אולי גם לכם יצא לחשוב על זה:

כפנויים, אנחנו פתוחים להצעות היכרויות. קורה שפוגשים מישהו שבאמת נכנס לנו ללב מכל מיני סיבות. במקרה הספציפי הזה הוא גרוש, נראה טוב ובעל "לב זהב" מה שנקרא, באמת בן אדם טוב.... מסתדרים מעולה, ומשדרים על אותו גל אבל משהו קצת גורם לי לחשוב: יש לו ילדים גדולים, בגילאי בית ספר.והם במשמורת שלו, הוא מגדל אותם לבד לבד.... האם לדעתכם זה גורם שיכול להפריע בעתיד כזוג? אני יודעת שזה נשמע רע כי גם לי יש ילדים קטנים אומנם, אבל הם במשמורתי הבלעדית.... שאני חושבת על זה אני חושבת על תיק שאני לוקחת על עצמי אם אני נכנסת איתו למערכת יחסים, בכל זאת.... מצד שני נחמד לנו ביחד, ואני יודעת שהוא אוהב אותי, אנחנו ידידים כבר המון זמן ותמיד תמכנו אחד בשני...אני יודעת שהוא ידאג לי כמו בן זוג לכל דבר... אשמח לתגובות.. שלכם, חגית
מנהל הפורום
1000+

לחשוב......

קראתי, ושוב קראתי, ולא ממש הבנתי איפוא הבעיה. את מצפה למישהו שיקבל אותך עם שני ילדייך, אבל מתלבטת לגביי הילדים של בן הזוג ? הוא בחור טוב? יודע לכבד ? מעריך ? נעים לך איתו ? תהני מזה, מבחינתי , מה שאת קוראת לו "הצד השני" זה הצד החשוב והקובע.

דווקא אב המגדל בעצמו את ילדיו אומר עליו רבות קנה מידה מצויין

ל"מדידת" החיוב שבו הינה עובדת היותו אב מגדל, אוהב ואיכפתי לילדיו. מעיד על גישתו החיובית לילדים, ובכלל זה, אולי, גם לילדייך שלך בעתיד. זו דעתי

תגובה לחגית

חגית !!!! אני אב שמגדל את ילד שלי כמובן (במשמורת הבילעדית שלי) האמת ??? לא כל 1 רוצה לגדל ילד שהוא לא שלה במיוחד מנישואים קודמים ובמשמורת של האב

חגית מהיכן את את מהדרום?

תכתבי לי למייל nirat28@walla.com

תגובה לחגית

חגית !!!! אני אב שמגדל את ילד שלי כמובן (במשמורת הבילעדית שלי) האמת ??? לא כל 1 רוצה לגדל ילד שהוא לא שלה במיוחד מנישואים קודמים ובמשמורת של האב

יניב.....

אני מחזיקה מגברים שמגדלים את ילדיהם לבד ומודעים לבעיה של האם שלא יכולה לגדל לבד את הילדים שלהם המשותפים. אין בזה שום שלילי ובעיני רק חיובי רק שהכוונה שלי הייתה שאני לא בטוחה אם אני אוכל להתמודד עם ידלים גדולים כאלו........ אם חושבים על עתיד משותף.
מנהל הפורום
1000+

דווקא אב המגדל בעצמו את ילדיו אומר עליו רבות קנה מידה מצויין

ל"מדידת" החיוב שבו הינה עובדת היותו אב מגדל, אוהב ואיכפתי לילדיו. מעיד על גישתו החיובית לילדים, ובכלל זה, אולי, גם לילדייך שלך בעתיד. זו דעתי

היי ירון,מסכימה איתך בכל מילה

דבר ראשון ראיתי את המייל ואגיב לך בקרוב. דבר שני: אב שמגדל את ילדיו בעיני יכול להיות גאה בעצמו שהוא דואג לילדיו ולא מזניח אותם בעקבות הגירושין... גישתו החיובית לילדיו בהחלט יכולה להעיד על כך שהוא רגיש לילדים ובמיוחד כשמדובר בילדים שלי, הוא יסתדר איתם יופי. ראיתי איך הוא היה עם הילד הגדול שלי ואני חייבת לומר שגישתו לילידם והגישות שהוא מגלה לילדים שהם לא שלו, ממש ראוי להערצה..... אולי זה לא באמת בעיה גדולה אם חושבים על זה. כי הרי בקרוב לא נתגורר יחד ובטח שלא נתחנתן בקרוב, אז לזוגיות נטו זה יכול להתאים.... יום טוב, חגית
מנהל הפורום
1000+

אם חששך נובע מיחסם של ילדיו הגדולים כלפייך ...

אז ככה: 1. לעולם (!!!) אל תשחקי את ה"אמא" שלהם. ההיפך, תתגישי את חשיבות הקשר שבינם לבין אימם. 2. יחד עם זאת ולמרות השבריריות ו/או הרגישות, נדמה שיחסו של בן זוגך החדש לילדייך שלך צריך לעמוד ביחס ישר ליחסייך לילדיו, כלומר, יחסו לילדייך יכול להיות ברומטר טוב למצופה ממך. בהצלחה

ירון פתחת לי דרך חשיבה חדשה.....תודה

1. דבר ראשון אומר לך שממפגש ראשון איתם נוכחתי לדעת שמאוד חסרה להם אימם שהם בקושי רואים איתם, במיוחד ביתו בת ה - 6 שנצמדה אלי כל הזמן... אני ממש לא מתיימרת אפילו המשחק, להיות האמא שלהם, ואני די דוגלת בשיטה שהצעת בהודעתך, חשוב דווקא לדרבן את הילדים להיות הקשר עם אמם ולעודד אותם לכך.. 2. נקודה שנייה אתה מסתכל מעיניו של גבר, דבר שאני לא יכולתי לעשות כאשה וזה די הגיוני בעיני, וטבעי שהוא יצפה ממני להתנהג לילדיו כמו שהוא מתנהג לילדי בחום ובעדינות.אגב בפגישתנו האחרונה כולם ביחד כך היה , הוא טיפל בילדי ואני בילדה הקטנה שלו... הוא לקח את הילד שלי לקנות גלידה...... ואני הלבשתי את ביתו הקטנה... (כדוגמא) בגדול, יש לי פחד מוסתר כזה שאולי הם לא יאהבו אותי או להיות בחברתי, אולי לא נסתדר כשניהיה כולם ביחד, אולי אני אקנא כי הוא יהיה הרבה זמן עם ילדיו ולא יקדיש לי את הזמן שאני רוצה להיות איתו וכד'. יש פחדים מעין אלו. תודה לך ירון.... יום טוב, חגית
מנהל הפורום
1000+

אולי גם לכם יצא לחשוב על זה:

כפנויים, אנחנו פתוחים להצעות היכרויות. קורה שפוגשים מישהו שבאמת נכנס לנו ללב מכל מיני סיבות. במקרה הספציפי הזה הוא גרוש, נראה טוב ובעל "לב זהב" מה שנקרא, באמת בן אדם טוב.... מסתדרים מעולה, ומשדרים על אותו גל אבל משהו קצת גורם לי לחשוב: יש לו ילדים גדולים, בגילאי בית ספר.והם במשמורת שלו, הוא מגדל אותם לבד לבד.... האם לדעתכם זה גורם שיכול להפריע בעתיד כזוג? אני יודעת שזה נשמע רע כי גם לי יש ילדים קטנים אומנם, אבל הם במשמורתי הבלעדית.... שאני חושבת על זה אני חושבת על תיק שאני לוקחת על עצמי אם אני נכנסת איתו למערכת יחסים, בכל זאת.... מצד שני נחמד לנו ביחד, ואני יודעת שהוא אוהב אותי, אנחנו ידידים כבר המון זמן ותמיד תמכנו אחד בשני...אני יודעת שהוא ידאג לי כמו בן זוג לכל דבר... אשמח לתגובות.. שלכם, חגית

מעונין באישה

שלום רב מעונין להיתכתב עם אישה פנויה

היי חגיתי

אמנם אין לי ילדים, אבל נראה לי שגבר שמגדל לבד את הילדים זה גבר מאוד אחראי, מסור, אכפתי ושאפשר לסמוך עליו. אין ספק כי העובדה שילדיו אצלו וילדייך אצלך זה מצב טיפה מסובך, ויכול להיות שיהיו קשיים - אבל האם במשפחה "נורמאלית" ורגילה אין קשיים? אני מאמינה שכל עוד יש אהבה, הבנה, תמיכה ושיתוף אפשר להתגבר על הכל. ואם מצאת גבר שאת אוהבת, שאוהב אותך, שיש ביניכם הבנה וזוגיות טובה - זה שווה את המאמץ ואת ההשקעה. וכמו שיכול להיות שיהיו רגעים קשים ומאתגרים - בטוח יהיו המון רגעים טובים ומאושרים - הכל תלוי בכם. אולי תצטרכו עזרה אם יצוצו בעיות עם הילדים (יועצים, פסיכולוגים למיניהם) - אבל אם אתם רוצים להיות אחד עם השני - אני לא חושבת שזה אמור להיות גורם מפריע. בלי קשר כיף לשמוע שיש אהבה באוויר סביבך. זה מכניס אנרגיות חיוביות ונותן כוחות. בהצלחה!!!

ירון פתחת לי דרך חשיבה חדשה.....תודה

1. דבר ראשון אומר לך שממפגש ראשון איתם נוכחתי לדעת שמאוד חסרה להם אימם שהם בקושי רואים איתם, במיוחד ביתו בת ה - 6 שנצמדה אלי כל הזמן... אני ממש לא מתיימרת אפילו המשחק, להיות האמא שלהם, ואני די דוגלת בשיטה שהצעת בהודעתך, חשוב דווקא לדרבן את הילדים להיות הקשר עם אמם ולעודד אותם לכך.. 2. נקודה שנייה אתה מסתכל מעיניו של גבר, דבר שאני לא יכולתי לעשות כאשה וזה די הגיוני בעיני, וטבעי שהוא יצפה ממני להתנהג לילדיו כמו שהוא מתנהג לילדי בחום ובעדינות.אגב בפגישתנו האחרונה כולם ביחד כך היה , הוא טיפל בילדי ואני בילדה הקטנה שלו... הוא לקח את הילד שלי לקנות גלידה...... ואני הלבשתי את ביתו הקטנה... (כדוגמא) בגדול, יש לי פחד מוסתר כזה שאולי הם לא יאהבו אותי או להיות בחברתי, אולי לא נסתדר כשניהיה כולם ביחד, אולי אני אקנא כי הוא יהיה הרבה זמן עם ילדיו ולא יקדיש לי את הזמן שאני רוצה להיות איתו וכד'. יש פחדים מעין אלו. תודה לך ירון.... יום טוב, חגית

שאלה לי אלייך למה את חושבת שזה התפקיד שלך לעודד אותם להיות

בקשר עם אמא שלהם?

היי חגיתי

אמנם אין לי ילדים, אבל נראה לי שגבר שמגדל לבד את הילדים זה גבר מאוד אחראי, מסור, אכפתי ושאפשר לסמוך עליו. אין ספק כי העובדה שילדיו אצלו וילדייך אצלך זה מצב טיפה מסובך, ויכול להיות שיהיו קשיים - אבל האם במשפחה "נורמאלית" ורגילה אין קשיים? אני מאמינה שכל עוד יש אהבה, הבנה, תמיכה ושיתוף אפשר להתגבר על הכל. ואם מצאת גבר שאת אוהבת, שאוהב אותך, שיש ביניכם הבנה וזוגיות טובה - זה שווה את המאמץ ואת ההשקעה. וכמו שיכול להיות שיהיו רגעים קשים ומאתגרים - בטוח יהיו המון רגעים טובים ומאושרים - הכל תלוי בכם. אולי תצטרכו עזרה אם יצוצו בעיות עם הילדים (יועצים, פסיכולוגים למיניהם) - אבל אם אתם רוצים להיות אחד עם השני - אני לא חושבת שזה אמור להיות גורם מפריע. בלי קשר כיף לשמוע שיש אהבה באוויר סביבך. זה מכניס אנרגיות חיוביות ונותן כוחות. בהצלחה!!!

תודה רעותי ובוקר טוב לך ...

אין ספק, והספקתי להתרשם ממנו שהוא אחראי ומאוד מסור לילדיו. מה שמלמד אותי איך הוא יתייחס לגבי ולילדי. אבל אני עם יד על הדופק ומקווה שיסתדר ביננו. אהבתי את הראייה שלך לגבי "אין ספק כי העובדה שילדיו אצלו וילדייך אצלך זה מצב טיפה מסובך, ויכול להיות שיהיו קשיים - אבל האם במשפחה "נורמאלית" ורגילה אין קשיים?" מסכימה כמובן אינשאללה שתמיד תהיה אהבה באויר, עד לא מזמן חשבתי שאני לא בנויה למערכת זוגית עדיין כי אני מאוד בתוך המלחמות עם הגרוש אבל כשיש מישהו מאחורייך ומפרגן מאוד ומקשיב לי ולצרכיי ולבעיותי, זה עוזר מאוד ומעלה לי את המורל ללא ספק. אז יום טוב לך ולכולם!!! שלך, חגית
מנהל הפורום
1000+

את צודקת לגמרי

הרבה יותר קל להתמודד עם הקשיים כשיש ברקע מישהו שאת אוהבת, שאוהב אותך, שאת יכולה לסמוך עליו ושטוב לך איתו. שיהיה לכם המון בהצלחה, ותהנו המון המון אחד מהשנייה:) כיף לשמוע כאלה חדשות טובות

מעונין באישה

שלום רב מעונין להיתכתב עם אישה פנויה

היי y45700

אשמח להיתכתבות
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר