פגישה חדשה!!

האם יש בפורום גבר!! ואם כן אם הוא חתיך הורס וסקסי ומוכן לצאת לדייט עם גרושה...שיגיד....אני כבר מתה לחיות שוב!!!

שירתת בחיל אויר?

רק שם כשמתרסק מטוס - מעבירים את הטיס מיד למטוס חדש שימריא, אחרת יפחד להתקרב למטוס.....

פגישה חדשה!!

האם יש בפורום גבר!! ואם כן אם הוא חתיך הורס וסקסי ומוכן לצאת לדייט עם גרושה...שיגיד....אני כבר מתה לחיות שוב!!!

- קול {כל} הייאוש.

מז"א.....עכשיו את לא חיה?.....מה את זומבי? הייתי מציע את עצמי. אך עד לא מכבר יצאתי ממע" יחסים קצרה יחסית, ודווקא מהפורום. לי זה הספיק. ולמה דווקא חתיך הורס וסקסי?.......???.... אם זה רק למטרות מין, אז אם כבר מין "בטוח". מה שבטוח בטוח. - שימי.

שירתת בחיל אויר?

רק שם כשמתרסק מטוס - מעבירים את הטיס מיד למטוס חדש שימריא, אחרת יפחד להתקרב למטוס.....

- חחחחח....אני שירתתי מחצית מחיי בחה"א.....

והנשים "טוענות" שהן מסוגלות בלעדינו.....חחחחח "גוד-ג'ואק". הסיר לא יכול בלי המכסה, מסתבר.... "האדים" מהחום מתפזרים סתם לחינם....עם השנים....עד לגיל הבלות. נו, שיהיה. המצב לא על הפנים. דווקא די טוב.

פגישה חדשה!!

- תשלחי תמונה למייל שלי, אני אשקול זאת.

הכל פתוח.

חתיך אבל לא הורס גם הולך?

מבין את הרגשתך.

רוצה לעשות משהוא לגוף ולנשמה...לחוש ההרגשה הטובה שחסרה. אשמח שתכתבי לי למייל... doron196666@walla.co.il

למה את צריכה גבר בשביל לחיות? תחי בזכות עצמך מאמי..... ואז יהיהלך מה להעניק לגבר

מנהל הפורום
1000+

מעונין בקשר רציני

היי שמי בני גר ברחובות בן 46 גובה 165 גרוש מעונין להכיר אותך ואולי הכוכבים יאירו את דרכנו אל האושר המיוחל טל שלי 0526830548 נישתמע ואני יחזור אליך

באם אני לא זקן עבורך מוכן להיות לצידך

בן 52 מעוניין בבת זוג אמיתית כנה וישרה ואני לך מבטיח באם את כזו מלכות של שמיים תוכלי להתקשר ל 0508814720 או לשלוח למייל שלי ELIBIR1@WALLA.CO.IL אלי

מייל שלי z173946@walla.com

אשמח להכיר אותך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר