אתה....מדבר שטויות. !!!!!!

הוא לא מדבר שטויות בכלל

להפך הילד של תמיר נהנה משני ההורים שלו בהסכמה נכון אולי זה שני בתים אבל בדיאלוג בין האם לאב לחוקים מוסכמים וקבועים כן יש מקום למשמורת משותפת. תמיר אכן מעורב בגידול בנו וזו התמורה הגדולה ביותר, יש לו אם ואב למרות הפרידה למרות הגירושים. יש דרך לגשר על זה כאשר משוחחים עם הבן/בת הזוג ומתאמים ציפיה נגיד לשעת שינה מוסכמת שהיא אצל האב וגם אצל האם, קו מוסכם של כללים ברורים שיהיו גם אצל האם וגם אצל האב, קו של הקניית משמעת כאשר הילד עובר עליה בצורה זו או אחרת. אני מאמינה שהדיאלוג הזה קיים בין תמיר לגרושתו, ללא ספק הם חושבים על טובת הילד, יותר מכך אני תומכת בכך

השטויות היו כלפי המגיב

ולא תמיר, ואל תהיה בטוחה כול כך לגבי הדיאלוג.. מקריאת ההודעות בפורומים השונים (של תמיר) אין דיאלוג יש כאוס כמו אצל רובנו :-) ולפצל ילד לשני בתים זה את הית רוצה לחיות כך?

יכול להיות שזה חינוך אחר אבל חוקים דומים והאם מתנסחת אחרת לחוקים והאב מתנסח אחרת לחוקים אבל הם אותם החוקים.

שעת שינה זו שעת שינה בן אם האם עושה זאת אחרת ומכנה זו אחרת עדיין שעה שמונה למשל זו שעת שינה. ולמה סיוט? הסבר למה סיוט? אני לא חושבת שזה סיוט יכול להיות שהם רבו על הקטע שהיתה לו בת זוג אולי קנאת גרושה אבל בכל מה שנוגע ליום יום של הילד לא ראיתי שיש ביניהם מחלוקות על החוקים הבסיסים שהילד צריך לחיות איתם. עקבתי מספיק אחרי התכתובת.

תודה על כל התמיכה ,אכן ........

כלפי יום יום עם הילד אנו פחות או יותר מסתדרים , הילד מכיר את החוקים והכללים אצל כל אחד . אכן גרושתי מקנא , ובחגים יש לה בעיה .... עם גרושתי , החלטתי לנהוג קצת ביד חזקה כשהיא מגזימה וזה אכן עובד... לא נוח לי להתנהג איתה כך , אך זה לא לאורך הרבה זמן - הילד שלי גדל והדיבור יהיה ישיר איתו והיא בכלל תצא מהרקע .

הוא לא מדבר שטויות בכלל

להפך הילד של תמיר נהנה משני ההורים שלו בהסכמה נכון אולי זה שני בתים אבל בדיאלוג בין האם לאב לחוקים מוסכמים וקבועים כן יש מקום למשמורת משותפת. תמיר אכן מעורב בגידול בנו וזו התמורה הגדולה ביותר, יש לו אם ואב למרות הפרידה למרות הגירושים. יש דרך לגשר על זה כאשר משוחחים עם הבן/בת הזוג ומתאמים ציפיה נגיד לשעת שינה מוסכמת שהיא אצל האב וגם אצל האם, קו מוסכם של כללים ברורים שיהיו גם אצל האם וגם אצל האב, קו של הקניית משמעת כאשר הילד עובר עליה בצורה זו או אחרת. אני מאמינה שהדיאלוג הזה קיים בין תמיר לגרושתו, ללא ספק הם חושבים על טובת הילד, יותר מכך אני תומכת בכך

הוא כן מדבר שטויות.....

לא בגלל שאני קראתי בכלל את מה שאמר, אלא רק בגלל שדני אמרה.....

כלפי יום יום עם הילד אנו פחות או יותר מסתדרים , הילד מכיר את החוקים והכללים אצל כל אחד . אכן גרושתי מקנא , ובחגים יש לה בעיה .... עם גרושתי , החלטתי לנהוג קצת ביד חזקה כשהיא מגזימה וזה אכן עובד... לא נוח לי להתנהג איתה כך , אך זה לא לאורך הרבה זמן - הילד שלי גדל והדיבור יהיה ישיר איתו והיא בכלל תצא מהרקע .

תמיר לא נפרדת מההיא?

מוזר כתבת לנו שהפסקת את מערכת היחסים ההיא בגלל שהיא רצתה בעצם שתהיה אבא לילד שלה לא?

מצטער - אני לא מסכים...

נכון שיש לו שני בתים עם חינוך שונה , אך אני חושב שהילד מתרגל לכך . לא אומר שזה קל , אך זה אפשרי . לעומת זאת , אני לא יכול לראות שהילד גר עם גרושתי ואני בא רק לבקרו , מהסיבה שאני לא רק אבא לביקורים אלא מגדל אותו ומחנך אותו .

לא התכוונתי שזה בלתי אפשרי,אבל אם טובת הילד בראש מעיינך

אז אתה צריך להיות בקו אחד מבחינת חינוך עם גרושתך.יש לי זוג חברים כזה ,הם גרושים כבר 6 שנים ולא ביחסים משהו,אבל בנוגע לילד הם לא שוכחים את עצמם ומשתפים פעולה ברמה שאני מעריצה,ואז הילד מבין שהוא לא יכול לטפס לא על אבא ולא על אמא - כי בעניין שלו הם עדיין עושים את זה יחד.

תמיר לא נפרדת מההיא?

מוזר כתבת לנו שהפסקת את מערכת היחסים ההיא בגלל שהיא רצתה בעצם שתהיה אבא לילד שלה לא?

נכון .

הוא כן מדבר שטויות.....

לא בגלל שאני קראתי בכלל את מה שאמר, אלא רק בגלל שדני אמרה.....

ובכן ,זו היתה תגובה בוגרת

המעידה על איד קוול ושקול

קשר ידידותי

בוקר טוב אני פנוי כרגע... את מוזמנת ... 050-7532827או בנייד

למי זה היה מכוון?

באמת מסקרן אותי.....

זה מה יש!

תחזור לגור עם אמא שלו? צריך להוציא מהמצב שנוצר את הטוב ביותר האפשרי בשבילם. לא אוהבת משמרות משותפות שהילדים 3 ימים כאן ו3 ימים שם זה נראה לי לא נכון בשבילם- מאוד. הורים שפועלים למשמרות משותפות לא פועלים לטובת הילדים לטעמי אלה לטובת עצמם. הילדים צריכים לדעת היכן הבית שלהם- הבסיס ושם ומשם ביקורים שוטפים מצידי יום יומים של האב או האם. אבל זה...בעולם מתוקן יותר, או אולי אצל ההוא בקנדה upup

אמטיסט, האם היית מוכנה...

להיות ההורה שהילדים "יבקרו" אצלו? אני מניחה שלא. אז למה יש ציפיה מאבות שיוותרו על ההורות שלהם ויהפכו להיות מוקד ביקור? שיהפכו להיות מאבות ל"הסדר ראיה" (הגדרה מחרידה!)? כמה ביקורת יש כלפי אבות שלא לוקחים חלק פעיל בגידול הילדים, ואז כשמישהו בא ורוצה לקחת חלק פעיל ושווה בגידול הילד אומרים לו שזה לא טוב והוא חושב רק על עצמו? למה? את באמת חושבת שהילד לא צריך אבא? ש"ביקור" של פעמים בשבוע מספק את הצורך של הילד באבא? בעיניי זה מזעזע. נכון, שני בתים זה לא קל ולא נוח ועדיף לילד בית אחד עם שני הורים שחיים בו יחד בהרמוניה. אבל מה לעשות והחיים לא תכנית כבקשתך ואנשים מתגרשים. אז לפחות שימשיכו להיות הורים בצורה הטובה והמלאה ביותר שניתן במסגרת המגבלות. אורית- בת זוג של אבא מסור במשמורת משותפת.

מצטער - אני לא מסכים...

נכון שיש לו שני בתים עם חינוך שונה , אך אני חושב שהילד מתרגל לכך . לא אומר שזה קל , אך זה אפשרי . לעומת זאת , אני לא יכול לראות שהילד גר עם גרושתי ואני בא רק לבקרו , מהסיבה שאני לא רק אבא לביקורים אלא מגדל אותו ומחנך אותו .

צדיק בסדום!

תמיר, הגישה שלך נכונה מאד, אתה אבא, אתה לא הסדר ראיה. אני בטוחה שאף אחת פה לא היתה מוותרת על האמהות שלה ומסתפקת בביקורים רק כי "הילד צריך יציבות" ולכן האבא יגדל אותו. לילד לא יהיה קל אבל הוא יסתגל. כמו שאצה נשמע, בהחלט נראה לי שאתה נותן לילד ביטחון ויציבות, מקווה שגם גרושתך, המשך בכיוון הזה ויהיה טוב!

אמטיסט, האם היית מוכנה...

להיות ההורה שהילדים "יבקרו" אצלו? אני מניחה שלא. אז למה יש ציפיה מאבות שיוותרו על ההורות שלהם ויהפכו להיות מוקד ביקור? שיהפכו להיות מאבות ל"הסדר ראיה" (הגדרה מחרידה!)? כמה ביקורת יש כלפי אבות שלא לוקחים חלק פעיל בגידול הילדים, ואז כשמישהו בא ורוצה לקחת חלק פעיל ושווה בגידול הילד אומרים לו שזה לא טוב והוא חושב רק על עצמו? למה? את באמת חושבת שהילד לא צריך אבא? ש"ביקור" של פעמים בשבוע מספק את הצורך של הילד באבא? בעיניי זה מזעזע. נכון, שני בתים זה לא קל ולא נוח ועדיף לילד בית אחד עם שני הורים שחיים בו יחד בהרמוניה. אבל מה לעשות והחיים לא תכנית כבקשתך ואנשים מתגרשים. אז לפחות שימשיכו להיות הורים בצורה הטובה והמלאה ביותר שניתן במסגרת המגבלות. אורית- בת זוג של אבא מסור במשמורת משותפת.

בדיוק הנקודה

אני בעיקר חושבת שיש זכות וצורך מלא של שני ההורים ועוד לפני של הילדים להיות חלק מחייהם של שני ההורים. לא כתבתי אחרת. כתבתי שמשמורת משותפת היא פתרון לא עדיף, אם הרמוניה..אז אפשר להיות חלק- בלתי נפרד גם ללא משורת משותפת. דיברת פחות על טובת הילדים, ויותר שוב ושוב..על טובת ההורים. לא קל, לא נוח, נראה לך שאין לזה מחיר?

טובת ההורים במקרה הזה...

לא סותרת את טובת הילדים. אני בהחלט חושבת שהחסרונות של לגדול עם אבא של "הסדרי ראיה" הרבה יותר משמעותיים מהחסרונות והאי נוחות של חיים בשני בתים. ואגב, גם טובת ההורים אינה מילה גסה, ומותר לפעמים להתחשב גם בזה כחלק ממכלול השיקולים.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר