב ומתחשב ( אין הרבה ! ) ילדים שמחים ולא מפוחדים, חיוך בלב ובנשמה , עם בטחון עצמי , עם ערך עצמי גבוה , עם הרבה אהבה מילדים , מחברים, במילה אחת " ח ו פ ש " אדון לעצמך!!!! לפני שאת מחליטה " כדי שלכולם יהיה טוב קודם צריך להיות לך טוב " את זה למדתי מחיי . 27 שנים הייתי נשואה ולא הייתי מאושרת יותר מ25 שנים גם אני ויתרתי אל החיים שלי . היום אי גרושה כמעט שנה מאושרת בחלקי , נכון קשה בלי חום של גבר. אבל שווה את השקט הנפשי , שמחה וחיוך שבלב . ילדים יותר רגועים . מבלה יותר ,נהנת מאהבת החברים .ולמדתי כל הדייטים שווים לקליפת שום ושאין אביר על סוס לבן אפילו לא ברכב לבן בהצלחה בהחלטה שלך! שנה טובה עם התחלה נכונה קודם את אחר כך אחרים !!!!!!!!!!!!

היישרון ....

שרון אתן את דעתי הצנועה , יש משפט שאומר "שאין מחיר לחופש" , אך לכל החלטה בחיינו אנו משלמים היטב. אני חושב שברגע שאנו שמחים ומאושרים בחיינו אזי הילדים שלנו שמחים . את אומרת שבעלך לא מתנהג "כראוי" אלייך ואת סובלת נפשית בשל כך , ודעתי שגם הילדים סובלים . את טוענת שבעלך הוא אבא טוב לילדים בעינייך - יש כאלו שיאמרו שאבא טוב הוא אבא שמפרנס או אבא שמבלה זמן איכות עם ילדיו או כל מיני פירושים . אני מאמין שאין לך תשובות לכלום אלא סתם מבולבלת . לכן עצתי לך , קודם תביני מה את רוצה מחייך ומה את רוצה לשנות , וזאת תדעי לבד ע"י הקשבה פנימית אל עצמך או ע"י שיחות מבעל מקצוע וזה שווה לעצמך , אם את חושבת שלעמצך זה לא שווה , אז למען ילדייך כי הם צריכים אמא בריאה בנפשה . שנה טובה ומבורכת והצלחה בכל אשר תיפני .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר