שתוף פעולה בין אבות גרושים

היי אני מניח שרובכם נאנקים תחת העול הכלכלי של הגירושין במדינת ישראל. אני די מתפלא שלא קם עד עכשיו אף ארגון כדי לתת מענה זול לסיוע משפטי, ייעוץ ושרותים נוספים. אני רוצה להציע שיתוף פעולה בתחום של חקירות ומעקבים. כחלק מהמאבק המשפטי שאני מנהל נגד הגרושה עולה הצורך למצוא עליה פרטים שונים והאופציה היחידה היא לשכור חוקר פרטי. אין לי את הסכומים הנדרשים לשם כך ולכן אני מציע את עסקת הברטר הבאה: אני מוכן - שעה תמורת שעה - לעקוב אחר גרושה של אחד מכם (כולל צילום ותיעוד) אם אתם תהיו מוכנים לעקוב אחר גרושתי. אני יודע שאנחנו לא מקצוענים בתחום אבל כדי לעשות דברים אלמנטריים כמו לגלות איפה מישהיא עובדת או עם מי היא מסתובבת לא צריך שנים של ניסיון. מי שמעוניין להשתתף בזה שיצור עימי קשר ב solidarity.abba@gmail.com מי יודע - אם יהיו הרבה מתעניינים אולי אפילו אתחיל לקשר בין אבות שונים.

זה מוגבל רק לאבות?אמהות יכולות להצטרף?

ומה מהות המעקבים?

הרי כל מה שאתה רוצה זה להתגרש..... בשביל מה המעקבים? תשתחררו אחד מהשני ותן לה לחיות....

- נשמע מעניין. אך,אני כבר התגרשתי. יחסיי עם גרושתי די טובים.

ובאופן עקיף, למה לי לטמון את ידי בצלחת של מישהו אחר? יכול להיות, שיהיו קופצים על "המציאה". בהצלחה. - שימי.

אשמח לאמץ את הרעיון של solidarity לאיזור חיפה/קריות והצפון הקרוב

בעקבות הריחוק הגיאוגרפי מ solidarity ההצעה שלו לא היתה ברת ישום מבחינתי, ולכן אני מחפש אנשים מאיזור גיאוגרפי קרוב יותר, אז אם יש פה אנשים מאזור חיפה/ קריות אשמח אם יפנו אלי, תודה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר