,מחפשת חברות בודדה מאד

היי אני מחפשת קשר לבילוי וחברה אני גרושה בת 60 התגרשתי לפני 3 שנים אחרי 37 שנים יפות בגלל אישה שגנבה לי את בעלי אכשיו משעמם לי מעוניינת להתכתב וגם לדבר תודה רבה

את מוזמנת

לקשקש במיני פורום על מה שבא לך.. ולהביע דעה על מה שמתאים לך. את יכולה בשמחה לשלוח מייל לכתובת שנכנסת לך לתיבה. שבוע נעים.

בודדה

תודה על ההזמנה אני מאד שמחה שיש בי התענינות פשוט אני מעונינת להתכתב עם כולם על נושאים שונים נישארתי לבד התגרשתי אני מוכנה ליעץ לכם על נושא הגירושים ועוד כל מיני דברים וגם מוכנה לחברות בפורום בכל שעות היום והלילה תודה אשמח לקבל תגובות מכולם

,מחפשת חברות בודדה מאד

היי אני מחפשת קשר לבילוי וחברה אני גרושה בת 60 התגרשתי לפני 3 שנים אחרי 37 שנים יפות בגלל אישה שגנבה לי את בעלי אכשיו משעמם לי מעוניינת להתכתב וגם לדבר תודה רבה

איתך נשמה

ליבי איתך יקירה, אל תהיי עצובה, תשתדלי בכל כוחותיך לאסוף ולראות אור, התהליך לא קל, אבל מגיע, ובואי נחשוב יחד, גם ככה העבר שלך לא ימחק, נכון? תחשבי רק שאם ברצונך להוציא את העבר פיתחי את המגירה, כשלא תיסגרי. מחבקת אותך, ואים הינך מעוניינת לשוחח במייל, שלחי כתובת לילה טוב שרה

בודדה

תודה על ההזמנה אני מאד שמחה שיש בי התענינות פשוט אני מעונינת להתכתב עם כולם על נושאים שונים נישארתי לבד התגרשתי אני מוכנה ליעץ לכם על נושא הגירושים ועוד כל מיני דברים וגם מוכנה לחברות בפורום בכל שעות היום והלילה תודה אשמח לקבל תגובות מכולם

- אומנם צעיר מגילך, אך אשמח להיות לך למשען ולכתף תומכת.

shimiam2010@wallacom ברוכה הבאה למשכננו. אנסה לרומם את רוחך בכל שיידרש. בדידות זו מנת חלקנו כולנו כאן, כמעט. אבל, בלמצוא מעט את הנחמה והעידוד מן הצד השני מהמתרס, זה גורם לחיוך, ולהמשך מאוד נעים של היום הבא. מאחל לך, ולכולם, שבוע טוב מהנה מואר , ומקסים. - שימי.

- כמובן.........למייל, מסנ' בלבד.

בברכה לך. היי חזקה ברוחך, אנו כאן קהילה אשר תתמוך בך לאורך הדרך הקשה בה את עוברת. בהצלחה. - שימי.

בודדה

יודע להקשיב

,מחפשת חברות בודדה מאד

התכתבות

אשמח מאד להוציא אותך מבדידות תכתבי לי קצת עלייך וניתכתב מבטיח לך שלא תהיהי בודדה

שרה יקירה, ברוכה הבאה אשמח לעזור לך....

גם אם בשיחות, בעידוד וכמובן בהקשבה... מה שאת עוברת או עברת לא קל, עכשיו נותר לך להיסתכל קדימה לעדבר העתישד ותשתדלי כמה שיותר ללכת קדימה ואת העבר הרע להשאיר מאחור... את מוזמנת למייל או לקשקש בפורום, שלך , חגית
מנהל הפורום
1000+

אחרי 37 שנים????

מה אגיד לך..... בעצם גם אני הייתי נשוי 32 שנים.......לפחות שברת את השיא הארצי. ומה הוא מצא שהיה לו שווה לפרק חבילה עתיקה כזאת??

איזה רשע...

עדיין חנקת אותי מצחוק...

,מחפשת חברות בודדה מאד

מייל שלי z173946@walla.com

אשמח להכיר אותך

בברכה לך. היי חזקה ברוחך, אנו כאן קהילה אשר תתמוך בך לאורך הדרך הקשה בה את עוברת. בהצלחה. - שימי.

מחפשת חברה

אני גרושה בת 38 מחפשת חברה יכולה גם להקשיב יודעת לתת אוזן קשבת בנות מישהי שרוצה להתכתב אשמח לקבל הודעות וגן כמוון לענות

מחפשת חברה

אני גרושה בת 38 מחפשת חברה יכולה גם להקשיב יודעת לתת אוזן קשבת בנות מישהי שרוצה להתכתב אשמח לקבל הודעות וגן כמוון לענות

היי..אשמח להכיר אותך

emo_06.pngemo_07.pngהיי אני גרוש טרי מחפש להכיר נשים .....לבילויים......עדפות  מאיזור מירושלים

msha_aloi@walla.com

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר