למה זה קרה לי?

ערב טוב, אני כותבת מתוך מצוקה אמיתית וכואבת... אני גרושה+1 ואני לא מפסיקה לחשוב על האקס שלי... אני פשוט נטרפת מדעתי הוא יוצא עם מישהי ואני כ"כ מקנאה הוא כבר לא אוהב אותי והוא טרח גם לומר לי כששאלתי אותו. אנחנו גרושים כ-3 שנים ואין סיכוי מצידו לחזור אני כ"כ רוצה אני יודעת ששנינו היינו אשמים(אני בגדתי ונתפסתי) הוא גם היה "שובב" אבל היה חכם יותר ממני. אני כ"כ מצטערת על השטות שעשיתי אני יודעת שאין סיכוי להחזיר את הגלגל אחורה והכי משגע אותי זה שהבחור שבגדתי איתו עדיין ממשיך לתפקד עם המשפחה המושלמת שלו. למה רק אני נענשתי?. בחיים שלי לא חשבתי שאגיע למצב כזה. התחתנתי מאהבה והייתי מטורפת עליו אבל אחרי כמה שנות נישואים נכנס לי הג'וק הזה ואני נשבעת שלא הייתי בהכרה באותה תקופה כי הבן אדם שאיתו פירקתי את המשפחה שלי כ"כ מכוער מבפנים ומבחוץ שזה משגע אותי שבגלל יצור כזה הכל התפוצץ לי בפנים. המשפחה של הגרוש שלי לא סובלת אותי. אני נחנקת מדמעות. נשארתי לבד עם המון רגשות אשם איך לא הערכתי את מה שהיה לי בידיים. שלא תחשבו... לא היו לי חיים מאושרים הייתי נשארת המון לבד בלילות עם ילד קטן בעלי היה עובד בעבודה "מיוחדת" שהצריכה ממנו להיעדר לילות רבים. הווא לא היה מחמיא לא מדבר לא יוצאים בקושי עושים סקס,קמצן,,, אני לא מנסה להצדיק את מה שעשיתי אבל אחרי3 שנים אני עדיין מנסה לברר מה גרם לי לעשות את זה ואני עדיין לא יודעת. אני בטוחה שעשו לי כישוף כי כל מי שפגש אותי או פוגש אותי אומר איך התגרשתם? הייתם כ"כ זוג מושלם... יש לי גוש בגרון שמאיים לפוצץ מלא דמעות שחנוקות אצלי. אני מנסה להמשיך כרגיל אבל זה לא אותו דבר ואפילו לא מתקרב למה שאני רוצה. יצאתי עם בחור כשנה אבל לא אהבתי אותו בכלל ואני מצטערת להגיד שרק העברתי איתו את הזמן. כרגע אני יוצאת עם בחור וגם אני לא אוהבת אותו סתם נחמד לי כרגע. אני מפחדת לחשוב שנגזר עליי להיות לבד כל חיי. קראתי את הספר "הסוד" וניסיתי לחשוב חיובי שנחזור להיות ביחד אבל משום מה זה לא נראה לי. הוא ממשיך בחייו מאושר יוצא מבלה עובד ואני עדיין תקועה באותו מקום לפני 3 שנים כשעוד התחחנתי אליו שננסה שוב. כבר פעמיים דיברתי איתו טלפונית וגם פנים מול פנים בכדי לדעת אם יש מצב לחזור והוא אמר לי שהוא לא רוצה ליטוע בי תקוות שווא אבל הוא לא רוצה. אולי למען הילד אני מנסה? אך הוא בשלו.הוא האהבה הראשונה שלי. יש תקופות(בערך פעם בשבוע) שאני נכנסת למצברי רוח ודיכאון במיוחד כשאני רואה זוגות או משפחות עם ילדים ואילו אני לבד עם ילד. אני יודעת שיש כ"כ הרבה בגידות רק שיש כאלה שנתפסים וכאלו שלא.הריגוש הקטן הזה לא שווה את זה מבטיחה לכם!!!!! אני בטוחה שיהיו פה שיגיבו לטוב ולרע .אני רוצה רק להגיד שאת המכתב הזה אני כבר 3 שנים מהססת אם לכתוב אותו בפורום או לא. החלטתי שכן כי ממש אין לי כבר כוחות להתמודד ביום יום. מקווה לקבל חיזוקים ותגובות טובות. תודה על הסבלנות בקריאת מכתב ארוך זה. ערב טוב((-:

למכתב שלך אני מחכה כבר הרבה זמן והנה הגיע הרגע

באמת תודה לך היה שווה לפתוח את הפורום הזה סוף סוף יש לנו פרי מעמלמו עצתי לך תשאירי את העבר מאחור אין טעם לבכות על חלב שנשפך, את צריכה להתמקד בדחיקת העבר כמה שיותר הצידה ותהייה עקבית ותראי שלאט לאט את יוצאת לעולם חדש, לפי המכתב שלך אני מזהה אנטלגנציה גבוה, אני בטוח שתצאי חזקה מהמשבר הזה תקחי את החבילה שלך ותגמדי אותה לממדים זעירים בראש , תתמקדי בדברים הקטנים של היום יום שהם הם בעצם הדברים הגדולים , בסך הכל הבעיה שלך קטנה אבל את מעצימה אותה לממדים גדולים ששולטים עליך, תעבדי על עצמך דבר שהיה לפני שלוש שנים ועד היום את כואבת זה לא אמיתי את מדמה דברים

אולי אם היית נדפקת עם בראד פיט......

אבל הזדיינת לו עם הגיבן מנוטרדאם, מה רצית שיתאהב בך מחדש?? ורציתי לענות לך ברצינות עד שקראתי שאת חושבת שזה כישוף... פה איבדי את הרצינות, אבל מה, אולי זיון טוב עם הבן של הבבא סאלי היה מוציא את הכישוף......הבן עדיין בעיסקי כישופים....

חייבת להתגבר ולא לשכוח.

חייבת להתגבר..שוקעת במרה..צריכה לקבל החלטה ולהמשיך בחייך הלאה..קרה מה שקרה ... צריכה להבין שבגדת מחוסר ...זה שהגעת לבגידה בבעלך לא בא ממקום שהרעיף עליך אהבה חמימות חברות.. אז בשביל עצמך אל תשכחי מה שהוביל אותך לבגוד את הרי מודעת לזה הייטב ואפשר להבחין זאת במכתבך. החיים צריכים להמשך..קחי החלטה וחפשי הטוב שלך שבודאי לא נימצא גם הגרוש שלך... חייכי לחיים שיחזירו לך חייוך חזרה. doron196666@walla.co.il

החיים הינם בית ספר ולא סרט וידאו

קשה להריץ ולהתחיל מחדש לכן את זקוקה לטיפול פסיכולוגי

להנות היום מה שתפסידו למחר

החיים יפים

אורין שלום יש לי לומר לך רק דבר אחד... זירקי רימון עשן ותמשיכי הלאה!!!

למה זה קרה לי,

יקירה, לי קרה אותו דבר, גם האישה שהיתה איתי בגדה בי, גם אם היא תשכב על הרצפה ותתחנן, אני לא אחזור אליה. וזה לא בגלל אגו, או עניין הבגידה עצמה, זה בגלל המעילה באמון, אי אפשר לחיות עם בן זוג שאתה לא סומך עליו, שאתה צריך כל הזמן להיות עסוק באיפה הוא נמצא, שכל טלפון או סמס מקפיצים אותך, אני רק יכול להציע לך להתנתק מהעניין שלו, להתחיל לחיות את חייך, כי הזמן שאת מבזבזת הוא יקר וחבל, שיהיה לך בהצלחה.

השעון לא עוצר מלכת

לכן עלייך להתקדם וללכת קדימה לראות כל יום כמתנה למצוא אהבה חדשה ולא להגביל את עצמיך באמונות טפלות . לגבי בגידה את לא צריכה לקחת את האשמה עליך 50% מהאשמה היא של בעלך שלא דאג לצרכים שלך כפי שהוא חייב במזונותיך ובכסותך וכן לספק אותך כמו שכתוב בכתובה. אספי את עצמך וצאי אל העולם . באהבה נעמה

אולי אם היית נדפקת עם בראד פיט......

אבל הזדיינת לו עם הגיבן מנוטרדאם, מה רצית שיתאהב בך מחדש?? ורציתי לענות לך ברצינות עד שקראתי שאת חושבת שזה כישוף... פה איבדי את הרצינות, אבל מה, אולי זיון טוב עם הבן של הבבא סאלי היה מוציא את הכישוף......הבן עדיין בעיסקי כישופים....

אפ, אין צורך להתבטא כך. איש באמונתו יחיה. תודה

קבלי תיקון צדיק באמונתו יחיה

למה זה קרה לי?

ערב טוב, אני כותבת מתוך מצוקה אמיתית וכואבת... אני גרושה+1 ואני לא מפסיקה לחשוב על האקס שלי... אני פשוט נטרפת מדעתי הוא יוצא עם מישהי ואני כ"כ מקנאה הוא כבר לא אוהב אותי והוא טרח גם לומר לי כששאלתי אותו. אנחנו גרושים כ-3 שנים ואין סיכוי מצידו לחזור אני כ"כ רוצה אני יודעת ששנינו היינו אשמים(אני בגדתי ונתפסתי) הוא גם היה "שובב" אבל היה חכם יותר ממני. אני כ"כ מצטערת על השטות שעשיתי אני יודעת שאין סיכוי להחזיר את הגלגל אחורה והכי משגע אותי זה שהבחור שבגדתי איתו עדיין ממשיך לתפקד עם המשפחה המושלמת שלו. למה רק אני נענשתי?. בחיים שלי לא חשבתי שאגיע למצב כזה. התחתנתי מאהבה והייתי מטורפת עליו אבל אחרי כמה שנות נישואים נכנס לי הג'וק הזה ואני נשבעת שלא הייתי בהכרה באותה תקופה כי הבן אדם שאיתו פירקתי את המשפחה שלי כ"כ מכוער מבפנים ומבחוץ שזה משגע אותי שבגלל יצור כזה הכל התפוצץ לי בפנים. המשפחה של הגרוש שלי לא סובלת אותי. אני נחנקת מדמעות. נשארתי לבד עם המון רגשות אשם איך לא הערכתי את מה שהיה לי בידיים. שלא תחשבו... לא היו לי חיים מאושרים הייתי נשארת המון לבד בלילות עם ילד קטן בעלי היה עובד בעבודה "מיוחדת" שהצריכה ממנו להיעדר לילות רבים. הווא לא היה מחמיא לא מדבר לא יוצאים בקושי עושים סקס,קמצן,,, אני לא מנסה להצדיק את מה שעשיתי אבל אחרי3 שנים אני עדיין מנסה לברר מה גרם לי לעשות את זה ואני עדיין לא יודעת. אני בטוחה שעשו לי כישוף כי כל מי שפגש אותי או פוגש אותי אומר איך התגרשתם? הייתם כ"כ זוג מושלם... יש לי גוש בגרון שמאיים לפוצץ מלא דמעות שחנוקות אצלי. אני מנסה להמשיך כרגיל אבל זה לא אותו דבר ואפילו לא מתקרב למה שאני רוצה. יצאתי עם בחור כשנה אבל לא אהבתי אותו בכלל ואני מצטערת להגיד שרק העברתי איתו את הזמן. כרגע אני יוצאת עם בחור וגם אני לא אוהבת אותו סתם נחמד לי כרגע. אני מפחדת לחשוב שנגזר עליי להיות לבד כל חיי. קראתי את הספר "הסוד" וניסיתי לחשוב חיובי שנחזור להיות ביחד אבל משום מה זה לא נראה לי. הוא ממשיך בחייו מאושר יוצא מבלה עובד ואני עדיין תקועה באותו מקום לפני 3 שנים כשעוד התחחנתי אליו שננסה שוב. כבר פעמיים דיברתי איתו טלפונית וגם פנים מול פנים בכדי לדעת אם יש מצב לחזור והוא אמר לי שהוא לא רוצה ליטוע בי תקוות שווא אבל הוא לא רוצה. אולי למען הילד אני מנסה? אך הוא בשלו.הוא האהבה הראשונה שלי. יש תקופות(בערך פעם בשבוע) שאני נכנסת למצברי רוח ודיכאון במיוחד כשאני רואה זוגות או משפחות עם ילדים ואילו אני לבד עם ילד. אני יודעת שיש כ"כ הרבה בגידות רק שיש כאלה שנתפסים וכאלו שלא.הריגוש הקטן הזה לא שווה את זה מבטיחה לכם!!!!! אני בטוחה שיהיו פה שיגיבו לטוב ולרע .אני רוצה רק להגיד שאת המכתב הזה אני כבר 3 שנים מהססת אם לכתוב אותו בפורום או לא. החלטתי שכן כי ממש אין לי כבר כוחות להתמודד ביום יום. מקווה לקבל חיזוקים ותגובות טובות. תודה על הסבלנות בקריאת מכתב ארוך זה. ערב טוב((-:

לאורין

היי הייתי בדיוק במצב שלך גם אני זה שבגדתי ועשיתי שטות גדולה והיא לא הית מוכנה לחזור תשאירי לי את המייל שלך יש לי המון מה לספר לך

מצב דומה...

אני מבינה אותך כל כך ומתחברת לכאב הגדול שיש בך ...המקרה שלך דומה לשלי אם תירצי לשוחח תרשמי את האימייל שלך ואצור איתך קשר ונוכל לדבר באימייל ולתמוך אחת בשניה.....

כנראה שכך רצה הגורל

אני מאמינה שמה שצריך לקרות קורה. נכון שבגידה זה דבר חמור, אבל אלימות מילולית ,פיזית וחוסר כבוד זה חמור יותר לדעתי. למרות זאת אין טעם באמת להתעכב ולחזור אחורה. אם התגרשתם סימן שכך עדיף, וצריך להיות אופטימים שהאביר עוד יגיע ויהי יותר טוב ממה שהיה, כי אם את מספרת שבכל מקרה הנישואים לא היו גן של שושנים אז למה לחזור?? יש דברים שפשוט לא משתנים!!! שיהיה בהצלחה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר