נא עזרתכם

אני פרודה מזה 3 שבועות. טוב לי כך בלעדיו. אני הכי מרוצה בעולם בלעדיו אני מתכוונת לפתוח תיק בענייני משפחה ומקווה לגמור את הסיפור אלא שהאיש לא משלים עם המציאות החדשה ולא מבין שאני באמת אבל באמת לא רוצה אותו. אני באמת לא אוהבת אותו(אשה אחרי שלושה שבועות שבעלה לא בבית ואפילו לא פעם אחת חשבה עליו שלא לאמר להתגעגע אליו) זה באמת אומר שנגמר לי ואין לי כלום יותר. עכשיו כל פעם שאני מתקשרת לדבר איתו בקשר לכל מיני דברים שקשורים לבית או לילדים בלבד הוא מנסה לשכנע אותי שזה לא נגמר ושהוא עוד אוהב אותי וכדאי לנסות.... ואני פשוט חוטפת כאלה עצבים מזה. הוא גר מאד רחוק והילדים מתגעגים אז אני מציעה שאני אביא אותם לראות אותו כי הוא עובד בעבודה כזאת שבסוף השבוע זה קצת לחוץ. עכשיו לי יש משפחה שגרה באיזור ואני מציעה שאשים אצלו את הילדים ואני אהיה אצל המשפחה שלי כדי שיוכלו לבלות איתו קצת. ואז הוא מכניס אותי לתמונה וזה כל כך מעצבן. איך אני מורידה אותו מהגב שלי? יש הצעות? אני כמובן לא מסכימה להפגש איתו כשהוא אומר לי שנעשה טיול ביחד עם הילדים.

ברוכה הבאה לגונגל

גם זה יעבור.. מאחלת לך שאת לא תגמרי בדרך. "זכותו" להילחם על הדמיונות. זכותך ללכת ממציאות מקולקלת היא באמת כזו? או שבעצם את שועטת לדמיון? לאן?

זה לגמרי

ברור שאני שועטת רק אל הסוף של החיים המקולקלים האלה. הוא חי באיזושהי פנטזיה, הוא אומר לי "תפסיקי להיות ילדותית" אני שומעת אותו ואני רוצה פשוט לחנוק אותו. הוא מקל ראש בכל הקללות, בכל ההשפלות, בחוסר הכבוד ובכלל אסור להזכיר את המשפחה שלי שעליה הוא לא מוכן לשמוע בכלל, אבל הוא "המסכן" כאילו "אבל מה בכלל עשיתי?". זה טיפוס שלא מבין את החיים בכלל וכל הזמן עסוק בלהאשים אחרים במצב שאליו הוא הגיע. הוא בכלל חושב שעושים לי שטיפת מוח. הוא בכלל לא הגיע איתי בחיים שלו למצב שכשאני מגיעה להחלטה אז אף אחד לא יכול להזיז אותי ממנה. אני פשוט הצלחתי להגיע לרגע הזה ואני עומדת איתן תודה לאל. אני פשוט ממתינה לתשובה מהסיוע המשפטי האם אקבל עו"ד. האמת שהם כבר דחו אותי אבל ערערתי. אין לי כסף לעורך דין באופן פרטי ובמצבי זה אני חייבת עורך דין כי האיש משנה את דעתו אלף פעם ביום בערך...... אז זה המצב.

מבינה אותך

בהצלחה.

נא עזרתכם

אני פרודה מזה 3 שבועות. טוב לי כך בלעדיו. אני הכי מרוצה בעולם בלעדיו אני מתכוונת לפתוח תיק בענייני משפחה ומקווה לגמור את הסיפור אלא שהאיש לא משלים עם המציאות החדשה ולא מבין שאני באמת אבל באמת לא רוצה אותו. אני באמת לא אוהבת אותו(אשה אחרי שלושה שבועות שבעלה לא בבית ואפילו לא פעם אחת חשבה עליו שלא לאמר להתגעגע אליו) זה באמת אומר שנגמר לי ואין לי כלום יותר. עכשיו כל פעם שאני מתקשרת לדבר איתו בקשר לכל מיני דברים שקשורים לבית או לילדים בלבד הוא מנסה לשכנע אותי שזה לא נגמר ושהוא עוד אוהב אותי וכדאי לנסות.... ואני פשוט חוטפת כאלה עצבים מזה. הוא גר מאד רחוק והילדים מתגעגים אז אני מציעה שאני אביא אותם לראות אותו כי הוא עובד בעבודה כזאת שבסוף השבוע זה קצת לחוץ. עכשיו לי יש משפחה שגרה באיזור ואני מציעה שאשים אצלו את הילדים ואני אהיה אצל המשפחה שלי כדי שיוכלו לבלות איתו קצת. ואז הוא מכניס אותי לתמונה וזה כל כך מעצבן. איך אני מורידה אותו מהגב שלי? יש הצעות? אני כמובן לא מסכימה להפגש איתו כשהוא אומר לי שנעשה טיול ביחד עם הילדים.

תגובה

תעשי את מה שהלב שלך אומר ועל תחשבי על כלום בסוף זה את שנישארת עם כל החרה ישנה איתו וקמה איתו עם הגעת למצב שאת נימצאת סימן שנתת את כל הצאנסים בעולם ואין לך יותר את החשק להתחיל הכל מחדש שיהיה לך בהצלחה בחיים החדשים את נישמעת אישה חזקה אני ישמח לדבר איתך יותר לעומק

היי

מחכה לך

מייל שלי z173946@walla.com

אני אשמח להכיר אותך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר