רעות אם לא תיתני לי הסבר.....אני אעבור לפורום אחר ...יש מלא

פורומים ....של גרושים גרושות בכל רחבי הגוגל....אנני חושבת שמישהו אמור להפריע לנו כגולשים אולי עיניני דייטים מצד מצפון ראוי שיעשו בנפרד במיני פורום....עקב שאינני רוצה לעבור למיני פורום....לא היתרשמתי מסוג החברים שם....ואינני רואה הבדל בין 2 הפורומים...עקבתי אחר הודעות הגולשים הם ממש אותו דבר מעורבבות לחלוטין....ב2 הפורומים...למשך עשרות דפים....בכל אופן...אם לא בא לך לפרש לי....רצונך כבודך...פרשתי.....שימי האמייל שלי תמיד פנוי להודעות ממך....אם אראה לנכון לענות ....אענה לך ישר... להתראות לשאר שהיו ממש נחמדים תהנו לכם...

אביטל, אני לא נמצאת כל היום ליד המחשב, אין צורך לנקוט בחוסר סובלנות עד לקבלת תשובה. לגבי המיני פורום

המיני פורום שלנו (שנמצא ליד הלחצן "הוסף הודעה"), נועד לשיחות יום-יומיות על דא ועל הא, שם אין בעיה ליצור שרשורים ארוכים ופטפוטים. הפורום עצמו נועד לשיחות קצת יותר רציניות ולתת תמיכה לאנשים שבאים לשפוך את אשר על ליבם, לייעץ ולהתייעץ. כשנוצרים שרשורים ארוכים בפורום עצמו, של שיחות "סלון", הפורום הופך לבלגאן אחד גדול, ואני רוצה שנימנע מכך. אלו הם נהלי הפורום. ברור לי שיש עוד אינספוף פורומים לגרושים ולגרושות, כל אחד מוזמן לבחור איפה נוח לו להיות. ערב נעים, רעות

אה ניזכרתי ואני פוסע לחפש אחריה....אהבת חיי....

- ווואייייי, כולי מלא התלהבות......אני כבר רץ ...."לחפש אחריה".....

אחר "מושא חלומותיי"....... לא מתחייב לרוץ למרחקים "ארוכים"......אני מעשן כבד.....חחחחחחחחחח

כתבתי ליופיופ...ומי אתה גואל נאמן....

....לא רע בכלל השם הזה ...

- גם " המיועד " בובו בוקו נשמע "פגז" של שם.......אם הוא נשמע ככה....

אני מרחם על איך שהוא נראה. הוא מייצג את מקררי "אמנה"....במקרה?

רעות אם לא תיתני לי הסבר.....אני אעבור לפורום אחר ...יש מלא

פורומים ....של גרושים גרושות בכל רחבי הגוגל....אנני חושבת שמישהו אמור להפריע לנו כגולשים אולי עיניני דייטים מצד מצפון ראוי שיעשו בנפרד במיני פורום....עקב שאינני רוצה לעבור למיני פורום....לא היתרשמתי מסוג החברים שם....ואינני רואה הבדל בין 2 הפורומים...עקבתי אחר הודעות הגולשים הם ממש אותו דבר מעורבבות לחלוטין....ב2 הפורומים...למשך עשרות דפים....בכל אופן...אם לא בא לך לפרש לי....רצונך כבודך...פרשתי.....שימי האמייל שלי תמיד פנוי להודעות ממך....אם אראה לנכון לענות ....אענה לך ישר... להתראות לשאר שהיו ממש נחמדים תהנו לכם...

- אביטל, לא הבנת ממש ממש נכון.......

האי מייל שלי פתוח כל העת......תכתבי לי את את תרצי, ובמידה ואראה לנכון לענות לך, אענה. ובמחשבה ראשונה....אולי לא אענה כלל. לא אוהב יהירות ושחצנות,ואחת שמתיימרת להתנשא מעליי, כאילו היא בר רפאלי. נחמד לי שאת מחבבת אותי, ואני מחבב אותך , בואי נשאיר זאת בגדר כך. במחשבה שנייה.....אני מקבל כ"כ הרבה מיילים, אז יקשה עליי לענות לך גם. אז, חבל שתטרחי. גם "סוג" של התנשאות, לא?.... - שימי.

המתמטיקה קצת מבלבלת אותי....

את בת 32, 10 שנים גרושה ויש לך בת 9.......אני הולך להביא מחשבון.....

- המורה למתמטיקה נפטרה כנראה בגיל מאוד צעיר,,,,,,

כנראה מהרעלה מכוונת של התלמידים....... {גופתה לא נתגלתה עד היום, אני מניח?......?... } אללה ירחמה.

הייתי גרושה כבר מחודש שני בהריון בשניה....לדיוק.

- מה שנקרא..........."לחופש נולדה".......

לידת בזק.......פיששששש. ......וכבר יצאה לדרור. בגלל זה היא נקראה על שם של סוסה....."תהילה". חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

- גם " המיועד " בובו בוקו נשמע "פגז" של שם.......אם הוא נשמע ככה....

אני מרחם על איך שהוא נראה. הוא מייצג את מקררי "אמנה"....במקרה?

בובו קובו זה אבא של עודד...

....הוא החבר של מירי בוהדנה....הוא נשואי בחול" אם הבנת דבר..... ...בנוסף עודד חתיך הורס.....תיכנס לגוגל....תכתוב תמונות...תבחר תמונות גוגל...ותראה שם איזה חתיך הוא..... בנוסף עלייק אם שמת אותי ליד בר רפאלי...אם היא בשבילך דוגמא....אתה אמא של הפושט....ידעתי.

רעות אל תישחטי אותי ....זה כבר קשור לשרשור...

להבא אני אומר לו שיכנס לקרוא במיני פורום.....איזה סיוט...

בנוסף שימי תיכנס למיני פורום יש לי מה לכתוב לך...

- המורה למתמטיקה נפטרה כנראה בגיל מאוד צעיר,,,,,,

כנראה מהרעלה מכוונת של התלמידים....... {גופתה לא נתגלתה עד היום, אני מניח?......?... } אללה ירחמה.

טפש אני יודעת שחסר כמה חודשים מעשר שנים...טוב אז תהרוג אותי...

עוד כמה חודשים 10 שנים....

- מה שנקרא..........."לחופש נולדה".......

לידת בזק.......פיששששש. ......וכבר יצאה לדרור. בגלל זה היא נקראה על שם של סוסה....."תהילה". חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מרב גאוה הסוסה ניקראה על שמה...

לדיוק....

לשם שינוי אני רוצה לספר שאני בת 32

אפילו לא הצגתי את עצמי...איזה כישרונית... קוראים לי אביטל....יש לי 2 בנות מקסימות :נאוה. ותהילה....בנות 9 ...ו10 וחצי...ואני 10 שנים גרושה....

מייל שלי z173946@walla.com

אשמח להכיר אותך
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר