מסע ארוך ומייגע....

אני נמצאת היום באמצע תהליך הסכם הגירושין באמצעות מגשרת , זו פעם שנייה שההסכם מוכן על פי שני הצדדים והוא לא חותם . הפעם הוא שוב מושך אותי בטענה שעדיין הוא צריך להבשיל למהלך כזה וכל ההמתנה וניהול משא ומתן נעשה כשאנו תחת קורת גג אחד הוא לא מוכן לעזוב אותי בטענה שאוהב אותי עדיין ולא מוכן לוותר ולפרק את המשפחה , אך הוא לא מבין שאת הנעשה אי אפשר להשיב אני לא אוהבת אותו והוא לא יכול להחזיק אותי בכוח ההתלבטות היחידה שאם אני פותחת בהליך נגדו הוא עלול להכנס לכלא בגין אלימות קיום יחסים ללא הסכמה ולכן אני משתדלת להיות רגועה ולתת לו את הכלים להתמודד מנסה לעודד אותו ללכת לפסיכולוג אך הוא דוחה תמיד את הפגישה שהוא קובע . אכפת לי מהאדם שהיה איתי 17 שנה אך הזוגיות במשבר עמוק שאין שום דרך חזרה. המסע החל באוגוסט שנה שעברה לאחר תקופה של 3 שנים משבר כלכלי שבו מכרתי את הבית לכיסוי חובות בעלי , והייחס שהלך והחמיר ביחסים האינימיים . קשה לי מאוד בהתמודדות אני רוצה רק להגיע לקו הסיום והגט .

היי נעמה!מבינה אותך.זה קשה המירוץ לגמר. אבל שזה נגמר מרגישים

כל כך הקלה שזה מדהים. אני במשך המון שנים פחדתי מהצעד הזה, למה? כמו כולם ו ה י ו ם מרגישה מעולה זה הדבר הכי טוב שקרה לי. ויותר מזה אני לא מבינה איך חייתי עם יצור עלוב שכזה!

מסע

היי שלום לך, אני קוראת את מה שאת כותבת ואני מרגישה כאילו את מדברת עליי.אמנם אני לא נשואה 17 שנים אלא רק 5 אבל מרגישה כאילו נשואה 20 שנה. אני בסה"כ הגעתי רק לשלב של הרחקה מהבית והאיש אמור לחזור אוטוטו אבל גם לי מאוד קשה להיפטר. הלוואי שהוא יסכים לעשות הסכם כתוב. אני מתה להתגרש ולהרגיש את החופש הנפשי. את לא לבד!

לנעמה

הי נעמה קראתי את מה שכתבת ואני כל כך מבינה אותך כי גם אני נמצאת בעיצומו של תהליך גירושין מכוער וקשה פתחתי בתביעה באוגוסט שנה שעברה ועד היום אנחנו במשא ומתן לגביי כל הפרוצודרות לעניין משמורת ומזונות ילדה אם בא לך לדבר, בכייף . בהצלחה בהמשך ... LIAT530@WALLA.CO.IL
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר