צריכה עזרה בגיוון תפריט של ילד

אני מרגישה שכל הזמן הילד אוכל את אותם הדברים, לא כי אני לא מנסה אלא כי הוא לא רוצה, תמיד לא. בוקר מנת דגנים. תמיד לא. צהרים אני מכינה לו עוף ופירה. תמיד א. ערב חביתה. אני מדי פעם מנסה לשנות את התזונה שלו, למשל את הבמבה מדי פעם מחליפה לתפוצ'יפס קידס. את הדגנים, אני משנה מדי פעם, השאלה היא האם לתת לילד לאכול את מה שהוא רגיל, או לנסות לגוון ל את התפריט?

כדאי לך לפנות לפורום לענייני תזונה... בהצלחה!

גיוון תפריט

בבוקר פלפאל, בצהריים סושי ובערב קוסקוס

- מה ש-upup התכוון לומר לך.....שבקטנה כן....הבן שלך......

בבוקר- יקלל אותך במאסרית....{מצרית} בצהריים- ביפנית. ובערב- במרוקאית. {האמיני לי, זה הכי גרוע בערב.....זה קללות בספייסי}. תשאלי את האם החרדית, זו שנעצרה היום, כיצד היא "מאזנת" את התפריט של הילד שלה,,,,אולי יש לה "טיפים" עבורך.... - שימי.

חחחחחחחחחח שימי

אתה פשוט... הורס........ אני לא יכולה יותר אתה פשוט...... אתה....

צריכה עזרה בגיוון תפריט של ילד

אני מרגישה שכל הזמן הילד אוכל את אותם הדברים, לא כי אני לא מנסה אלא כי הוא לא רוצה, תמיד לא. בוקר מנת דגנים. תמיד לא. צהרים אני מכינה לו עוף ופירה. תמיד א. ערב חביתה. אני מדי פעם מנסה לשנות את התזונה שלו, למשל את הבמבה מדי פעם מחליפה לתפוצ'יפס קידס. את הדגנים, אני משנה מדי פעם, השאלה היא האם לתת לילד לאכול את מה שהוא רגיל, או לנסות לגוון ל את התפריט?

תזונה

בדרך כלל וניסיוני כדי להתרגל למזון חדש יש לקחת בחשבון שהטעם בפעם הראשונה לא טעים, יש לנסות כל יום לתת לו לטעום כפית שתים מאותו תבשיל עד שיהפוך הטעם מוכר והוא יתחיל לאהוב יש לנסות בכול פעם מוצר אחד וללכת איתו כל השבוע. הרבה סבלנות גם אנחנו לא אוהבים את כל הטעמים. תרדי מהחטיפים כבר עכשיו זה סתם פיצוי של קלוריות ריקות ללא ערך תזונתי. ובהחלט כדאי לפנות לתזונאית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר