תודה רעותי ובוקר טוב לך ...

אין ספק, והספקתי להתרשם ממנו שהוא אחראי ומאוד מסור לילדיו. מה שמלמד אותי איך הוא יתייחס לגבי ולילדי. אבל אני עם יד על הדופק ומקווה שיסתדר ביננו. אהבתי את הראייה שלך לגבי "אין ספק כי העובדה שילדיו אצלו וילדייך אצלך זה מצב טיפה מסובך, ויכול להיות שיהיו קשיים - אבל האם במשפחה "נורמאלית" ורגילה אין קשיים?" מסכימה כמובן אינשאללה שתמיד תהיה אהבה באויר, עד לא מזמן חשבתי שאני לא בנויה למערכת זוגית עדיין כי אני מאוד בתוך המלחמות עם הגרוש אבל כשיש מישהו מאחורייך ומפרגן מאוד ומקשיב לי ולצרכיי ולבעיותי, זה עוזר מאוד ומעלה לי את המורל ללא ספק. אז יום טוב לך ולכולם!!! שלך, חגית

לכי על זה

היי מה המצב הייתי בחופש חבל על הזמן לכי על זה אם יש קליק לכי אל תפחדי ילדים לא אוכלים אנשים גודלים ציק צק ועפים מהקן תבני לך חיים מגיע לך זה האור בקצה כנסי פנימה בהצלחה

היי y45700

אשמח להיתכתבות

sitrin5

שלום לך את מענינת במה את עוסקת או מה תחביבים שלך

sitrin5

הי איפה את גרה

sitrin5

שלןם sutrin5 איפה את נעלמת

sitrin5

שלום לך את מענינת במה את עוסקת או מה תחביבים שלך

sutrin5

מה קרה לא שומעים ממך

אולי גם לכם יצא לחשוב על זה:

כפנויים, אנחנו פתוחים להצעות היכרויות. קורה שפוגשים מישהו שבאמת נכנס לנו ללב מכל מיני סיבות. במקרה הספציפי הזה הוא גרוש, נראה טוב ובעל "לב זהב" מה שנקרא, באמת בן אדם טוב.... מסתדרים מעולה, ומשדרים על אותו גל אבל משהו קצת גורם לי לחשוב: יש לו ילדים גדולים, בגילאי בית ספר.והם במשמורת שלו, הוא מגדל אותם לבד לבד.... האם לדעתכם זה גורם שיכול להפריע בעתיד כזוג? אני יודעת שזה נשמע רע כי גם לי יש ילדים קטנים אומנם, אבל הם במשמורתי הבלעדית.... שאני חושבת על זה אני חושבת על תיק שאני לוקחת על עצמי אם אני נכנסת איתו למערכת יחסים, בכל זאת.... מצד שני נחמד לנו ביחד, ואני יודעת שהוא אוהב אותי, אנחנו ידידים כבר המון זמן ותמיד תמכנו אחד בשני...אני יודעת שהוא ידאג לי כמו בן זוג לכל דבר... אשמח לתגובות.. שלכם, חגית

או, זו שאלה אינטיליגנטית וככה גם אענה....

חגית, הוא עדיף על גבר ללא ילדים, הילדים שלו יאזנו את ההתנהגות שלו כלפיך וילדיך, ויש לו מה להפסיד בדיוק כמוך, תסתדרו טוב ויהיה לכם כייף, הילדים כבר יסתדר בינהם בלעדיכם אם תהיה אווירה טובה ביניכם. שתצליחו.

לכי על זה

היי מה המצב הייתי בחופש חבל על הזמן לכי על זה אם יש קליק לכי אל תפחדי ילדים לא אוכלים אנשים גודלים ציק צק ועפים מהקן תבני לך חיים מגיע לך זה האור בקצה כנסי פנימה בהצלחה

היי חיים, מה שלומך? באמת חשבתי למה נעלמת....

אני עכשיו יוצעת לחופש של יומיים מהעבודה, להיות עם הילדים ואתה מוזמן לכתוב לי.. כרגיל... חגית.
מנהל הפורום
1000+

או, זו שאלה אינטיליגנטית וככה גם אענה....

חגית, הוא עדיף על גבר ללא ילדים, הילדים שלו יאזנו את ההתנהגות שלו כלפיך וילדיך, ויש לו מה להפסיד בדיוק כמוך, תסתדרו טוב ויהיה לכם כייף, הילדים כבר יסתדר בינהם בלעדיכם אם תהיה אווירה טובה ביניכם. שתצליחו.

UPUP אני תץמיד אומרת שעדיף גרוש עם על גרוש בלי / רווק...

למישהי כמוני גרושה + 2 ללא ספק. תודה לתשובתך. טוב לנו יחד . הילדים בהחלט מאזנים את התנהגותו ואני אומר לך יותר מזה. זה מדד עבורי לעתיד שלנו ולהתנהגותו לילדי בעתיד. תודה רבה רבה, אני יוצאת לחופש לפני שתצא לי הנשמה מהעבודה.. אז יום טוב לכם,,, חגית
מנהל הפורום
1000+

עושה בשכל....

ואני בטוח שעתידך מובטח ותחיו טוב ביחד....
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר