גירושין....

סליחה על השאלה אולי היא פוגעת..... אני אמא לשניים קטנים (בן שנה ובן שלוש) היחסים ביני לבין בעלי מסתכמים בזה שאנחנו פשוט חיים אחד עם השני , אין ריבים או משהו דרמטי ואפילו הוא עוד אוהב בעוד שאני כבר לא.... אבל אנחנו כמעט לא מקיימים יחסי מין לא יוצאים ביחד אני מעדיפה להפגש עם חברות מאשר לצאת איתו וכשאני יוצאת איתו אז די משעמם לשנינו...אין לנו ממש דברים שמעניינים את שנינו רב הזמן הוא עצבני ולטענתו אני מרירה (כשבחוץ אומרים לי כמה אני מאירה ומצחיקה ..) לא יודעת .. חשבתי שאולי צריך לפרק את החבילה אושמא כך נראים הנישואין???? ואני יעשה טעות? בסך הכל הוא אדם טוב וישר.. לשאלתי : כמה זה ישפיע על תפקודם של הילדים בחייהם עכשיו ובחייהם הבוגרים , האם אני אדפוק להם את החיים ? מה הסיכוי שאמצא משהו ש"יסכים" להיות איתי במעכת יחסים (אני נראת מאוד טוב אבל עם שניים..) סליחה על האורך , מקווה לקבל עזרה..

זוגיות...

זוגיות... אם בהתחלה, כשרק נפגשנו, עפו בינינו ניצוצות, היינו מאוהבים עד הגג ובן הזוג נראה לנו לפחות כמו הנשמה התאומה שלנו, אז לאט לאט התחושה הזאת מתחילה לדעוך. פתאום, נראה לנו שהוא מתחיל לרצות יותר לעצמו ולהתחשב פחות ברצונות שלנו, אך למעשה, בן הזוג משמש רק ראי לאגו שמתפתח בנו. לו היה מתאפשר לנו להעיף מבט חטוף אל תוך עצמנו, היינו מגלים שגם אנחנו מחפשים בדיוק את זה, כלומר, את התועלת המקסימלית עבורנו.

היי סיוון

כן נכון עם השנים קצת מתרחקים וממשעמם אין נושאים משותפים. לדעתי ,אם הייתי במקומך, אני חושבת שאם הבאתי איתו ילדים לעולם ואהבתי אותו פעם אני אתאמץ להכיר אותו מחדש לנסות לבנות את הקשר תמיד יש עליות ירידות , הייתי רואה היכן אני הלכתי לאיבוד בודקת קודם את עצמי לפני שאני משליכה את הדברים החוצה . אני אומרת לך שווה ללכת לייעוץ. תבדקי את כל האפשרויות לפני שאת שוקלת להתגרש.זה לא פשוט . באהבה נעמה

זאת באמת דילמה!

גם אני הייתי במצב די דוצה לשלך לפני מספר חודשים. אני ניסיתי להשקיע בנו ובזוגיות אך ברגע שראיתי שזה חד צדדים הגעתי להחלטה והלכתי איתה עד הסוף. היום קטעים שהוא בדק אותי אם זה באמת מה שאני רוצה, והוא התחיל קצת לסגת מהעיניין בדקה ה-90 אבל לבסוף החלטתי שאני לא ממשיכה לחיות ולסבול! הגעתי למצב שהעדפת פשוט את הלבד ולא את הזוגיות איתו. אז נכון שאף אחד לא מבטיח לי פרק ב בחיי, אבל זה עדיין עדיף מלחיות עם מישהו ולהיות ממורמרת. דרך אגב גם לי יש שני ילדים קטנים (3 ו-5).

מייל שלי z173946@walla.com

אני אשמח להכיר אותך
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר