זה על חוויה של ידיד מאד טוב שלי...... אגב כולנו מתחברים לזה

לב שבור, מנותץ לרסיסים לא ידוע, אך יעברו ימים שתחזרי, שתהיי שלי שתאחי את השברים. אם משהו היה שומע, את תפילתי שתהיי פה, נוכחת בחיי, לצידי שתראי אותי דומע, אחרי שוויתרת על אהבתינו שהייתה שם, נולדה לה עם הזמן. הזמן גם יאחה את הכול, ואותך אשכח הזמן ייתן לי זמן, להתפכח משיכרון האהבה שפקד אותי איתך. שביל של חבצלות נבולות שרק עם גשם האהבה, צומחות גשם של לבבות, שלאט לאט גם נוצרות, פורחות. עם נשיקה, חיבוק, מבט חטוף תשוקה בוערת, שממשיכה לה עד עכשיו אלייך אהובתי, שתשקי אותן, באהבתך שתישאר שם גם אם את לא שם.

- יפה מאוד. אך, טעון שיפור וליטוש מסויים.

סורי, אבל ביקשת בקורת בונה.

- הכיוון נכון, אך חסר משם מה עומק רגשי, שבדיעבד את יכולה לשנות....

בהשמטת מילים מיותרות, ושינוי משפטים . כמו כן, ללטש את המילה בעגה של משוררים. יותר מאוחר, אראה לך את השינוי שלי, במילים שלך כמובן, וזה שלך, כן, כל הזכויות שמורות רק לך. - שימי.

לב שבור, מנותץ לרסיסים לא ידוע, אך יעברו ימים שתחזרי, שתהיי שלי שתאחי את השברים. אם משהו היה שומע, את תפילתי שתהיי פה, נוכחת בחיי, לצידי שתראי אותי דומע, אחרי שוויתרת על אהבתינו שהייתה שם, נולדה לה עם הזמן. הזמן גם יאחה את הכול, ואותך אשכח הזמן ייתן לי זמן, להתפכח משיכרון האהבה שפקד אותי איתך. שביל של חבצלות נבולות שרק עם גשם האהבה, צומחות גשם של לבבות, שלאט לאט גם נוצרות, פורחות. עם נשיקה, חיבוק, מבט חטוף תשוקה בוערת, שממשיכה לה עד עכשיו אלייך אהובתי, שתשקי אותן, באהבתך שתישאר שם גם אם את לא שם.

נירה נישמתי....את כותבת מהמם...

אני סתם לא נימשכת לשירים ....פשוט לא עובד עלי....טוענים שאני כלל לא רומנטית....אני בקטע....של תעשה טובה....תשמור את השירים לאחותך...זה לא מענין אותי...מענין אותי המעשים... והאיכות והצניעות של הבן אדם....המראה החיצוני... הכנות והכבוד ...גם מינימום מעט רמה בריאה נפשית ושכלית..לפחות בחור פיקח שלא ארגיש שאני מדברת לקיר...ועובד סדיר..עם לב זהב..גרוש עד 2 ילדים בלבד...בגילי...בחור שמח....מה אני ...זה מה מחפשת...גרגיר לא יותר....אפילו שאני קצת מעבר....זה סוד...

- הכיוון נכון, אך חסר משם מה עומק רגשי, שבדיעבד את יכולה לשנות....

בהשמטת מילים מיותרות, ושינוי משפטים . כמו כן, ללטש את המילה בעגה של משוררים. יותר מאוחר, אראה לך את השינוי שלי, במילים שלך כמובן, וזה שלך, כן, כל הזכויות שמורות רק לך. - שימי.

תודה תודה

תשלח לי ..... nirat28@walla.com

נירה נישמתי....את כותבת מהמם...

אני סתם לא נימשכת לשירים ....פשוט לא עובד עלי....טוענים שאני כלל לא רומנטית....אני בקטע....של תעשה טובה....תשמור את השירים לאחותך...זה לא מענין אותי...מענין אותי המעשים... והאיכות והצניעות של הבן אדם....המראה החיצוני... הכנות והכבוד ...גם מינימום מעט רמה בריאה נפשית ושכלית..לפחות בחור פיקח שלא ארגיש שאני מדברת לקיר...ועובד סדיר..עם לב זהב..גרוש עד 2 ילדים בלבד...בגילי...בחור שמח....מה אני ...זה מה מחפשת...גרגיר לא יותר....אפילו שאני קצת מעבר....זה סוד...

אביטלושששש

די... נכון שאת תימנייה את חייבת לכתוב וגם לדבר אוטוסרדה? אם נבקש ונדרוש ונדחה את מה שבא לנו במזל... מאד מאד חבל.. הבנת? את זה מתוקה שלי?

- לדעתי מה שכתבת עד כה את מנסה "לקנות" לך איזשהו מישהו אידיאלי...

ואם את לא רומנטית, חבל, זה אומר דרשני. לפי "רשימת המכולת" שהפגנת עד כה,,,,את צריכה למשוך איזה מישהו, שאני מאמין בשבילו שיהיה פיקח לדעת מה עומד מולו. וחבל, אביטל, שאת לא נמשכת לשירה, ולשירים, לפי מה שהבנתי ממך את כותבת באתר מסויים של שירים מזרחיים, אז איך זה שאת סותרת את עצמך? טוב, הבנתי כבר מזמן שאת לא רומנטית, ואת פנייך ראיתי באתר, {לא התרשמתי במיוחד}....סורי,אם בכלל, שטענת שאת הורסת, אבל שיהיה. אביטל, תחפשי באמת את הדברים הרציניים בחיים, נראה לי שאת טובלת בתפל, ולא בעיקר, עדיין בחלומות של הטיפש עשרה. הגרגר שאת מחפשת יכול לכסות אותך, ויש עוד הרבה כאלה..... תפסיקי "להצטנע".... הסוד שלך, הוא שאת חסרת ביטחון, ואת מנסה להפגין זאת בדרך לא דרך... אבל, איתנו, המנוסים, לא יילך לך, אנו קולטים מרחוק. חוש ריח מיוחד. גם על הכתב. מקווה עבורך, שתרכשי עבור עצמך והבנות את רשימת המכולת שהצבת במודעה.... וקחי "פור טיים"לעוד 20-25 שנה לאחד המיועד שיעניק לך את הגחמות בעזרת מקל סבא. בהצלחה לך ממני... - שימי. ואני ממש לא "פושט".....................היית רוצה ממש אחד כמוני. אבל שיהיה......כמוך, הרבה הפסידו.....

-" לב שבור"/ נירה תנעמי./// כל הזכויות שמורות.

"לב שבור, מנותץ לרסיסים. לא ידוע, אך יחלפו הימים. תהיי שלי, תשובי, תאחי את שבריי". "אם מישהו שמע את תפילתי, שתהיי נוכחת בחיי לצידי, תראי אותי דומע, לאחר שוויתרת על אהבתינו, שהייתה במקום, שרק הזמן לו..........הוא המרפא". " הזמן יאחה רסיסי ליבי, אותך.....אשכח. הזמן להתפכח משיכרון אהבתי אליך". " שביל חבצלות נבולות, עם גשם האהבה, אט הן צומחות. גשם של לבבות, שאט אט נוצרים ופורחים.". "עם נשיקה , חיבוק, מבט חטוף, תשוקה בוערת הנסחפת לה כעת, אלייך אהובתי, תרווי אותן באהבתך, מלאי את ליבי בתקווה..............שתשובי, תהיי שלי." ליטוש זה מיועד אך ורק לזו הרשומה מעלה - נירה תנעמי. - שימי. מקווה שימצא חן בעינייך, כי אין הרבה אופציות , אלא אם כן, זה לשנות את מרבית הטקסט, וזו לא הייתה המטרה, רק ליטוש בלבד. שבת שלום לכולנו, ולך. - שימי.

תוודה

נו ברור דיקדוקית פשוט שינית את זה בדיוק למה שהיה צריך אני ודקדוק ממש לא חברים וטוב שיש חברים כמוך שיכולים להאיר את עיני ולראות איך מסדרים נכון משפט

- לדעתי מה שכתבת עד כה את מנסה "לקנות" לך איזשהו מישהו אידיאלי...

ואם את לא רומנטית, חבל, זה אומר דרשני. לפי "רשימת המכולת" שהפגנת עד כה,,,,את צריכה למשוך איזה מישהו, שאני מאמין בשבילו שיהיה פיקח לדעת מה עומד מולו. וחבל, אביטל, שאת לא נמשכת לשירה, ולשירים, לפי מה שהבנתי ממך את כותבת באתר מסויים של שירים מזרחיים, אז איך זה שאת סותרת את עצמך? טוב, הבנתי כבר מזמן שאת לא רומנטית, ואת פנייך ראיתי באתר, {לא התרשמתי במיוחד}....סורי,אם בכלל, שטענת שאת הורסת, אבל שיהיה. אביטל, תחפשי באמת את הדברים הרציניים בחיים, נראה לי שאת טובלת בתפל, ולא בעיקר, עדיין בחלומות של הטיפש עשרה. הגרגר שאת מחפשת יכול לכסות אותך, ויש עוד הרבה כאלה..... תפסיקי "להצטנע".... הסוד שלך, הוא שאת חסרת ביטחון, ואת מנסה להפגין זאת בדרך לא דרך... אבל, איתנו, המנוסים, לא יילך לך, אנו קולטים מרחוק. חוש ריח מיוחד. גם על הכתב. מקווה עבורך, שתרכשי עבור עצמך והבנות את רשימת המכולת שהצבת במודעה.... וקחי "פור טיים"לעוד 20-25 שנה לאחד המיועד שיעניק לך את הגחמות בעזרת מקל סבא. בהצלחה לך ממני... - שימי. ואני ממש לא "פושט".....................היית רוצה ממש אחד כמוני. אבל שיהיה......כמוך, הרבה הפסידו.....

טוב קודם די להרגע ילדים זו לא שיחה לפה אלא למיני פורום יקירי....... אוקי שימי אל תתיחס.

בכלל, למי אין רשימת מכולת היה לי אחד עם כזו רשימת מכולת שלא ידע אפילו להעריך מה שיש לו מולו ארבע שנים, אז..... הוא הפסיד אותי, וזו הבעייה שלו, בסה"כ אולי האהבה אליו לא פסקה, אבל אני אמצא אחרי שיאהב אותי ואני אותו ואני בטוחה בכך. לא חסר כאלה עם דרישות על..... כמו הדרישות שלו- תימנייה, רווקה, ודתייה...... נו. באמת...

ואגב הרשימה שלי בעלת ארבע דברים בסיסייים ולא משנה לי איך יראה ומה ואיך למרות מה שאתה תקרא במסן זה ממש בהלצה.

שיהיה מתחשב, איכפתי, מבין והכי חשוב אוהב, שיהיה בעל שיחה, עשירה שיאהב שירה, לא חייב להיות כותב יכול להיות אחד שנהנה ממנה בכייף והכי חשוב רומנטי. אם הוא יהיה אסטתי, סבבה לא חייב חתיך ולא חייב להיות עם מספר ילדים מסויים . רק שהיהיה את מה שכתוב פה זהו.

שיר יפה מאוד, האמת כבר התחלתי לזמזם את הלחן בראש

עוד קצת עיבודים וכנראה שהדיסק יצא בקרוב בקשר לקליפ צריך אותך ליום צילומים על חוף הים כל ההוצאות עלי אני רשום במס הכנסה אפשר להוציא חישבונית מסודר , ואם הכל יעבוד כשורה ישדרו את הקליפ בערוץ 24 ונקבל תגמולים ונוכל לכסות את ההוצאות מה דעתך?

טוב קודם די להרגע ילדים זו לא שיחה לפה אלא למיני פורום יקירי....... אוקי שימי אל תתיחס.

בכלל, למי אין רשימת מכולת היה לי אחד עם כזו רשימת מכולת שלא ידע אפילו להעריך מה שיש לו מולו ארבע שנים, אז..... הוא הפסיד אותי, וזו הבעייה שלו, בסה"כ אולי האהבה אליו לא פסקה, אבל אני אמצא אחרי שיאהב אותי ואני אותו ואני בטוחה בכך. לא חסר כאלה עם דרישות על..... כמו הדרישות שלו- תימנייה, רווקה, ודתייה...... נו. באמת...

- איזה כייף שקוראים לי "ילדים"....זה עושה אותי יותר צעיר מיום ליום....

טוב נו, במקרה שלי 23 שנים.....זה לא "בא ברגל". אני הפסדתי אותה, היא הפסידה אותי.מה כבר זה יכול לשנות בהרבה? להמשיך לבכות את שהיה?.....ועדיין נשאר , במידה מסויימת? למה לחיות באשליה שהכל ישתנה , ויכול להיות אחרת? אם דלי , שתוכנו הוא בערך 5 ליטר ויותר, דמעותיי במשך 3 חודשים ויותר הכילו אותו, וזלגו ממנו.......לאנחות. לי אין רשימת מכולת, להבדיל. אני חילוני. מעשן בשבתות ונוסע בכל ימות השנה. לא צם בכיפור מסיבות רפואיות. אוהב ראשית את עצמי ...ומי שאני, וכל זאת בזכותי, ולא בזכות אף אחד אחר. הרשימה הקטנה שלי כוללת רק דבר אחד...אולי שניים: מישהי שתאהב אותי בזכות מי שאני בלבד.ואני אותה...אולי. וללא קשר של מחוייבות רגשית לגבי פרק ב'. קשר יכול להתבטא גם ללא גושפנקא על הנייר. לי אין דרישות. הדרישות נובעות מתוך צורך. והצורך שלי הוא לדעת לבחור באחת - שתקלע "בול". ואז....היא תדע מה זו אהבה. אתם יכולים לפרש זאת, גם כתרתי משמע, מצידי. - שימי.

שיר יפה מאוד, האמת כבר התחלתי לזמזם את הלחן בראש

עוד קצת עיבודים וכנראה שהדיסק יצא בקרוב בקשר לקליפ צריך אותך ליום צילומים על חוף הים כל ההוצאות עלי אני רשום במס הכנסה אפשר להוציא חישבונית מסודר , ואם הכל יעבוד כשורה ישדרו את הקליפ בערוץ 24 ונקבל תגמולים ונוכל לכסות את ההוצאות מה דעתך?

- אתה גם "מזמזם" בראש......"הלבנת הון"....?.....

כמה שירים פרסמתי כאן, נפתלי?....כמהההההההה? ואתה לא הצעת לי אפילו ערוץ של נשיונל ג'אוגרפיק.....עם החיות בערבה של מאלה מאלה.....מה נסגר איתך?.......ככה מתייחסים לחברים? ולאיזה חוף ים תיקח אותה כשאתה גר במגדל העמק?....???..... לכנרת? כאן?.......אצלי...לפלמחים? חוף ראשון? חחחחחחחחחחחחחחח, אתה הורס, נפתלי.....הייאוש היא לא תכונה הטבועה בך. אתה עקשן.וטוב שכך. אולי תיפול סוף סוף במישהי. כי אני נפלתי. "ונפלתי".{עדיין כאבים בברכיים}..... שיהיה בהצלחה.אחי הכי....אתה בסדר גמור....אחלה... שבוע טוב לך, ולכולם. - שימי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

טוב קודם דיברנו על כך שתקח אותי למפגש...... נו .... באמת כדי שתקבל תמונה לגבי יצירותי הארחות ולא לצורך המקצועיות...... nirat28@walla.com
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר