אליהו אתה צודק מאוד זאת נקודת ראות של גבר אוהב... הלוואי שיסלחו על כל הבגידות

ואז הם

יפתי, לא מתאים לך לדבר שטויות

- נראה שיש לך מעריצה מזה זמן לא קטן.

מה דעתך? אישה מקסימה, אני ממליץ הכי הכי בחום. תדע זאת.

אין פה מעריצים, יש פה מסכימים ולא מסכימים......

מחכה להרים כוס יין לחיי החיים החדשים שלי

חודשים קשים מנשוא עוברים עלי מפגישה לפגישה אני מרגישה כמו בסרט אימה. בכל פעם שההסכם מוכן וצריך לחתום הוא נזכר על סעיף זה או אחר שלא מתאים לו הוא מנסה לשגע אותי. אני לא יודעת מה התרגיל הבא שהוא מכין ויתרתי על מוניטין ויתרתי על חסכונות את מינימום שבמזונות שמגיעים אני מוכנה לקבל עבור 2 ילדי אני רוצה רק שקט. מוכנה לקנות את חלקו מהדירה למה ההתעקשות הזו למכור את הדירה ולחלק חצי חצי מה שיוצא אני מוכנה לשלם לו. אני לא מבינה בגלל שאני יזמתי את הגירושים זה איזה סוג של עונש להערים כל הזמן קשיים. אני לא רוצה להביא את התירוץ של הילדים וכמה חשוב לא לגרום זעזועים מיותרים ולמענם אני נלחמת אבל גם למעני ההתחלה תהיה עם בית ומה יוצא שנינו מחוסרי דירה ןאת המקום הזה אני מכירה כי בגלל העסקים שלו איבדתי את הבית הראשון ושילמתי את החובות אני לא רוצה להיות בתסריט הזה, מה שמפליא כשנשואים יש הבנה יש ויתור ופתאום הכל נעלם האגו בועט. ככול שאני רגועה יותר הוא מתרעם יותר מחפש היכן הנקודות החלשות שלי ומעניין ש17 שנה של נישואין ועדיין לא מכיר אותי. אבל החבל הולך ונעשה דק אני מרגישה באפיסת כוחות אנרגיה וכן גם הכסף .....

נעמה אפשר לדרוש בשלומך היום? והאם הגעתם למשהו מלבד עוד סחבת?

מנהל הפורום
1000+

בוקר טוב

יום שישי הייתי אצל פסיכולוגית כדי לקבל תמיכה וכלים להתמודד מולו ומול הילדים . לגבי הילדים היא אמרה לי להפסיק לגונן ולרכך הם צריכים להכיר את הצד הלא יפה של אבא הוא והם יצטרכו להתמודד מולו אני יכולה להתבונן ולחזק אותם. כשחזרתי הבייתה הוא חיכה לי כועס מול הילדים החל לצעות אך זה שאני מתלבשת יפה והולכת עם גברים והחל לפתוח את הפה שיעשה לי חיים קשים וזו רק ההתחלה החל לאיים שיפרק את הפרגולה וימכור הכל ביד 2 כמובן שפחדתי אך לא הגבתי ולא התייחסתי נתתי לו להירגע ואמרתי שהייתי בסידורים לכן לא יכולתי לענות לשיחות שלו. קשה לו לקבל את הגישה החדשה שלי. ושהדרמות שהוא מייצר זה רק פוגע בו וביחסים שלו עם הילדים. יום שני יש לנו פגישה עם המגשרת ניראה מה יהיה . היום אני מוכנה גם לוותר על הבית ולקבל את החצי כי אני יודעת שכדי להרוויח את השקט וגידול הילדים באהבה זו המטרה שלי.

היי נעמה,

טוב עשית שהלת להתייעצות פסיכולוגית. לפעמים אנחנו צריכות הכוונה מקצועית ואני די בעד. עם כל הסבטוחה בחיים צריך את הכלים בעיקר בהתמודדות מול הילדים שהם גם סובלים איתנו יחד. לגבי מה שהיא אמרה לך על הילדים: אני גם אימצתי גישה זאת: אני כבר לא מייפייפת את הטבע שלו כלפיהם ולא מראה להם רק את הצד הטוב אלא נותנת להם לראות הכל כמו שהוא עובדה היא שהם אומרים לי שהוא משקר עליהם ומבטיח ולא מקיים. שהוא יצטרך להתמודד מולם ולא את .. מסכימה לחלוטין עם זה. אבל זה שאת מגוננת עליהם זה די לגיטימי והכי טבעי שיש. לפי מה שכתבת הוא מקנא לך נורא ומרגיש שברחת לו מבין האצבעות. הוא מאבד אותך ולא טוב לו עם זה וטוב את עושה שאת נותנת לו להיגע ואז מדברת אחרת הבית יעלה בלהבות... מאחלת לך בהצלחה בפגישת הגישור מחר וכולי תקווה בשבילך שתצליחי להניב מכך פירות.... ועצתי לך: בתקופה זו הכל רגיש כל כך והוא מתלהם עליך על כל פיפס קטן. תשתדלי להישאר רגועה ככל שניתן היות וכל דבר תהיה בשבילו עילה להתנקם ולעכב. אני מניחה שלמדת כבר את הטקטיקה הזאת. אשמח להתעדכן ואם תרצי במייל גם אין בעיה. שלך, חגית
מנהל הפורום
1000+

אין פה מעריצים, יש פה מסכימים ולא מסכימים......

אני אישית גם גרושה פלוס 2

אני רק יכולה לאמר לך נשמה....אל תתיחסי לנאמר שחיי גרושות קשים מנשוא במיוחד שיש לך רק 2ילדים....זה לוקסוס.....אם את מחליטה להתגרש לא מאוחר יותר.....חשוב שתדעי מה את רוצה והחלטי.... תראי מה קורה בחוץ גרושים 4 5 ילדים כמו כלום......איפה הם היו עד היום לגבי ההחלטות שלהם....אין לי מושג.....הם ממש אין לי מושג איך הם מתמודדים....בנוסף אני לא חושבת שיש לך על מה להתגרש לפי מה שקראתי.....אם את סובלת ממכות איומות או בזיונות לתי פוסקים ושנאה תהומית וחסר הערכה תמידי.ובגידות ברומן....זה מוות בחיים....אם לא הגעת לזה את יכולה להציל את הבית שלך.....מאד רצוי....שוב חיי גרושה זה לא חיי לוקסוס...אך בהחלט אם יש משפחה טובה ותומכת ואוהבת.....וחברות טובות....ופרנסה....יש חיים לאחר המוות...גם אם יש פה ושם מוגבלויות עם הילדים והעולם האישי שלך...כי ברב עלייך לבד....

אוי אני מעופפת ההודעה הזו מופנית לזו

שאמרה שהיא כ"כ" פוחדת להתגרש....בשרשור הראשון....שיהיה לך בהצלחה בהחלטותייך...

חודשים קשים מנשוא עוברים עלי מפגישה לפגישה אני מרגישה כמו בסרט אימה. בכל פעם שההסכם מוכן וצריך לחתום הוא נזכר על סעיף זה או אחר שלא מתאים לו הוא מנסה לשגע אותי. אני לא יודעת מה התרגיל הבא שהוא מכין ויתרתי על מוניטין ויתרתי על חסכונות את מינימום שבמזונות שמגיעים אני מוכנה לקבל עבור 2 ילדי אני רוצה רק שקט. מוכנה לקנות את חלקו מהדירה למה ההתעקשות הזו למכור את הדירה ולחלק חצי חצי מה שיוצא אני מוכנה לשלם לו. אני לא מבינה בגלל שאני יזמתי את הגירושים זה איזה סוג של עונש להערים כל הזמן קשיים. אני לא רוצה להביא את התירוץ של הילדים וכמה חשוב לא לגרום זעזועים מיותרים ולמענם אני נלחמת אבל גם למעני ההתחלה תהיה עם בית ומה יוצא שנינו מחוסרי דירה ןאת המקום הזה אני מכירה כי בגלל העסקים שלו איבדתי את הבית הראשון ושילמתי את החובות אני לא רוצה להיות בתסריט הזה, מה שמפליא כשנשואים יש הבנה יש ויתור ופתאום הכל נעלם האגו בועט. ככול שאני רגועה יותר הוא מתרעם יותר מחפש היכן הנקודות החלשות שלי ומעניין ש17 שנה של נישואין ועדיין לא מכיר אותי. אבל החבל הולך ונעשה דק אני מרגישה באפיסת כוחות אנרגיה וכן גם הכסף .....

אה...זה קצת מסובך

אין לי מושג מיהו בעלך...יש מצב שהוא קצת אינטרסנט...וגאוותן גדול זה בטוח...הוא רוצה רק את המילה שלו..זה הכל....הוא יתן לך הכל....תיתני לו את המילה שלו...זה בכלל די אופיני להרבה גברים.והם לא מוותרים...כתוב:"אל אישך תשוקתך והוא ימשול בך...לא את תימשלי בו...את נשואה לו עדיין...ואת תיתני לו את המילה...נמכור נעשה חצי חצי...מה אכפת לך...? והרווחת שקט..אלא אם כן הוא ממש לא מוותר עלייך ויש לו בעיה לאמר לך את זה תחשבי מדוע..ותסבירי לו עד כמה שניסית בחיי הנישואין וזה לא זה...ואת מאד החלטית...ושיעזור לעצמו ...הוא בטח לא יכול לכפות עליך את חייו...מקווה. בהצלחה...

אני מצינת שבעלך גאוותן גדול בטוח....וחשוב לו רק המילה

כי את רואה שזה לא דברים שהגיוני להלחם עליהם בכלל...זה מטופש...אם זה הגיוני בהחלט הוא הגבר הוא המחליט סופית....תמיד...גם אם זה לא מקובל ככ" בעינייך אישה כשרה עושה רצון בעלה...הוא זה שמתחיב לפרנס יותר ממך...וזה שמתחיב באחריותך גם אם את ממש עצמאית.תודי שכשגבר לא בבית זה מפחיד נורא..חיב דירה מסורגת..הוא זה שעונד לך את הטבעת לא הפוך...והוא זה שמספק אותך ועוזר בכל מובן....והוא זה שאם עשית טעות את צריכה לסבול חה חה...

היי נעמה,

טוב עשית שהלת להתייעצות פסיכולוגית. לפעמים אנחנו צריכות הכוונה מקצועית ואני די בעד. עם כל הסבטוחה בחיים צריך את הכלים בעיקר בהתמודדות מול הילדים שהם גם סובלים איתנו יחד. לגבי מה שהיא אמרה לך על הילדים: אני גם אימצתי גישה זאת: אני כבר לא מייפייפת את הטבע שלו כלפיהם ולא מראה להם רק את הצד הטוב אלא נותנת להם לראות הכל כמו שהוא עובדה היא שהם אומרים לי שהוא משקר עליהם ומבטיח ולא מקיים. שהוא יצטרך להתמודד מולם ולא את .. מסכימה לחלוטין עם זה. אבל זה שאת מגוננת עליהם זה די לגיטימי והכי טבעי שיש. לפי מה שכתבת הוא מקנא לך נורא ומרגיש שברחת לו מבין האצבעות. הוא מאבד אותך ולא טוב לו עם זה וטוב את עושה שאת נותנת לו להיגע ואז מדברת אחרת הבית יעלה בלהבות... מאחלת לך בהצלחה בפגישת הגישור מחר וכולי תקווה בשבילך שתצליחי להניב מכך פירות.... ועצתי לך: בתקופה זו הכל רגיש כל כך והוא מתלהם עליך על כל פיפס קטן. תשתדלי להישאר רגועה ככל שניתן היות וכל דבר תהיה בשבילו עילה להתנקם ולעכב. אני מניחה שלמדת כבר את הטקטיקה הזאת. אשמח להתעדכן ואם תרצי במייל גם אין בעיה. שלך, חגית

ההסכם ניסגר ויש כבר טיטא ראשונה

אתמול בערב סגרנו את טיוטת ההסכם והייתי מאוד נחושה לרכוש ראשונה את חלקו בדירה למרות שהיו בערב חששות שאולי אני אוותר למען המטרה שאני רוצה אחרת זה ימשיך כך ראש בראש. ולפתע לאחר שעתיים של שיחה יצא החוצה ואני בנתיים אמרתי למגשרת שכבר מאוחר אולי נסיים במועד אחר , הוא חזר לחדר וביקש לעבור על כל הפרטים עוד הערב ולסגור את כל הקצוות. ובסוף אישר לי לקנות את החלק ולגור בבית עם הילדים והמשכנתא תעבור על שמי יחד עם הבית. את לא יודעת כמה מאושרת הייתי בלילה לא יכולתי לישון מצעד מאוד חשוב לקראת העתיד, חלה תפנית שאני לא יודעת איך להסביר או אולי עדיף לא לשאול ולקבל זאת . שבוע הבא נחתום על ההסכם ואז זה יעבור לאישור בית המשפט. מקווה שלא יהיו הפתעות יותר. אולי עוד נשתה כוס יין..... ובריזת הגלים בים תלטף את שערי ברוח....... אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב הערב. באהבה נעמה

מייל שלי z173946@walla.com

אשמח להכיר אותך
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר