יש לי שאלה לכולם..........

אני עשיתי והיה כייףףףףףףףףףףףףףף

אחרי כל מה שעברתי עד שקיבלתי את הגט מסיבה היתה דבר מובן מאליו. כל אחד ומה שמתאים לו, אם יש לך סיבה לשמוח למה לא לחגוג? מצד שני אני מכירה כאלו שלא הפסיקו לבכות עד היום לא ברור לי על מה בדיוק אבל.....
היי לכולם שמי פאני ואני עושה סקר קטן בואו נגיד ביום שהתגרשתם היו מצאים לכם לעשות מסיבת גירושים איך הייתם מגיבים לזה?הייתם מעוניינים לחגוג את זה? אשמח לתשובה.פאני.

אני ביליתי סיום מהמם בצימר עם האקס

עם תיעוד בווידאו היה משהו משהו

ביום שאני אתגרש אני אעשה משתה כיד המלך........

אל תשכחי להזמין

היי לכולם שמי פאני ואני עושה סקר קטן בואו נגיד ביום שהתגרשתם היו מצאים לכם לעשות מסיבת גירושים איך הייתם מגיבים לזה?הייתם מעוניינים לחגוג את זה? אשמח לתשובה.פאני.

פאני בוקר טוב,

לדעתי הרבה מאיתנו עוברים / עוברות גיהנוםעד שמקבלים את הגט ביד ועד ששני בצדדים מתרצים וגומרים את זה . אבל גירושין הם לא דבר משמח, למרות שהדרך משם רק לכיוון העליה העצמית ולרוב חיובי לשני הצדדים, אני לא מוצאת לנכון לחגוג את היום הזה. אבל כמובן תעשי מה שאת מרגישה.... בהצלחה, חגית
מנהל הפורום
1000+

חגיתושששששש

יקירתי, ביום שתסיימי את הסיפור המתמשך שלך עם הגרוש, אני, לוקחת אותך לא רק לחגוג , הרבה הרבה יותר מזה. מבטיחה. רק שייגמר כבררררררררררר. ואז כשתרקדי על הבר תגידי אם יש או אין סיבה לשמוח

דניאלההההההההההההההההההההה,

יקירתי אני כבר אחרי בשנה וחצי..... לא סתם כתבתי מה שכתבתי, מניסיון אישי לצערי הרב, עם כל הרצון להתגרש ולהתפטר מהיצור הנבזה שהעז להיקרא בשם "בעלי"ולסלק אותו מחיי, זה עדיין כאב ולא מצאתי סיבה לחגוג. שמחתי שאני אחרי, קלטתי שהתפטרתי מהנגע הרע שבחיי וסגרתי פרק בחיים אבל איפשהוזה היה עצוב. לדעתי כמה שרוצים לגמור חיי נישואין מרירים, זה קרע איך שתסתכלי על זה....זה לפרק משפחה. היום אני רוקדת ושותה ומכירה בחורים על הבר ומרגישה הכי טוב שיש, כי יש לי חופש מהצרות, מכאבי הלב ומגבר שעשה לי רק רע... מאחלת לך רק טוב יקירה, ממני, חגית
מנהל הפורום
1000+

חגיגת גירושין

בטח שעושה חוגג ומזמין את כל מי שיהיה לידי באותו היום וכך עשיתי לפני כ 8 שנים וחגגתי שוב כשלקחתי את בני ממנה ומאז אני יותר טוב

ביום שאני אתגרש אני אעשה משתה כיד המלך........

להזמין אותי

אל תישכחי אותי

דניאלההההההההההההההההההההה,

יקירתי אני כבר אחרי בשנה וחצי..... לא סתם כתבתי מה שכתבתי, מניסיון אישי לצערי הרב, עם כל הרצון להתגרש ולהתפטר מהיצור הנבזה שהעז להיקרא בשם "בעלי"ולסלק אותו מחיי, זה עדיין כאב ולא מצאתי סיבה לחגוג. שמחתי שאני אחרי, קלטתי שהתפטרתי מהנגע הרע שבחיי וסגרתי פרק בחיים אבל איפשהוזה היה עצוב. לדעתי כמה שרוצים לגמור חיי נישואין מרירים, זה קרע איך שתסתכלי על זה....זה לפרק משפחה. היום אני רוקדת ושותה ומכירה בחורים על הבר ומרגישה הכי טוב שיש, כי יש לי חופש מהצרות, מכאבי הלב ומגבר שעשה לי רק רע... מאחלת לך רק טוב יקירה, ממני, חגית

נגמר....אבל לא באמת.

אני התכוונתי לכשייגמר באמת כשתקבלי את מה שמגיע לך באופן מסודר שהסדרי ראיה יהיו מסודרים וקבועים וכשייגמרו החובות. אז, רק אז תוכלי להגיד שנגמר ואת גרושה כרגע, נכון להיום, הוא עדיין באבן על צווארך. נדבר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר