עם יד על הלב

חלקנו כאן התגרשו עקב בגידה של בן הזוג, חלקנו בגדו, ולחלקנו היו בעיות אחרות, לא פחות סבוכות... אבל אני רוצה לשאול את כולכם, ולבקשכם לענות עם יד על הלב נניח שעכשיו, במצבכם הנוכחי - גרושים, פנויים ומאושרים - היה ונקרא בדרכם מישהו/מישהי נשוי/אה... ובלי שתרצו,ממש בלי להתכוון בכלל, היה נוצר ביניכם חיבור מדהים ומשיכה מטורפת... הייתם אוטמים את הרציונל וממשיכים בקשר ? הייתם בולעים רוק ומתנתקים ? הייתם משכנעים את עצמכם שאם לא אתם מישהו/י אחר/ת בוודאי כבר היה עושה את העבודה ? ורק עם יד על הלב

עם יד לא רק על הלב

גם על הראש.. ועם תרצי בעוד מקומות חיונים למצב.. להמשיך הלאה. זו חוצפה מדרגה ראשונה הן לנשים והן לגברים להיתנהג כגנבים בלילה למעט חום ואהבה. חסר סביבך רווקים? גרושים? פתאום דווקא ההוא הכי מיוחד? זה קשקוש.. זו בריחה.. וזו מחלה איומה של הדור הזה. אנחנו מחריבים במו ידינו ואחר כך בוכים שרע לנו בנשמה. אז אחרת תבוא במקומך? נו באמת...

במצב שלך רק עם היד,,,

מסכימה עם אמטיסט

כל הלא פנויים למיניהם צריכים להיות מחוץ לתחום, לא אופציה אפילו, כך אפשר לשים גדרות, ולהשקיע בקשר הרבה יותר כדאי, זוגיות מושלמת? לא רק באגדות! רוצים ליהנות מזוגיות מושלמת? להיות מאוהבים ומאושרים לנצח נצחים, ממש כמו באגדות? הנה כמה עצות שימושיות להעצמת האהבה ביניכם. זוגיות על פי הקבלה. לגזור ולשמור!

בשום פנים.....

בחיים לא הייתי אפילו חושב על כוס קפה עם אשה נשואה.... שלא לדבר עם משהו יותר עמוק, למי יש עצבים למתח הזה, לשחק מחבואים, ולחשוב בלילה שהיא יושנת עם מישהו אחר, צריך ראש מלא קל-קר בשביל להכנס לסחרחורת מטומטמת כזאת, הנה, שמעת.....

עם יד לא רק על הלב

גם על הראש.. ועם תרצי בעוד מקומות חיונים למצב.. להמשיך הלאה. זו חוצפה מדרגה ראשונה הן לנשים והן לגברים להיתנהג כגנבים בלילה למעט חום ואהבה. חסר סביבך רווקים? גרושים? פתאום דווקא ההוא הכי מיוחד? זה קשקוש.. זו בריחה.. וזו מחלה איומה של הדור הזה. אנחנו מחריבים במו ידינו ואחר כך בוכים שרע לנו בנשמה. אז אחרת תבוא במקומך? נו באמת...

עם יד על הלב, ואיפוא שתרצי

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא בשביל מה ? בשביל לפגוע במודע במישהי אחרת ? למה ? בשביל כמה שעות ? את לא חושבת שאת שווה יותר מזה ? גברים נשואים - מחוץ לתחום תבוא מישהי אחרת? שתבוא, את מי זה מעניין? את, תדאגי רק לעצמך ולנשמה שלך.

עם יד על הלב

חלקנו כאן התגרשו עקב בגידה של בן הזוג, חלקנו בגדו, ולחלקנו היו בעיות אחרות, לא פחות סבוכות... אבל אני רוצה לשאול את כולכם, ולבקשכם לענות עם יד על הלב נניח שעכשיו, במצבכם הנוכחי - גרושים, פנויים ומאושרים - היה ונקרא בדרכם מישהו/מישהי נשוי/אה... ובלי שתרצו,ממש בלי להתכוון בכלל, היה נוצר ביניכם חיבור מדהים ומשיכה מטורפת... הייתם אוטמים את הרציונל וממשיכים בקשר ? הייתם בולעים רוק ומתנתקים ? הייתם משכנעים את עצמכם שאם לא אתם מישהו/י אחר/ת בוודאי כבר היה עושה את העבודה ? ורק עם יד על הלב

מה דסאני עליך לא תעש לעביד מינך

ריטה היקרה שבוע טוב שהלב נקי לא שמים יד בחיים יש הרבה מצבים וסיטואציות אם יש יושר לאדם והוא יודע שמימה שהוא יהנה אחר יסבול לכן עוצרים וחושבים ליפני רגש יש היגיון והשלכות לכל דבר מה לעשות זה החיים מיים גנובים ימתקו לכן הוא או היא למרות האנדרנלין צריך לעצום עניים ולהמשיך הלאה בדרך יש הפתעות ומי שניזהר אשריהו ואשרי חלקו כל טוב והרבה בריאות חיים

ריטה בוקר טוב.....עם יד על הלב...

אני כ"כ יכולה להבין את הרגשתך שהנה התגרשתי, פתאום מתחיל איתי מישהו אולי אמיד, מבוסס, נראה טוב ומושך אבל נשוי. וכמו שכתבת יש ביניכם חיבור מדהים ומשיכה מטורפת - אבל הוא נשוי... יש קיר מפריד ביניכם . ואז את חושבת שאולי כמה רגעם טובים ויפים של ריגושים יפיגו את הבדידות שלך ויעלו לך את האגו הנשי שנפגע מהגירושין.... ללא קשר אם היו בגידות במהלך נישואיכם או לא. את טועה בתכלית הטעות ולמה?? כי הוא לא יהיה שלך בחיים!!!! יש לו משפחה. תמיד בסוף יום הוא ילך לביתו, וישכב עם אישתו ויהיה עם ילדיו ולך מה נשאר? רק כמה רגעים מתוקים ממנו ולא יותר.... כאבך יהיה גדול יותר, אני יודעת מה אני אומרת לך!! היות והוא לא שלך, המוח שלך יחשוב שעות נוספות ויכפיל את כאבך מהמחשבות שאת תכניסי לך לראש מה הוא עושה עם משפחתו או אם עכשיו הוא ואישתו ביחד במיטה וכד'... עם כל ההבנה למצב שנקלעת אליו, ועם כל המשיכה והחיבור ביניכם יש משהו באמצע שלא עובד ולא יעבוד כל עוד הוא נשוי. אני מציעה לך להתנתק עד כמה שזה קשה כי טוב לא יצא לך מזה ולא איכפת לך אם מישהי אחרת תעשה את זה או לא כי רק היא תאכל אותה. תתעסקי בדברים שאת אוהבת ועושים לך טוב ואפילו תצאי עם אחרים ע"מ לשכוח ממנו. במיוחד אחרי גירושין, אל תהייהצלע השלישית שעלולה לגרום לגירושין אצל זוג אחר. גברים נשואים הם מחוץ לתחום עבורך ועבור כולן במיוחד הגרושות שביננו. ומבחינתי אשה שיוצאת עם גבר נשוי מקלקלת אצל אותו זוג. בהצלחה ותתרחקי מאש!!! יום טוב לך, חגית
מנהל הפורום
1000+

מה דסאני עליך לא תעש לעביד מינך

ריטה היקרה שבוע טוב שהלב נקי לא שמים יד בחיים יש הרבה מצבים וסיטואציות אם יש יושר לאדם והוא יודע שמימה שהוא יהנה אחר יסבול לכן עוצרים וחושבים ליפני רגש יש היגיון והשלכות לכל דבר מה לעשות זה החיים מיים גנובים ימתקו לכן הוא או היא למרות האנדרנלין צריך לעצום עניים ולהמשיך הלאה בדרך יש הפתעות ומי שניזהר אשריהו ואשרי חלקו כל טוב והרבה בריאות חיים

למרות מה שכתבתי למעלה...

אני חייבת לומר לך משהו: נכון שצריך לחשוב לפני מעשה ועוד במיוחד כזה אבל לצערי הרבה נשים, וחכמות כמה שיהיו, הרגש עולה על השכל והרבה פעמים הרגש מפיל אותנו מקומות שלא ציפינו להם. היא נמצאת והרבה מאיתנו נמצאות / נמצאים במצב דומה שהצד השני מזהה את החולשה שלנו ולוחץ עוד ועוד עד שאנחנו נכנענים ומוותרים והולכים אחרי הזרם שלו. אני מאמינה שגם אם בחורה נכנסת לזה כי בכ"ז עברנו תקופה זוועתית ושהערכה העצמית נפגעה לנו בגדול ואז מחזרים אחרינו בלהיטות יש בחורות שנכנעות לחיזורים והולכות על זה אבל בסוף מתעוררות ומגלות שהן לא במקום הנכון. שהן רק נסחבו בזרם... ללא רצון.... אז אכן אני מסכימה איתך שאשרי האדם או האשה לצורך העניין, שמתעלה על עצמה שמתגברת על יצריה או נמשכת לדברים שלא טובים לה. יום טוב, חגית יום טוה
מנהל הפורום
1000+

נאה דרשת חגית

אהבתי את מה שכתבת תדעי לך שומר נפשו ירחק אני מכיר אישית אנשים ניפגעיי נשואים ראיתי בתים נחרבים פשוטו כמשמעו המחשבה שצריכה לעלות מה קורה אחרי זה היא החשובה אין כמו אהבה שנידלקת מה לעשות כולנו עם הבעייה הזאת אנחנו בני אדם כל אחד ואיך שהלב לוקח אותו על זה אומרים חזל לב טהור ברא לי אלוקים ורוח נכון חדש בקרבי ואני שמח שאת מסכימה איתי שבוע טוב ומבורך חיים

גם אני מכירה אישית משני הכיוונים:

1 מהכיוון של הבחורה שיצאה עם נשוי שאכלה אותה בגדול ואני גם מכירה מישהי שהתגרשה מבעלה כי היה לה קשר עם גבר נשוי והוא בסוף לא התגרש ורק היא. והיום אותה אחת שבגדה והתגרשה מצחרטת על מעשיה עד כדי כך שהיא ניסתה להתאבד. רק ילדיה הקטנים מחזיקים אותה בחיים. ואלו חיים? ממש לאאאאאא! 2. מהצד השני - שנשים נבגדו ע"י הבעלים שלהן שזו בעצם הייתה הסיבה העיקרית לגירושין, הנישואין פשוט נהרסו לא נשאר מהם זכר. 3. אני גם מכירה (כתוספת)אישה שנבגדה ולא ויתרה על בעלה והיום הם ביחד בערך 10 שנים אחרי הבגידה שלו ועדיין חיים טוב אבל.. אני מאמינה שהוא לא ישב בשקט. גבר שבוגד יבגוד תמיד כי יש לו לאן לחזור. כאב הבגידה מאוד כואב אני יודעת ולכן אם את מודעת לכך שיש עם הכל כאב אחד גדול ומורכב לא נכנסים מהתחלה לקשר כזה... יום טוב, חגית
מנהל הפורום
1000+

עם יד על הלב

נאמנות

לעולם לו עושים מה שאת לו מיחלת לעצמך למישהו אחר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר