היי לכולם מה עושים

אני גרושה 3 שנים הגרוש לא משלם מזונות כבר חצי שנה בטענה שהוא עני ואיןל וכסף הוא נשוי למישהי עם 2 בנות ויש להם ילד משותף בן חצי שנה עכשיו הוא דורש משמורת על 2 הילדים שלי בני 7 ו -5 מה עליי לעשות הוא לא הייה רואה אותם בכלל רק מתי שמתחשק לו ובא לו ופתאום הוא רוצה משמורת עליהם כמובן כדי לא לשלם מזונות אודה לכם לתשובה אני דואגת מאוד

מה עושים פונים לעורך דין לקבלת עיצה הכי פשוט

לא משלם מזונות יש הוצאה לפועל אפילו שיש ילדים חדשים עדיין חייב . רוצה משמורת טוב העיצה הכי טובה שלי אלייך פני לעורך דין

ד ח ו ף!!!! במובן הכי דחוף של המילה לפנות לעו"ד, זה לא עניין פשוט...

מנהל הפורום
1000+

- ד ח ו ף!!!! במובן הכי "דחוף " של המילה לפנות לעו"ד...זה לא עניין פשוט...

אורגזמה רצית, מעו"ד....אורגזמה תקבלי. זה "במובן" הכי דחוף של המילה... רק תשימי "כובעון"..... את יודעת..... חו"ח, נקב.....

בוקר טוב, שימי איך הכל מתחיל ונגמר אצלכם בסקס?

מה הקשר למה שכתבתי לאורגזמה??????????????. יציאות באין כניסה יש לך...
מנהל הפורום
1000+

-היי חגית....מקובל לומר יותר...."כניסות באין כניסה".....

ולא. ממש לא. אני לא חושב מה....z. עברתי כבר את גיל הטיפש עשרה מזמן. מה שכן?.....לא אכחיש... "מה שלא עומד - נופל ומתייבש". תודה לאל, לא נפל בחלקי. הכל כשורה, ונפלא. - שרק ימשיך כך.הלוואי לנצח נצחים.

היי לכולם מה עושים

אני גרושה 3 שנים הגרוש לא משלם מזונות כבר חצי שנה בטענה שהוא עני ואיןל וכסף הוא נשוי למישהי עם 2 בנות ויש להם ילד משותף בן חצי שנה עכשיו הוא דורש משמורת על 2 הילדים שלי בני 7 ו -5 מה עליי לעשות הוא לא הייה רואה אותם בכלל רק מתי שמתחשק לו ובא לו ופתאום הוא רוצה משמורת עליהם כמובן כדי לא לשלם מזונות אודה לכם לתשובה אני דואגת מאוד

תמיד הערצתי גאוניות......

יעצו לך ללכת לעו"ד.....ורק אני טמבל וחשבתי שכדאי לגשת לשרברב....איזה טמבל אני.....

אני ממליצה לך בחום על עו"ד ליאת אבישר

היא קשובה, חמה ומבינה את הדינמיקה ברגישות.

היי לכולם מה עושים

גשי להוצאה לפועל

חצי שנה לא משלם מזונות ואת כאן . מחכה למשיח גשי להוצאה לפועל ובמקביל לעו"ד לקבל ייעוץ . באהבה נעמה

פני אל פורום של עורך דין גירושין

ותעלי את הבעייה שלך אולי יש מזור. פורום גירושין
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר