מזונות עד איזה גיל?

האם מזונות משלמים לילד עד גיל 18 ואח"כ שליש עד סיום הצבא או תשלום מלא עד סיום התיכון גם עם הילד עבר את גיל 18 בכתה י"ב ועדיין לא סיים?

מזונות מלאים זה עד גיל 18 ועוד שליש מהסכום עד לסיום הצבא, אני יודעת בוודאות

מדהים אותי לראות שבכלל אתה שואל את השאלה הזו

מזונות זה עד גיל שמונה עשרה ואחרי זה שליש של הצבא, וזו לא שאלה בכלל. אם יש לך מתיחות עם הילדה תפתור אותה ואז יהיה בסדר זה גיל התבגרות ואין הרבה מה לעשת בנדון ככה זה בגיל הזה ואין קשר בין היחס של הילדה לביין המזונות זה מה שאתה צריך לשלם בכל מקרה

לנירה בוקר טוב לא מדוייק מה שאת כותבת

יש שופט שפסק הפחתת מזונות לאב גרוש כש הילד התחצף אליו בטענת כיבוד אב ואם ממש כך!!!!!!! יש חוקים מה שנקרא ברוח הזמן פרסתי למטה את כל העניין הוא יכול לדבר עם הבת שלו והוא גם יכול לבקש מבית המשפט הפחתת מזונות כי יש חובת כיבוד אב

מזונות עד איזה גיל?

האם מזונות משלמים לילד עד גיל 18 ואח"כ שליש עד סיום הצבא או תשלום מלא עד סיום התיכון גם עם הילד עבר את גיל 18 בכתה י"ב ועדיין לא סיים?

**

גבר- מזונות יש לשלם כל חייך מי ישלם ויעזור לילדים שלו אם לא ההורים(עזוב אותך מחוקים)

מזונות עד איזה גיל?

יוסי, זה הילדים שלך...

מה זה משנה הכמה חודשים האלו? כל מה שבראש שלך זה איך למרר לגרושתך את החיים יותר? איזה חרא של אנשים.....

לנירה בוקר טוב לא מדוייק מה שאת כותבת

יש שופט שפסק הפחתת מזונות לאב גרוש כש הילד התחצף אליו בטענת כיבוד אב ואם ממש כך!!!!!!! יש חוקים מה שנקרא ברוח הזמן פרסתי למטה את כל העניין הוא יכול לדבר עם הבת שלו והוא גם יכול לבקש מבית המשפט הפחתת מזונות כי יש חובת כיבוד אב

עם כל הכבוד חמודה

א. דבר ראשון מתוקה שלי אין קשר בין יחס הילד לאב עם יש משהו שרוצה להפחית מזונות, הוא בנדם הכי אדיוט שאני יכולה לפגוש ואשתדל לא לפגוש אותו בכלל

את לא יודעת כמה את טועה ובענק תבדקי

ממש כך במקום לבוא ולכתוב את המ שאת כותבת וליצור אנטי אנא ממך בידקי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר