הצילו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חבר'ה אני לא יודעת מה לעשות.נכנסתי לפלונטר מה שנקרא. אני וההוא פרודים מזה שבועיים (רציתי רק לציין שלפני שהוא עזב את הבית היה לו צו הרחקה ל 10 ימים ואז הוא חזר הביתה לשבוע ועזב) . הוא עזב לעיר אחרת, כלומר אני בדרום הרחוק והוא בצפון הרחוק ושם הוא פתח לו עסק. לפני שהוא עזב החלטנו שאנחנו מוכרים את הבית וגם השגנו קונים וחתמנו עמם על זכרון דברים. כמו כן סיכמנו שאנחנו עושים הסכם גירושין ברגע שאני אקבל סיוע משפטי ופחות או יותר הסכמנו על כמה דברים. פתאום בזמן שהאיש לא היה כאן זמן מה הפך עורו והתחיל לדבר אחרת לגמרי. פתאום הוא לא מעוניין להתגרש ואומר שאני זו שרוצה להתגרש והוא גם מאלץ אותי לבוא ולגור בצפון על מנת שהילדים יהיו קרובים אליו ובין המילים שלו אני חשה כל מיני איומים ברמזים (אני לא פוחד מבית סוהר וכד'. הוא טוען שיש לי מישהו ושלא ייתכן שאני פתאום לא רוצה אותו, מבחינתו זה חייב להיות מישהו. אני כל כך עסוקה עם שני ילדים קטנים, עובדת כל כך קשה עד צאת הנשמה אין לי זמן אפילו לדבר עם אנשים ובכלל כל עוד אני נשואה אין מצב בעולם שאני אהיה בקשר עם מישהו. אבל המוח הקנאי והאובססיבי עובד שעות נוספות. אני לא רוצה לערב שוב משטרה ועניינים כי הפעם אני עלולה לסבך אותו כהוגן הוא אדם מאוד חולה, ואני מרחמת על הילדים. מה לעשות????? סליחה מראש על האורך.......

שתיחנקי איתו אין מה לעשות

שתיחנקי איתו

אתה אדיוט, ברמה כזאת שאפילו אלוהים כבר לא יעזור.

חבר'ה אני לא יודעת מה לעשות.נכנסתי לפלונטר מה שנקרא. אני וההוא פרודים מזה שבועיים (רציתי רק לציין שלפני שהוא עזב את הבית היה לו צו הרחקה ל 10 ימים ואז הוא חזר הביתה לשבוע ועזב) . הוא עזב לעיר אחרת, כלומר אני בדרום הרחוק והוא בצפון הרחוק ושם הוא פתח לו עסק. לפני שהוא עזב החלטנו שאנחנו מוכרים את הבית וגם השגנו קונים וחתמנו עמם על זכרון דברים. כמו כן סיכמנו שאנחנו עושים הסכם גירושין ברגע שאני אקבל סיוע משפטי ופחות או יותר הסכמנו על כמה דברים. פתאום בזמן שהאיש לא היה כאן זמן מה הפך עורו והתחיל לדבר אחרת לגמרי. פתאום הוא לא מעוניין להתגרש ואומר שאני זו שרוצה להתגרש והוא גם מאלץ אותי לבוא ולגור בצפון על מנת שהילדים יהיו קרובים אליו ובין המילים שלו אני חשה כל מיני איומים ברמזים (אני לא פוחד מבית סוהר וכד'. הוא טוען שיש לי מישהו ושלא ייתכן שאני פתאום לא רוצה אותו, מבחינתו זה חייב להיות מישהו. אני כל כך עסוקה עם שני ילדים קטנים, עובדת כל כך קשה עד צאת הנשמה אין לי זמן אפילו לדבר עם אנשים ובכלל כל עוד אני נשואה אין מצב בעולם שאני אהיה בקשר עם מישהו. אבל המוח הקנאי והאובססיבי עובד שעות נוספות. אני לא רוצה לערב שוב משטרה ועניינים כי הפעם אני עלולה לסבך אותו כהוגן הוא אדם מאוד חולה, ואני מרחמת על הילדים. מה לעשות????? סליחה מראש על האורך.......

היי רווית

זה מצב די רגיל שאנשים משנים את דעתם בגלל זה עדיף תמיד לעשות הסכמים בכתב. ראשית, תרגעי, את נשמעת לחוצה נורא, אני מבינה את הסיבה אבל כל מה שיקרה , לא יקרה ברגע אחד, דברים לוקחים זמן ולקבל החלטות בלחץ, זה לא דבר שנכון לעשות. גשי לאחד מאירגוני הנשים, ויצו, נעמת, בקשי להתייעץ, יש שם אנשים מנוסים קצת יותר מבפורומים. חשוב שתגשי לפתוח תיק בבית משפט לעינייני משפחה לפני שהוא יפתח ברבנות. הכי חשוב, שתביני, שאף אחד לא יכול להכריח אותך להישאר נשואה.!!! אל תפחדי. רק תפעלי נכון. בכל מקרה, אנחנו פה להקשיב. בהצלחה.

רווית

למה לא לערב משטרה האדם מאיים את חוששת , את לא רואה חדשות , מה הקשר לחולה ,ילדים . פתאום נפלה עליך רוח האמפטיה . תתעוררי!!!!! תחשבי מה טוב עבורך ופעלי בכל האפשרויות העומדות לרשותך. הוא לא חשב פעמיים איך את מסתדרת לבד. אני למדתי להיות נחושה לקחת את ההחלטות שלי עד הסוף והכל כבר מסתדר כי תמיד הוא ימצא אדך להגיע לחולשות שלך אל תלכי שולל אחר המניפולציות שלו. בהצלחה נעמה

שתיחנקי איתו אין מה לעשות

שתיחנקי איתו

תגובה למר אזולאי

מר אזולאי יש לכם משהו מאוד משותף. כנראה שקורצתם מאותו חומר ואולי יש לכם אותם גנים.אני מאחלת לך להיות במצבי.

היי רווית

זה מצב די רגיל שאנשים משנים את דעתם בגלל זה עדיף תמיד לעשות הסכמים בכתב. ראשית, תרגעי, את נשמעת לחוצה נורא, אני מבינה את הסיבה אבל כל מה שיקרה , לא יקרה ברגע אחד, דברים לוקחים זמן ולקבל החלטות בלחץ, זה לא דבר שנכון לעשות. גשי לאחד מאירגוני הנשים, ויצו, נעמת, בקשי להתייעץ, יש שם אנשים מנוסים קצת יותר מבפורומים. חשוב שתגשי לפתוח תיק בבית משפט לעינייני משפחה לפני שהוא יפתח ברבנות. הכי חשוב, שתביני, שאף אחד לא יכול להכריח אותך להישאר נשואה.!!! אל תפחדי. רק תפעלי נכון. בכל מקרה, אנחנו פה להקשיב. בהצלחה.

דניאלה החמודה

את מאוד מרגיעה ומדברת מאוד בהיגיון. ההחלטה שלי להתגרש לא נעשתה בכלל בלחץ להיפך, אני כבר מתה להתגרש לפני 3 שנים אבל כל הזמן נתתי צ'אנס והרבה פעמים די פחדתי מכל מיני איומים ולא היה לי האומץ. בפעם האחרונה שכבר עירבתי משטרה היה לי פתאום האומץ. אני כרגע ממתינה לסיוע משפטי שגם הם דוחים אותי ואין לי מושג האם אני יכולה לפתוח תיק בכוחות עצמי.

היי רווית

כשדיברתי על לחץ לא התכוונתי להחלטה להתגרש, ברור לי שחשבת לא מעט. התכוונתי להתנהלות שלך מעכשיו והלאה. החלטת, שלב אחד עבר. השלב הבא להתייעץ, עם כל מי שרק אפשר, אנשי מקצוע, משפחה, חברות תמיד יש מישהו שעבר את הסיפור הזה ולמד על בשרו. לגביי השאלה אם אפשר לפתוח תיק לבד, אין לי מושג אבל תמיד אפשר להרים טלפון ולשאול. זו לא הולכת להיות תקופה קלה, קחי נשימה עמוקה בסוף זה ייגמר. לי לקח 3 שנים לקבל גט. תאמיני לי בסוף זה נגמר. המשך ערב נעים ממני.

תגובה למר אזולאי

מר אזולאי יש לכם משהו מאוד משותף. כנראה שקורצתם מאותו חומר ואולי יש לכם אותם גנים.אני מאחלת לך להיות במצבי.

ואני הייתי מוסיפה : שתיחנק אתה בעצמך !!!!

אוהב לעזור ולתמוך

כנראה שיש לו מישהי שהכניסה לו את הטענות האלו כלפיך אל תוותרי לו ותלחמי בלי רחמים אחרת רק את והילדים שלך יסבלו! מנסיון! אם את רוצה עוד פרטים וסיפורים תתקשרי אלי ל 0545964578 בדצלחה חמודה

אוהב לעזור ולתמוך

כנראה שיש לו מישהי שהכניסה לו את הטענות האלו כלפיך אל תוותרי לו ותלחמי בלי רחמים אחרת רק את והילדים שלך יסבלו! מנסיון! אם את רוצה עוד פרטים וסיפורים תתקשרי אלי ל 0545964578 בדצלחה חמודה

אוהב לעזור ?

או מחפש זיון ע"י תפיסת "טרף קל" של אשה במצוקה ,הא ? יאללה תן גז

מכירה את ההרגשה

גם אני הייתי הסיצואציות לא נעימות עם הגרוש שלי, ובסוף הגשתי תלונה במשטרה ומרוב פאניקה ביטלתי אותה למחרת. תראי היום אנחנו גרושים אך ביחסים די טובים, בכל זאת יש ילדים קטנים אבל שאת בתוך זה אני יודעת שהרבה נותנים לך עצות של "תיכנסי בו" וכאלה, אבל לפעמים צריך לחשוב טוב מה זה יעשה לילדים, והם עדין צריכים את אבא שלהם, אלא אם כן את פוחדת להשאיר אותם לבד איתו ואז זה סיפור אחר. אקיצר תעשי מה שאת חושבת שהכי טוב בשבילך ובשביל הילדים!...

אוהב לעזור ?

או מחפש זיון ע"י תפיסת "טרף קל" של אשה במצוקה ,הא ? יאללה תן גז

ברוכה השבה.

תודהההההההההה

ברוכה הנמצאת
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר