צריכה עזרה!

בעלי הורחק מהבית וחזר אחרי 10 ימים. כרגע אנחנו חיים כל אחד בחדר אחר ומחליפים מילים רק בעת הצרך. בעניני עבודה ילדים וכדומה. אני פתחתי תיק בענייני משפחה ואני ממתינה, אני רוצה לדעת למי שיש ניסיון דומה אם נניח הוא מתנגד לגירושין מה קורה במצב זה? האם הוא יכול למשוך אותי המון זמן?

כן יש לי ניסיון

האמת היא שיש לי ניסיון מאד רע עם זה הוא הורחק מהבית להמון זמן ועד שנתן לי גט לקח גם המון זמן והרבה דברים הפסדתי!דבר ראשון את צריכה לדעת שזה תהליך מאד מורכב ומה שצריך כאן זה עורך דין טוב אפילו שזה יעלה המון כסף קחי עורך דין פרטי ולא מהסיוע המשפטי כי כולם שם ......אני נכוותי ועכשיו לקחתי עוד פרטי למרות שכמעט גמרנו אבל אני חושבת שכדי פשוט כדאי ועוד את תברכי אותי אני עברתי איזה 4 עורכי דין 2 מהסיוע ו2 פרטי ועכשיו אני חושבת בעזרת השם שהגעתי אל המנוחה והנחלה הגרוש שלי היה מאד אלים האם גם הוא אלים? אם כן למה הוא חזר הביתה? האם את הסכמת שיחזור? יש לך משפחה שתומכת? תראי אם את רוצה לדבר אני מוכנה לנסות לעזור לך אני ינסה אני מקווה שעזרתי במשהו ואם את צריכה משהו תמיד את יכולה להתכתב אני במייל שלי דרך הגב מאיפה את? אני מירושליים!

לlula

בעלי אמנם לא אלים גופנית, הוא אלים מילולית. הוא יכול לשבור משהו בבית או לזרוק משהו על הרצפה אבל הוא אף פעם לא פגע בי פיזית. אנחנו כל הזמן רבים ולא מגיעים להבנה אנחנו פשוט לא מתאימים. זה לא יעבוד. היום היינו בבית משפט לענייני משפחה כי רציתי להרחיק אותו עוד עד שאני אטפל בתיק של הסיוע המשפטי אבל השופט החליט לזמן אותנו להיום ביחד. השופט היה לצידי ולמרות שלא הייתה אלימות פיזית השופט רצה להרחיק אותו עוד אבל במקום זה הצעתי שהוא יבוא לבית יהיה בחדר שלו ואני בחדר שלי ואנחנ פותחים בהליך גירושין והוא לא מדבר מילה שלא במקום, הוא התחייב לשופט עד שנסיים את התהליך. אני פשוט מרחמת על הילדים כי הם קטנים ובכל זאת אוהבים את אבא שלהם. גם ככה הוא לא היה 10 ימים והם התחילו לשאול שאלות. בקיצור הוא הבטיח שנעשה הסכם בינינו ונראה מה יהיה בהמשך. השופט אמר לי שאם יהיו בעיות אני תמיד יכולה לפתוח את תיק ההרחקה.

צריכה עזרה!

בעלי הורחק מהבית וחזר אחרי 10 ימים. כרגע אנחנו חיים כל אחד בחדר אחר ומחליפים מילים רק בעת הצרך. בעניני עבודה ילדים וכדומה. אני פתחתי תיק בענייני משפחה ואני ממתינה, אני רוצה לדעת למי שיש ניסיון דומה אם נניח הוא מתנגד לגירושין מה קורה במצב זה? האם הוא יכול למשוך אותי המון זמן?

יקירתי..

צו הרחקה או צו הגנה - תוקפם פג לאחר עשרה ימים .. קיימת אפשרות להגיש בקשה לביהמ"ש להאריך את צו ההרחקה , וזאת במידה ואת לא רוצה אותו איתך בבית.. כמובן שצריך שיהיו לך סיבות טובות שמצדיקות את הצו. שנית, היום גבר לא יכול למשוך את מתן הגט כמה שהוא רוצה כמו פעם, שגבר הותיר את אשתו עגונה והמשיך בחייו.. אפשר לכפות עליו מתן גט בכל מיני סנקציות הן כספיות והן במעצרים, אם רואים שאין הצדקה למשוך את עניין הגט... טוב שהקדמת ופתחת תיק גירושין בביהמ"ש.. זהו מהלך לטובתך באיזשהו אופן.. חשוב לומר שביהמ"ש, יכול בנסיבות מסויימות בלבד, לכפות עליו את מתן הגט.. זה לא בכל המקרים ולא תמיד.. אבל הוא רשאי ויכול. תמיד טוב להתייעץ עם עו"ד בתחום המשפחה.. כל שכתבתי הוא מנסיון אישי ומעט ידע משפטי. בהצלחה רבה ואשמח לעזור דניאל

לlula

בעלי אמנם לא אלים גופנית, הוא אלים מילולית. הוא יכול לשבור משהו בבית או לזרוק משהו על הרצפה אבל הוא אף פעם לא פגע בי פיזית. אנחנו כל הזמן רבים ולא מגיעים להבנה אנחנו פשוט לא מתאימים. זה לא יעבוד. היום היינו בבית משפט לענייני משפחה כי רציתי להרחיק אותו עוד עד שאני אטפל בתיק של הסיוע המשפטי אבל השופט החליט לזמן אותנו להיום ביחד. השופט היה לצידי ולמרות שלא הייתה אלימות פיזית השופט רצה להרחיק אותו עוד אבל במקום זה הצעתי שהוא יבוא לבית יהיה בחדר שלו ואני בחדר שלי ואנחנ פותחים בהליך גירושין והוא לא מדבר מילה שלא במקום, הוא התחייב לשופט עד שנסיים את התהליך. אני פשוט מרחמת על הילדים כי הם קטנים ובכל זאת אוהבים את אבא שלהם. גם ככה הוא לא היה 10 ימים והם התחילו לשאול שאלות. בקיצור הוא הבטיח שנעשה הסכם בינינו ונראה מה יהיה בהמשך. השופט אמר לי שאם יהיו בעיות אני תמיד יכולה לפתוח את תיק ההרחקה.

רווית נשמה!

העינין הוא שאנחנו חושבות לפעמים ואולי תמיד שאנחנו לא נשים מוכות תראי את עברת אלימות וזה לא משנה איזה אני עברתי אלימות מילולית .פיזית .כלכלית מינית וכו תקשיבי זה שהוא זורק חפצים ושובר זה אלימות בהתגלמותה אני חושבת שעשית דבר לא נכון שנתת לו להיכנס לבית עכשיו איך תוכלי להוציא אותו? איך הוא יתן לך גט?את בידים שלו הוא תפס אותך ברשת שלו כך נראה לי נשמה תפנימי את זה הוא משחק איתך! הוא בטח אומר לך שהוא אוהב את הילדים! נכון? אז אם הוא אוהב את הילדים אז למה הוא זורק דברים ושובר? האם הוא יודע שהוא צריך טיפול?, וזה בכלל לא קשור לזה שאתם לא רוצים להמשיך להיות ביחד הוא חייב לעבור טיפול כדי שכשיגיע יום והוא יקח את הילדים שלא יפגע בהם נפשית זה גם התעללות נפשית מה שאת עוברת נשמה אני חושבת שאת צריכה לעשות לעצמך חושבים מה טוב לך ומה טוב לילדים את מתמודדת עם זה לבד אם הילדים שואלים אז תגידי להם מה שאני אמרתי רק אם את רוצה תגידי להם שאבא הלך לשמור על סבתא כי היא לא מרגישה טוב ואחרי תקופה תגידי להם שאבא הלך מהבית כי אני ואבא לא הסתדרנו וכך יצא שהם איתך ותמיד תגידי שאת אוהבת אותם וגם אבא וזה לא אומר שאבא לא גר איתנו אז הוא לא אוהב אותכם גם אבא אוהב אותכם אני שכחתי לשאול אותך בני כמה הילדים שלך ואם זה בנים או בנות? לי יש שני בנים ובת אחת בן בכור בן כמעט 8 ובן שני בן 6 ובת בת שנתיים וחצי טוב אני מרגישה שחפרתי לך אם אני חופרת אז תגידי! אל תתבישי! ביי תהילה דרך הגב יש לך פסיכולוגית? כדאי שיהיה לך אני עברתי את ההתנתקות ממנו עם הפסיכולוגית שלי שלב אחר שלב לאט לאט עם המון מחשבה והכל עשיתי בכוחות עצמי עם הפסיכולוגית שלי וגם העובדת הצוציאלית שלי דרך הרוחה כדאי לך להתחבר אליהם כך אני חושבת האמת טלוי איפה את גרה צריך לברר לראות אם יש שם עובדות סוציאליות טובותתבררי אם בא לך תשמעי מה אומרים לך עליהם וכו אל תקחי את זה קשה אף פעם לא מאוחר תמיד אפשר לתקן נשמה!

למה רק 10 ימים?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר