צריכה עזרה

אני עומדת להתגרש יש לנו שני ילדים בגנים. בזמן הנישואין בעלי קיבל בירושה אוטו לאחר שאבא שלו נפטר. האם מגיע לי מחצית מהאוטו? האם עכשיו שאנו בהליכי גירושין הוא יכול למנוע ממני את השימוש באוטו? הוא כל הזמן טוען שהאוטו רק שלו. האוטו בכלל רשום על שמי במשרד הרישוי

ממש חובה להיות קטנוניים עד גובה הרצפה ומטה.

....זה ככ" מצחיק וקטנוני....

את עומדת להתגרש....זה מה שמענין אותך?.....ובהחלט לדעתי...מגיע לך גם שימוש ברכב......לא בגלל שאת רשומה במשרד הרישוי....אלא כי חייתם יחד....ואת השקעת בו את כל חייך נישמתך וכוחך....גם אם האוטו בירושה מאביו....או על שמך....זה לא ריספקטי בכלל

לאביטל

את צודקת. אני בכלל אמרתי לו שאני מוותרת על האוטו אבל פתאום הוא נכנס איתי לקטנות, רוצה את המיטה שלנו לקחת מכל מיני סיבות של קנאה וטפשות אז החלטתי לרדת לו לחיים גם כן ולאמר שגם אני לא מוותרת על האוטו.

זה כנראה שלב בלתי נמנע :)

לאביטל

את צודקת. אני בכלל אמרתי לו שאני מוותרת על האוטו אבל פתאום הוא נכנס איתי לקטנות, רוצה את המיטה שלנו לקחת מכל מיני סיבות של קנאה וטפשות אז החלטתי לרדת לו לחיים גם כן ולאמר שגם אני לא מוותרת על האוטו.

- נו תתפשרו כבר.....

קחי את את הג'נטים מגנזיום, והוא ייקח את הצמיגים של פירלי, מה לא טוב בזה?.... את "המנוע" תשאירי אצלך.......הוא עוד צריך לעשות קילומטר'אז.

- ואה ועוד דבר......את המיטה תשאירי להרצה ולטסט.....

עד לטיפול 10,000. ב60,000, כבר תרגישי חריקות בטיימניג. ב90,000 תרגישי שאין גז במזגן, והרדיאטור מתחמם, ב-120,00, כבר יילך לך "ראש מנוע". למה כאבי ראש? את צריכה אוטו, או מכונאי, למעשה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אהבתי

איך אתה כל הזמן מצחיק אותי מחדש שימי? משהו.

צריכה עזרה

אני עומדת להתגרש יש לנו שני ילדים בגנים. בזמן הנישואין בעלי קיבל בירושה אוטו לאחר שאבא שלו נפטר. האם מגיע לי מחצית מהאוטו? האם עכשיו שאנו בהליכי גירושין הוא יכול למנוע ממני את השימוש באוטו? הוא כל הזמן טוען שהאוטו רק שלו. האוטו בכלל רשום על שמי במשרד הרישוי

ירושה

אם בעלך קיבל ירושה כספית או רכב וזה נמצא בחשבון נפרד פרטי על שמו אין לך חלק . אך אם הירושה בזמן הנישואים נכנסה לחשבון המשותף ואכן התחלק איתך ברכב את זכאית לקבל את חלקך ברכב.

כן את צריכה לדרוש ולקבל גם בפרטים הקטנים

תהיה חזקה וזה לא קטנוני לכי על מה שמגיע לך ולילדים.

לאביטל

אז רק תחליטי מה את רוצה יותר....פה מרכז הבעיה שלך

בחיים החכמה מה הבן אדם משיג....את רוצה את השקט הנפשי והאוטו...או את רוצה להוציא לו את המיץ שיצא מכיליו גם....בהצלחה

- נו תתפשרו כבר.....

קחי את את הג'נטים מגנזיום, והוא ייקח את הצמיגים של פירלי, מה לא טוב בזה?.... את "המנוע" תשאירי אצלך.......הוא עוד צריך לעשות קילומטר'אז.

עילפת אותי מצחוק...

- ואה ועוד דבר......את המיטה תשאירי להרצה ולטסט.....

עד לטיפול 10,000. ב60,000, כבר תרגישי חריקות בטיימניג. ב90,000 תרגישי שאין גז במזגן, והרדיאטור מתחמם, ב-120,00, כבר יילך לך "ראש מנוע". למה כאבי ראש? את צריכה אוטו, או מכונאי, למעשה?

הוא קורע מצחוק הבחור הזה....דרך אגב הוא מזכיר לי בול

את הסטייל של אחים שלי.... ....אני יכולה למות מצחוק שעות...

מה השם שלך ? שימיאם משהו...?בקיצור שימי?

יש לי אח שימי...תכתוב יקיר...

זה בסדר ...אני לא אפגש איתך או משהו מעבר...

אתה ממש חיב לי הכרות קצרה איתך.... ...אתה מעלף אותי מצחוק....זה בכלל לא רלוונטי נושא אישי כלפי...א. אני לא יוצאת עם אנשי פורום עקרונית...כי אז זה יכול להיסחף לדברים אחרים....לא מתפשרת בענין...בנוסף...אני מאוהבת קשה קשה באיזה בחור לונדוני בשם עודד קובו....אל תשאל יש עכשיו טיסות ללונדון מוזלות..£122 £ אז בכלל אני באאוט לא מעונינת להיפגש בשלב זה....בנוסף מאיפה אני יודעת אישית איך אתה ...ומראה חיצוני...תישלח תמונה בחייך ...מענין אותי עם מי אני מדסקסת....אם אתה לא משהו ....כאילו לא ראיתי...חה חה
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר