תודהההההההההה

ברוכה הנמצאת

הצילו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חבר'ה אני לא יודעת מה לעשות.נכנסתי לפלונטר מה שנקרא. אני וההוא פרודים מזה שבועיים (רציתי רק לציין שלפני שהוא עזב את הבית היה לו צו הרחקה ל 10 ימים ואז הוא חזר הביתה לשבוע ועזב) . הוא עזב לעיר אחרת, כלומר אני בדרום הרחוק והוא בצפון הרחוק ושם הוא פתח לו עסק. לפני שהוא עזב החלטנו שאנחנו מוכרים את הבית וגם השגנו קונים וחתמנו עמם על זכרון דברים. כמו כן סיכמנו שאנחנו עושים הסכם גירושין ברגע שאני אקבל סיוע משפטי ופחות או יותר הסכמנו על כמה דברים. פתאום בזמן שהאיש לא היה כאן זמן מה הפך עורו והתחיל לדבר אחרת לגמרי. פתאום הוא לא מעוניין להתגרש ואומר שאני זו שרוצה להתגרש והוא גם מאלץ אותי לבוא ולגור בצפון על מנת שהילדים יהיו קרובים אליו ובין המילים שלו אני חשה כל מיני איומים ברמזים (אני לא פוחד מבית סוהר וכד'. הוא טוען שיש לי מישהו ושלא ייתכן שאני פתאום לא רוצה אותו, מבחינתו זה חייב להיות מישהו. אני כל כך עסוקה עם שני ילדים קטנים, עובדת כל כך קשה עד צאת הנשמה אין לי זמן אפילו לדבר עם אנשים ובכלל כל עוד אני נשואה אין מצב בעולם שאני אהיה בקשר עם מישהו. אבל המוח הקנאי והאובססיבי עובד שעות נוספות. אני לא רוצה לערב שוב משטרה ועניינים כי הפעם אני עלולה לסבך אותו כהוגן הוא אדם מאוד חולה, ואני מרחמת על הילדים. מה לעשות????? סליחה מראש על האורך.......

על ראש הגנב בוער הכובע.

אם הוא מאשים אותך זה ברור שיש לו מישהי אחרת, ומה שיש לך לעשות זה בדיוק מה שאמרת, בלי רחמים, כי מי ירחם עליך?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר