לשם שינוי אני רוצה לספר שאני בת 32

אפילו לא הצגתי את עצמי...איזה כישרונית... קוראים לי אביטל....יש לי 2 בנות מקסימות :נאוה. ותהילה....בנות 9 ...ו10 וחצי...ואני 10 שנים גרושה....

ברוכה הבאה

המתמטיקה קצת מבלבלת אותי....

את בת 32, 10 שנים גרושה ויש לך בת 9.......אני הולך להביא מחשבון.....

הייתי גרושה כבר מחודש שני בהריון בשניה....לדיוק.

הייתי גרושה כבר מחודש שני בהריון בשניה....לדיוק.

חסכת לי זמן ...לא צריך את המחשבון יותר....תודה

אתה כאן ....בא נקשקש קצת...

כתבתי ליופיופ...ומי אתה גואל נאמן....

....לא רע בכלל השם הזה ...

אתה כאן ....בא נקשקש קצת...

חבר'ה, אני שוב מבקשת: פטפוטים מקומם במיני פורום. תודה

רעות כעת את חיבת לי הסבר למה נועד הפורום....

ולמה נועד המיני פורום....אין לי בעיה לעבור למיני פורום לתמיד....

רעות אם לא תיתני לי הסבר.....אני אעבור לפורום אחר ...יש מלא

פורומים ....של גרושים גרושות בכל רחבי הגוגל....אנני חושבת שמישהו אמור להפריע לנו כגולשים אולי עיניני דייטים מצד מצפון ראוי שיעשו בנפרד במיני פורום....עקב שאינני רוצה לעבור למיני פורום....לא היתרשמתי מסוג החברים שם....ואינני רואה הבדל בין 2 הפורומים...עקבתי אחר הודעות הגולשים הם ממש אותו דבר מעורבבות לחלוטין....ב2 הפורומים...למשך עשרות דפים....בכל אופן...אם לא בא לך לפרש לי....רצונך כבודך...פרשתי.....שימי האמייל שלי תמיד פנוי להודעות ממך....אם אראה לנכון לענות ....אענה לך ישר... להתראות לשאר שהיו ממש נחמדים תהנו לכם...

שימי אם תרצה לשוחח בפורום אחר...

אני אעבור לפורום באתר אחר של גרושים גרושות...איך זה השיר הזה.... ואני יודע שאני הולך אחריה.... ...איך בא לי לעצבן אותך.....חבלז"....

אה ניזכרתי ואני פוסע לחפש אחריה....אהבת חיי....

רעות אם לא תיתני לי הסבר.....אני אעבור לפורום אחר ...יש מלא

פורומים ....של גרושים גרושות בכל רחבי הגוגל....אנני חושבת שמישהו אמור להפריע לנו כגולשים אולי עיניני דייטים מצד מצפון ראוי שיעשו בנפרד במיני פורום....עקב שאינני רוצה לעבור למיני פורום....לא היתרשמתי מסוג החברים שם....ואינני רואה הבדל בין 2 הפורומים...עקבתי אחר הודעות הגולשים הם ממש אותו דבר מעורבבות לחלוטין....ב2 הפורומים...למשך עשרות דפים....בכל אופן...אם לא בא לך לפרש לי....רצונך כבודך...פרשתי.....שימי האמייל שלי תמיד פנוי להודעות ממך....אם אראה לנכון לענות ....אענה לך ישר... להתראות לשאר שהיו ממש נחמדים תהנו לכם...

אביטל, אני לא נמצאת כל היום ליד המחשב, אין צורך לנקוט בחוסר סובלנות עד לקבלת תשובה. לגבי המיני פורום

המיני פורום שלנו (שנמצא ליד הלחצן "הוסף הודעה"), נועד לשיחות יום-יומיות על דא ועל הא, שם אין בעיה ליצור שרשורים ארוכים ופטפוטים. הפורום עצמו נועד לשיחות קצת יותר רציניות ולתת תמיכה לאנשים שבאים לשפוך את אשר על ליבם, לייעץ ולהתייעץ. כשנוצרים שרשורים ארוכים בפורום עצמו, של שיחות "סלון", הפורום הופך לבלגאן אחד גדול, ואני רוצה שנימנע מכך. אלו הם נהלי הפורום. ברור לי שיש עוד אינספוף פורומים לגרושים ולגרושות, כל אחד מוזמן לבחור איפה נוח לו להיות. ערב נעים, רעות
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר