הצילו!

הצילו!

שלום רב, שאלה למנוסים מבינכם. אני נשואה + 2 והרחקתי את בעלי מהבית על ידי משטרה ל 10 ימים. הוא אמור לחזור תוך יומיים והשופט לא מוכן להרחיק אותו עוד מה לדעתכם עלי לעשות? האם לעזוב את הבית? האם להישאר ולהתעלם ממנו? האם לשכור לי דירה?

מה זאת אומרת להתעלם ממנו? זה אפשרי? עם הגעתם למשטרה, והרחקה..כנראה שלא ממש. אם יש אלימות בבית, ויש מצב בסיכון והוא אינו מוכן ללכת בטוב, אז כן תלכי את. מה בדיוק קורה בינכם?

לרוית

היי, אני מצטערת לשמוע מה גרם לכל זה? גם אני עברתי משבר ואני עם 2 בנים בני כמה הילדים? איפה הוא היה כל הזמן הזה? הא הוא ראה את הילדים?

רוית

אם את רוצה להרחיק אותו עוד פעם אולי תגישי תלונה במשטרה עם אלימות אם זאת הבעיה אין לי מושג מדוע הרחקת אותו אני מנחשת שזה קשור לאלימות תנסי עוד פעם

ראי,פעם אהבתם?אז אל תהפכו לשונאים.פתחו בהליכי גירושין נורמליים.ובינתיים?(אולי תשלימו)

את ממש לא צריכה לעזוב את הבית! אם הוא יעשה לך משהו נוסף

רוצי למשטרה ואז כבר יטפלו בזה יותר טוב כי רואים שבאת שוב.

לרוית

היי, אני מצטערת לשמוע מה גרם לכל זה? גם אני עברתי משבר ואני עם 2 בנים בני כמה הילדים? איפה הוא היה כל הזמן הזה? הא הוא ראה את הילדים?

הצילו

היי סיון. הילדים הם בני 3.5 ו 4.5 והם היו עדים לכל מה שקרה כאן בבית באותו לילה כשהמשטרה באה ולקחה אותו. לילד הגדול יש טראומה עד כדי כך שהוא לא מוכן שאבא שלו יחזור הביתה. הילד פשוט מבוהל. כמו כן אני לא יודעת מה עברת אבל אין לי מושג איך הוא ייכנס הבייתה ומה אני אמורה לעשות בינתיים. אני בכל אופן פתחתי תיק בסייוע משפטי ואני מתכוונת להריץ את העניין לכיוון גירושין.

את ממש לא צריכה לעזוב את הבית! אם הוא יעשה לך משהו נוסף

רוצי למשטרה ואז כבר יטפלו בזה יותר טוב כי רואים שבאת שוב.

עדן, חשבת אולי על האופציה שאחרי שהוא "יעשה" לה משהו ....

יכול להיות שיהיה מאוחר ל"רוץ" למשטרה ? תעשי אחד ועוד אחד אם הוא הורחק מהבית, מה זה אומר ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר