הכתבה בקישור הבא משקפת, לצערי, את רוב מקרי הגירושין. מי יתן ואמהות יבינו שלא זו הדרך ....

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3764270,00.html

ירון קראתי והאמת הזדעזעתי, מאוד כאב לי לקרוא וזה לא צריך הלהיות ו...

כתבת בכותרת שאמהות יבינו, למה אתה מכליל? זה לרוב לא ככה. שאני אתן לך דוגמא שגם אבות משתמשים בילדים ולא לוקחים אותם / לא משלמים להם כדי שהאמא תתעצבן עד השמים? אז נכון שדבר כזה לא אמור לקרות וזה אפילו נבזי ושפל מצד האמא שלא ראתה כלום גם לא את בנותיה ממטר אבל בבקשה ירון,ואתה לא כזה בד"כ, אל תכליל כי לי אישית זה כואב.... יום טוב, חגית
מנהל הפורום
1000+

תבדקי בבקשה בהערה מס' 12

שם כתוב על מחקר שבוצע, שתוצאותיו מורות שהנשים הן הרוב ביצירת המניפולציות נגד הבעלים תוך שימוש בילדים כאמצעי ניגוח.

הקישור

http://en.wikipedia.org/wiki/Parental_alienation_syndrome

מה קורה לכם? מה? אין גברים שמסיטים נגד האישה?

מה אין גברים שמתעללים בידלים ובגרושה בכל הדרכים שיש למה תמיד האישה היא זו שאשמה? כי זה הכי קל ? חבל שזה כך מאוד עצוב

הכתבה בקישור הבא משקפת, לצערי, את רוב מקרי הגירושין. מי יתן ואמהות יבינו שלא זו הדרך ....

אסור בתכלית האיסור לעשות זאת! גם אם האמא או האבא רעים אחד אל השני או לא סובלים אחד את השני הילדים צריכים

להישאר מחוץ למלחמת המוחות בין בני הזוג. זוהי פגיעה רגשית מאוד קשה לילדים וזה הולך איתם תמיד. מניסיון אישי, אני מתווכחת עם הפרוד שלי והוא מגיע לרמות כאלה שאני פשוט לא יכולה לסבול אותו אבל לילדים אני תמיד אומרת שצריכים לאהוב את אבא וגם את אמא וכלום לא משנה. נכון לפעמים צריכים תעצומות נפש לעשות כך אבל עוד יותר צריכים לחשוב על איך זה פוגע בילדים.

נכון יש כבד אביך ואמך אבל היכן הגבול ? מתי אומרים זהו

כבר לא מכבדים ? עד כמה אפשר להתעלל ? מי מותח את הגבול? היכן טובת הילדים במצב כזה ?

ירון קראתי והאמת הזדעזעתי, מאוד כאב לי לקרוא וזה לא צריך הלהיות ו...

כתבת בכותרת שאמהות יבינו, למה אתה מכליל? זה לרוב לא ככה. שאני אתן לך דוגמא שגם אבות משתמשים בילדים ולא לוקחים אותם / לא משלמים להם כדי שהאמא תתעצבן עד השמים? אז נכון שדבר כזה לא אמור לקרות וזה אפילו נבזי ושפל מצד האמא שלא ראתה כלום גם לא את בנותיה ממטר אבל בבקשה ירון,ואתה לא כזה בד"כ, אל תכליל כי לי אישית זה כואב.... יום טוב, חגית

חגיתוש, אני מקבל את דברייך, מתקן ומבהיר: ברור שלא כל האמהות מתנהגות

כדוגמת ה"אמא" שבכתבה, וברור שישנם אבות, שלצערי, בעלי אותו דפוס התנהגות - אם כי מעטי מעטים מהם. היה חשוב לי להבהיר את הפגיעה הבלתי נסבלת וסבלם של רוב האבות וילדיהם.

בחרת בדרך "נפלאה" לעשות זאת

מה קורה לכם? מה? אין גברים שמסיטים נגד האישה?

מה אין גברים שמתעללים בידלים ובגרושה בכל הדרכים שיש למה תמיד האישה היא זו שאשמה? כי זה הכי קל ? חבל שזה כך מאוד עצוב

עם כל הכבוד

מסתבר שהנשים הן הרוב הפועל כך. המחקרים המאשרים זאת.

ממש לא למה תמיד זה צריך להיות אשמת האישה ?

הגרוש שלי לא עשה זאת עשה גם עשה מה שנקרא הסטה נגדי אז אנא ממך ואם תשאל תראה שזה לא נחלת הנשים ממש לא לא כולן בכל אופן אני לא עושה זאת זה לא בריא ולא כדאי ולמה לי? מה זה נותן לי ? לא יודעת זה לא נותן לי כלום לומר דברים בגנותו של הגרוש ממש כך אני מרחמת עליו בעניי הוא מסכן ואם הילדים שלי אומרים מה שהוא שנוגד את התפיסה שלי אני אומרת בפרוש בלי פחד אני מרחמת עליו זה מקומם את הבכור שלי אבל שיסתדר עם זה כי מה יותר מזה אני יכולה לעשות? אני לא מתאמצת להיגרר הגרוש עשה את הכל לעצמו ירה לעצמו ברגל ואני אני אל מוסיפה על זה כלום

אני לא כזו

אני ביחסים נפלאים עם המשפחה של הגרוש כולל קשר קורקטי שהילדה איתו בקשר במסן ושאיי לא מונעת כלל. אז לא כולם כאלה

ילדים בהליכי גירושין

ברוב המקרים, הילדים קשורים בצורה די שווה לכל אחד מההורים. בעניהם של הילדים עד ליום שההורים החליטו להתגרש כל אחד היה הורה טוב ואין בעצם ההחלטה להתגרש בכדי לשנות משהו בקשר שבין הילד להורה. באופן טבעי הילד דואג לעצמו ולצרכים שלו.הוא מעוניין ששני ההורים ימשיכו ליטול חלקל פעיל וקבוע בחיים שלו. אין להשמיץ את בן הזוג לאוזני הילדים . נכון שהורים שמתגרשים נמצאים בעצמם במצוקה קשה וזקוקים לאוזן קשבת, אולם אין זה מתפקידם של הילדים . לעיתים,הורים רוצים לספר לילדים את כל הדברים הרעים על ההורה האחר וזאת במטרה שהילדים יבינו כמה רע אותו הורה.לא רק שהדבר פוגע בילד אלא שהוא פוגע בהורה המלכלך. אם ההורה האחר באמת גרוע אז הילד כבר יבחין זאת בעצמו ללא סיוע.אם הילד יחשוב שהורה מנסה להסית נגד ההורה האחר , יש סיכוי כי הילד יפתח רתיעה או אפילו שינאה לאותו הורה מסית. יש לזכור , בן זוג לא טוב אינו בהכרח הורה לא טוב. הוא צריך לדעת כי ההורים מתגרשים אחד מהשני ולא ממנו. יום מקסים לכם המון אהבה נעמה

ממש לא למה תמיד זה צריך להיות אשמת האישה ?

הגרוש שלי לא עשה זאת עשה גם עשה מה שנקרא הסטה נגדי אז אנא ממך ואם תשאל תראה שזה לא נחלת הנשים ממש לא לא כולן בכל אופן אני לא עושה זאת זה לא בריא ולא כדאי ולמה לי? מה זה נותן לי ? לא יודעת זה לא נותן לי כלום לומר דברים בגנותו של הגרוש ממש כך אני מרחמת עליו בעניי הוא מסכן ואם הילדים שלי אומרים מה שהוא שנוגד את התפיסה שלי אני אומרת בפרוש בלי פחד אני מרחמת עליו זה מקומם את הבכור שלי אבל שיסתדר עם זה כי מה יותר מזה אני יכולה לעשות? אני לא מתאמצת להיגרר הגרוש עשה את הכל לעצמו ירה לעצמו ברגל ואני אני אל מוסיפה על זה כלום

ראי

בתשובתך הצדקת את דברי. לומר לבן שאביו מסכן ושאת מרחמת עליו, זהו הדבר הכי קשה שבן יכול לשמוע על אביו, שהוא אחד משני האנשים היקרים לו בעולם. כמו כן, מידת הרחמים מגיעה מהצד החזק. לא בכדי, אלוהים נקרא גם אב רחום וחנון.כלומר את מדגישה לבן שלך שאת חזקה ובסטטוס אחר מאביו. אז מה את מצפה, שהוא יקבל זאת? אינך מסיטה אמנם אבל דבריך קשים ביותר. וכאן מקור הבעיה, לעיתים הנשים איבדו את רגישותן כלפי מי שהוא אבי ילדיהן.

חגיתוש, אני מקבל את דברייך, מתקן ומבהיר: ברור שלא כל האמהות מתנהגות

כדוגמת ה"אמא" שבכתבה, וברור שישנם אבות, שלצערי, בעלי אותו דפוס התנהגות - אם כי מעטי מעטים מהם. היה חשוב לי להבהיר את הפגיעה הבלתי נסבלת וסבלם של רוב האבות וילדיהם.

ירון סבבה...

הבנתי את כוונתך עצוב לי מאוד שדברים כאלו קורים.. הן מצד הגברים והן מצד הנשים. זה משפיע על הילדים בצורה שאתה לא מאמין, ראיתי את זה בעיניים שלי כשיצא לנו לריב לידם / לדבר לידם, הילד ממש התכנס בתוך עצמו. אסור אסור ועוד פעם אסור... לעשות את זה לילדים שלנו אם אנחנו רוצים לשמור על הנפש הרגישה שלהם.... תודה ויום טוב, חגית,
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר