עזרה בבקשה ביחס לבת שלי

בתי בת ה17 וחצי שעולה לכתה י"ב אינה מוכנה להיות איתי בקשר ומקללת אותי ומתחצפת אלי. האם אני אמור לשלם מזונות בהמצב זה עוד שנת לימודים בתיכון ואח"כ תשלום חלקי בצבא?

-היי יוסי.

אין קשר בין מחט לתחת. לא רוצה להיות בקשר?....לא צריך. אבל מחובתך לשלם מזונות עד הגיעה לגיל 18. מעבר לכך,בסמכותה היא, אח"כ, בתור בגירה להגיש כנגדך תביעה עס" שליש ממה ששילמת עד היום עבורה, עד גיל..............21!...עובדה קשה ומרה, אבל תברר, ותראה שהיא צודקת. תנסה לתקן בינך לבינה את המעוות, תיישרו את ההדורים ביניכם, ובלי קשר למזונות, יחסי אב ובת אמורים להיות מושתתים על בסיס כבוד וערכים. ואם אתה הולך כנגד הזרם, בטוח שזו תהא תגובתה אליך. זרום עימה, ותנחיל תוצאות מיידיות. כי בסופו של דבר, זה לא יהיה מדובר רק במזונות. זו ביתך מבשרך, קשה לי להאמין שאינך אוהב אותה ומסתכל רק על החלק החומרי שבעניין. תעשה את שלך, ותראה שמה שיישאר לך בסופו של דבר, כשהינך מתבגר עם השנים, זו רק הבת לצידך, ולא משהו אחר חומרי. כסף לא לוקחים לקבר. רק אהבה, ותמיד יזכרו אותך בזכות מי שהיית. בהצלחה גבר! - שימי.

סוף סוף שימי קיבלת תשובה שלא כלהגברים כמוך?????????

מזל טוב מקווה שהבנת שלא כולם כמוך ודי לכעוס עליי כי זה לא עוזר נכון??????

- לולואס חביבתי........ט'נקס על הפרחים....איני כועס עלייך...

וכי יש על מה?..... איני שומר טינה , וחילוקי דיעות בפורום תמיד היו וימשיכו להיות. זו לא סיבה האמורה להניע כעס.בכל אופן, לא ממני. לגבי יוסי: נראה שאצלו הבעיה מאוד מורכבת ולא מהיום, אלא שנים. בעיה שהחריפה נראה , עם הגירושים ועם הפערים החדשים שנוצרו ביניהם. כעת הוא אמור להשליך על פערים אלו , ולהוות מעין מאזניים בתור אבא, מה שווה לו יותר , מבחינה עתידית. הכסף, או הבת. ולפי ראות עיניי, אין כאן עניין לשיקול כלל. מאחל לו רק בהצלחה בהמשך. - שימי.

עזרה בבקשה ביחס לבת שלי

בתי בת ה17 וחצי שעולה לכתה י"ב אינה מוכנה להיות איתי בקשר ומקללת אותי ומתחצפת אלי. האם אני אמור לשלם מזונות בהמצב זה עוד שנת לימודים בתיכון ואח"כ תשלום חלקי בצבא?

חוקית אתה מחויב!

ואכן אין קשר נקודה. והיחס שלה בטוח רק יחמיר מכך. לא היה עדיף לנסות לפתור בעיות במקום להחמיר אותן? בהצלחה.

תשלום מזונות

תשלום המזונות שאתה חייב לשלם כאב עד גיל 18 אין עוררין, ולגבי הקשר שלך עם הבת זה נושא מורכב אחר, זה גיל מתמרד שיש לקחת הכל בפרופורציה זה רק אומר שהיא צריכה המון אהבה ותשומת לב ואתה אוהב את הבת ללא קשר לתשלום , אז כדי לך לגשר ולהגיע אל ליבה ולחדש את הקשר ואם צריך לערב גורם שלישי יועץ כדי לך להשקיע מאמץ. בהצלחה נעמה

- לולואס חביבתי........ט'נקס על הפרחים....איני כועס עלייך...

וכי יש על מה?..... איני שומר טינה , וחילוקי דיעות בפורום תמיד היו וימשיכו להיות. זו לא סיבה האמורה להניע כעס.בכל אופן, לא ממני. לגבי יוסי: נראה שאצלו הבעיה מאוד מורכבת ולא מהיום, אלא שנים. בעיה שהחריפה נראה , עם הגירושים ועם הפערים החדשים שנוצרו ביניהם. כעת הוא אמור להשליך על פערים אלו , ולהוות מעין מאזניים בתור אבא, מה שווה לו יותר , מבחינה עתידית. הכסף, או הבת. ולפי ראות עיניי, אין כאן עניין לשיקול כלל. מאחל לו רק בהצלחה בהמשך. - שימי.

אני יודעת מה תכתוב הבת שלו אבל אתה יודע שלא כולם כמוך

יש גרושים שבכלל ירחם השם והנה עוד מקבץ

עזרה בבקשה ביחס לבת שלי

פורסת לפניך את כל האפשרויות

יש חוקים ברוח הזמן יש אבות שהשופטים התחשבו בהם לנוכח התנהגות הילדים בקשר לעניין המזונות כי יש חובת כיבוד אב ואם גם אם הם התגרשו . אני מציעה לך לדבר עם הבת שלך ברוח טובה להבין מה עובר עליה כי היא בכל זאת בת עשרה יש שינויים במצב הרוח ולא כדאי לך להיכנס להליך שכזה סך הכל זה יפגע בך ובקשר שלך עם הבת שלך . טיפול פסיכולוגי יוכל לעזור לך או גישור עם הבת יותר טוב מהליך משפטי שיוכל לפגוע בך יותר לאחר שפרשתי בפניך את הכל זה נתון לשיקול שלך מה תעשה עדיף בדרכי נועם וטיפול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר