שתוף פעולה בין אבות גרושים

היי אני מניח שרובכם נאנקים תחת העול הכלכלי של הגירושין במדינת ישראל. אני די מתפלא שלא קם עד עכשיו אף ארגון כדי לתת מענה זול לסיוע משפטי, ייעוץ ושרותים נוספים. אני רוצה להציע שיתוף פעולה בתחום של חקירות ומעקבים. כחלק מהמאבק המשפטי שאני מנהל נגד הגרושה עולה הצורך למצוא עליה פרטים שונים והאופציה היחידה היא לשכור חוקר פרטי. אין לי את הסכומים הנדרשים לשם כך ולכן אני מציע את עסקת הברטר הבאה: אני מוכן - שעה תמורת שעה - לעקוב אחר גרושה של אחד מכם (כולל צילום ותיעוד) אם אתם תהיו מוכנים לעקוב אחר גרושתי. אני יודע שאנחנו לא מקצוענים בתחום אבל כדי לעשות דברים אלמנטריים כמו לגלות איפה מישהיא עובדת או עם מי היא מסתובבת לא צריך שנים של ניסיון. מי שמעוניין להשתתף בזה שיצור עימי קשר ב solidarity.abba@gmail.com מי יודע - אם יהיו הרבה מתעניינים אולי אפילו אתחיל לקשר בין אבות שונים.

- נשמע מעניין. אך,אני כבר התגרשתי. יחסיי עם גרושתי די טובים.

ובאופן עקיף, למה לי לטמון את ידי בצלחת של מישהו אחר? יכול להיות, שיהיו קופצים על "המציאה". בהצלחה. - שימי.

- אני לא יודע אם זה ינחם אותך, אבל אתה רואה יותר מדי סרטי "ג'יימס בונד"....

תעשה טובה, תרד מזה. גם ככה היא הפשילה לך את המכנסיים. גרוש אתה תהיה. אבל רק מחפש נקמה. חייה, ותן לה לחיות. פאסה. סטו. נגמר. תהיה גבר, ושחרר אותה. - שימי.

לא מחפש נקמה

אלא עובדות מוצקות שאוכל להציג בפני בית המשפט בעניין תפקודה הלקוי כאמא. זה ממש לא 'גיימס בונד'. וחוץ מזה - קצת שיתוף פעולה בינינו האבות לא יכול להזיק - אנחנו גם ככה חבורה של אימפוטנטיים.

לך לחוקר פרטי מההבעיה שלך? איזו הצעה לא במקום לא חושבת שיהיה מישהוא שיסכים

- אני לא יודע אם זה ינחם אותך, אבל אתה רואה יותר מדי סרטי "ג'יימס בונד"....

תעשה טובה, תרד מזה. גם ככה היא הפשילה לך את המכנסיים. גרוש אתה תהיה. אבל רק מחפש נקמה. חייה, ותן לה לחיות. פאסה. סטו. נגמר. תהיה גבר, ושחרר אותה. - שימי.

מאיפה אתה בארץ?

הצעה מעניינת...

לך לחוקר פרטי מההבעיה שלך? איזו הצעה לא במקום לא חושבת שיהיה מישהוא שיסכים

יש לך קשיים בהבנת הנקרא?

אין לי כסף לחוקר פרטי. אני מובטל. יש לי עודף זמן ומחסור בכסף - לכן עסקת הברטר : שעה תמורת שעה.

לא מחפש נקמה

אלא עובדות מוצקות שאוכל להציג בפני בית המשפט בעניין תפקודה הלקוי כאמא. זה ממש לא 'גיימס בונד'. וחוץ מזה - קצת שיתוף פעולה בינינו האבות לא יכול להזיק - אנחנו גם ככה חבורה של אימפוטנטיים.

- ראשית אני לא אימופטנט. הזיקפה שלי תמיד נושקת לתורן הדגל.....בוא נשיר את ההמנון...

שנית, אתה יכול לבד להציג את העובדות, היות ואתה מובטל, ויש לך זמן פנוי, למה שלא תעשה את המעקב, הצילומים, הכל לבדך?...למה הינך אמור להסתייע במי שלא נמצא באיזור מגוריך?....האם תיסע לבאר שבע במידה ואתה צפוני? זה כן ישתלם לך מבחינה כספית?....שעה מול שעה?... אוליאם תספר לנו קצת על הסובב אותך, ועל הבאלגן שבו הינך שרוי, אני סבור שבעזרת הצוות שפה, נוכל לסיייע לך בעיצות ,ובחוו"ד יותר רלוונטיות מאשר שאתה הצעת במודעה. נכוון אותך למקומות יותר טובים. יותר רגועים. אתה כעת כנראה נסער במעט, ורוצה להוכיח את מה שאינך יכול. קח שליטה, נשום עמוק. וננסה לעזור לך. אוקיי? - שימי. כל מה שתבחר, נכבד זאת.

יש לך קשיים בהבנת הנקרא?

אין לי כסף לחוקר פרטי. אני מובטל. יש לי עודף זמן ומחסור בכסף - לכן עסקת הברטר : שעה תמורת שעה.

- אז , אם ברצונך להוכיח כל זאת, למה אתה צריך לנצל את האבות....ולקיים תסיסה והתססה?....

זה בפירוש כך. אינך מודע למצב הקיים כיום בין כל הגרושים והגרושות. וכאן, אתה בא ומציע "הצעה מגונה" בכיכול "לאחד" את האבות הגרושים , שיילכו לתעד את הגרושות שלהן עושות כך וכך מעשים?....מה נסגר איתך?....זו חולניות מסויימת או מה? מנסים לעזור לך. לתת את דעתנו כאן עבורך. אבל אתה בשלך. תתאפס. ואתה טוען שאתה לא מחפש נקמה. אז למה לגייס כוחות? לא נשמע הגיוני, וקצת הזוי. בחיים שלי לא ראיתי מודעה כזו המנציחה את ההבל הבלים של מהלך גירושים. גירושים, זה דבר שצריך לקבל. הלווווו?.......אם אני קבלתי תקבל גם אתה. את דעתך לגבי זו האמור להתגרש ממנה, זה נראה שגובל בילדים. ומזה אתה חושש, כביכול. אני סתם מנחש. לא זרקת טיפים בדרך. בכל אופן, הדגשתי לגבי הנושא שלך, קח את עצמך בידיים. לא צריך אבות לגיוס מאבק כנגד גרושתך. זה לא ישתלם לך. גם מבחינה כספית, וגם מבחינה נפשית. נסחפת עם הדמיון שלך להשיג משהו, שהוא יהיה בהישג ידך. תהיה ריאלי.תהיה גמיש. תחזור לעצמך לאט, ואף אם זה ידרוש טיפול של פסיכולוג עבורך.{שיחות}. אבל אל תדיח את עצמך לדחי ודחי.. תנסה להתמודד. בשורה תחתונה, אני לא אעמוד לצורך הצעתך. כי אין לי צורך בה. את השיקולים שלך תעשה בעצמך, לאור הכתוב. ליל מנוחה לך. ובהצלחה. - שימי.

מאיפה אתה בארץ?

הצעה מעניינת...

רובי...

ולמה אתה רוצה שיעקבו אחרי גרושתך? וכן לא יזיק שגברים יתאחדו למען עצמם קצת.. לא בטוחה שבעינין מעקבים.. אבל פסדר אם זה מה שצריך לחלקכם. והלואי שכולנו נרגע ..נלמד לכבד, ונפעל בשיתוף למען ילדינו.

יש לך קשיים בהבנת הנקרא?

אתה חוצפן לא אין לי קשיים בהבנת הנקרא לך תעשה את העבודה בעצמך למה אתה צריך אחרים

חוץ מזה אתה מובטל מה הבעיה לחפש עבודה? מה יש מה התוקפנות ? ואיי עכשיו נפלו כמה אסימונים

- אז , אם ברצונך להוכיח כל זאת, למה אתה צריך לנצל את האבות....ולקיים תסיסה והתססה?....

זה בפירוש כך. אינך מודע למצב הקיים כיום בין כל הגרושים והגרושות. וכאן, אתה בא ומציע "הצעה מגונה" בכיכול "לאחד" את האבות הגרושים , שיילכו לתעד את הגרושות שלהן עושות כך וכך מעשים?....מה נסגר איתך?....זו חולניות מסויימת או מה? מנסים לעזור לך. לתת את דעתנו כאן עבורך. אבל אתה בשלך. תתאפס. ואתה טוען שאתה לא מחפש נקמה. אז למה לגייס כוחות? לא נשמע הגיוני, וקצת הזוי. בחיים שלי לא ראיתי מודעה כזו המנציחה את ההבל הבלים של מהלך גירושים. גירושים, זה דבר שצריך לקבל. הלווווו?.......אם אני קבלתי תקבל גם אתה. את דעתך לגבי זו האמור להתגרש ממנה, זה נראה שגובל בילדים. ומזה אתה חושש, כביכול. אני סתם מנחש. לא זרקת טיפים בדרך. בכל אופן, הדגשתי לגבי הנושא שלך, קח את עצמך בידיים. לא צריך אבות לגיוס מאבק כנגד גרושתך. זה לא ישתלם לך. גם מבחינה כספית, וגם מבחינה נפשית. נסחפת עם הדמיון שלך להשיג משהו, שהוא יהיה בהישג ידך. תהיה ריאלי.תהיה גמיש. תחזור לעצמך לאט, ואף אם זה ידרוש טיפול של פסיכולוג עבורך.{שיחות}. אבל אל תדיח את עצמך לדחי ודחי.. תנסה להתמודד. בשורה תחתונה, אני לא אעמוד לצורך הצעתך. כי אין לי צורך בה. את השיקולים שלך תעשה בעצמך, לאור הכתוב. ליל מנוחה לך. ובהצלחה. - שימי.

מותק כל מילה סלע מצדיקה את מה שכתבת שימי

לא מחפש נקמה

תפקוד לקוי כאמא ואתה ? בדקת אצלך מה לקוי? למה אתם מחפשים ברוב המקרים להאשים

את הגרושות שלכם ? מההבעיה לקחת אחריות על המעשים שלכם? נראה לך ש מה תסיג בזה ? אם זו לא נקמה אז מה זה? לא יודעת בדיוק חבל זה כך . לסבר את האוזן שלך גרושה מגדלת ילדים יש לה המון להתמודד איתו ואני לא יודעת עד כמה אתה מודע לדברים כמו להאכיל לדאוג ל מדור והכל נופל עליה אם לא אכפת לך הגברים בדרך כלל אבות של שבת פעם בשבועיים אלא אם כן הם מחליטים לקחת אתהעניין של הורות שווה וזה משנה את התמונה ולא כולם עושים זאת רובם מעיפים את הילדים ומנתקים מגע זה עצוב תקרא פורומים שלמים יש בנושאים הללו ממש כך. ואם תוכח לבית משפט שהיאאמא לא טובה מה אתה מצפה שיהיה אתה רוצה לגדל את הילדים שלך? אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה? חשבת על זה? המון שאלות שאתה צריך להתמודד איתם זה לא קל שילד תוקפן או ילד מתוסכל יש גם את משבר הגירושין יש המון סוגיות שעולות אז עשה את העבודה שלך לבד אתה לא צריך לגייס עובדים יש לך זמן אתהמובטל ואנא ממך בבקשה לא לתקוף אותי

ליאתי שלום אין שום סיבה לכעוס...

אני מסכים איתך זה רק מוכיח על שלאחר מעשה הגברים לא משלמים עם העובדה שהם צרכים לשלם את המחיר ומחפשים אך להכביד על גרושתו ובסוף מי שסובל אלו הילדים.

מותק כל מילה סלע מצדיקה את מה שכתבת שימי

קצת הגזמתם

אוקיי חברים - אתם קצת מגזימים בתגובות שלכם ובאנליזה הפסיכואנליטית שכבר הצלחתם לבצע עליי. ובכן - אתן לכם רקע קצר. אני אבא מאד פעיל - מאד רוצה לראות את ילדי - משלם את מלוא המזונות למרות שאני מובטל - אבל הגרושה לא מפסיקה לעשות בעיות. אתם שואלים למה? כי היא פשוט חרא של בן אדם. זה קורה גם לנשים ולא צריך באופן אוטומטי להאשים את הגבר על כל התנהגות מזיקה של האשה. היא פשוט הכריזה נגדי במלחמה ואני חייב להלחם חזרה (ובצורה חוקית כמובן). לבית המשפט אני חייב לחזור ובשביל זה אני זקוק להוכחות. ואת אלה מקבלים - מה לעשות - דרך עבודת מעקב. עכשיו שוב פעם - אני לא יכול לעקוב אחריה כי היא מכירה אותי, מן הסתם. לשכור חוקר אני לא יכול בגלל העלויות. מה שנשאר לי זה לנסות למצוא משהוא שישתף איתי פעולה בנושא זה - ושוב - הפעילות חייבת להיות במסגרת החוק בלבד. זהו.. נרגעתם?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר