ילד שהגיע לגיל בית ספר , האם שני בתים מקשים לו על החיים?

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא .

זה מה יש!

תחזור לגור עם אמא שלו? צריך להוציא מהמצב שנוצר את הטוב ביותר האפשרי בשבילם. לא אוהבת משמרות משותפות שהילדים 3 ימים כאן ו3 ימים שם זה נראה לי לא נכון בשבילם- מאוד. הורים שפועלים למשמרות משותפות לא פועלים לטובת הילדים לטעמי אלה לטובת עצמם. הילדים צריכים לדעת היכן הבית שלהם- הבסיס ושם ומשם ביקורים שוטפים מצידי יום יומים של האב או האם. אבל זה...בעולם מתוקן יותר, או אולי אצל ההוא בקנדה upup

לא מסכים ....

נכון שלא נוכל ליצור את הטוב ביותר . אך אם יש לו שני בתים , ובכל בית יש לו חדר עם שולחן ופרטיות - הרי הילד יודע איפה המקום שלו בשני הבתים . הכוונה שלי מבחינת הנוחות - האם זה מפריע לילד מתבגר?

כן נשתדל ליצור את הטוב ביותר

במציאות הקיימת..לזו היתה כוונתי. מהיא הנוחות של הילד- תפרט.

אפרט....

מהבחינה: אולי לא נוח שני בתים - אולי יותר כיף בית 1 שיש את הכל . משהו בסגנון... למרות שמצד שני - אני חושב , שדווקא כיף שני בתים : 1 . יש שני חדרים . 2 . יותר דברים . וכו'.

תמיר

אל תשכח שאנו מסתכלים על הנושאים הללו מנקודת האדם הבוגר. כושר ההסתגלות של האדם הבוגר הינה קשה יותר מאשר זו של הילד. הילד מסתגל בקלות לשני בתים עם התנהגיות שונות בכל בית, וזה לא אמור להיות לו לקושי או לבעיה. הסר דאגה מלבךם. חיים

אפרט....

מהבחינה: אולי לא נוח שני בתים - אולי יותר כיף בית 1 שיש את הכל . משהו בסגנון... למרות שמצד שני - אני חושב , שדווקא כיף שני בתים : 1 . יש שני חדרים . 2 . יותר דברים . וכו'.

ומה זה לא נוח?

זה בדיוק הנקודה של בסיס יציב, ילדים זקוקים למקום אחד, קבוע, שממנו יוצאים ונכנסים כול הדברים, התרחשויות, הם אינם באמת זקוקים לעוד חדר, או יותר חפצים. זה עינין רגשי לחלוטין- בסיס יציב. וכן, גם לפעמים אם אינו מושלם. גם כמו: מקלחת ארוחת ערב ושעת שינה קבועים. דברים מסוג זה מיצבים להם את החיים, (ואינני מדברת על כך שברור שבבית של אבא, יהיה לו חדר, וחפצים בביקוריו זה וודאי) בית אחד, ושבן הזוג (באידיאל..) שיצא, ישתדל להיות כמה שיותר, ומעורב כמה שניתן. גם מעורב ברמת להגיע שעה שעתיים כול יום אח"צ לבלות יחדיו במגרש..או שכזה) רק לא!! 3 כאן 3 שם...זה מלהתבונן על אנשים שעושים את זה ועל ילדים שחיים כך..ממש "רע".

כי

(ושוב זה מהיתבוננות) אין יציבות אמיתית, קשה יותר (פי כמה) לנהל חיי חברה, יוצא שבעצם באופן מסויים אתה לא כאן ולא שם.(הילד) זה מתכון להסתבכויות רגשיות- שגם ככה מיותרות, לילדים חשוב שיכות- הם פורחים מכך, וזה מתכון לחוסר שיכות. אפילו ברמת החפצים, ישנם חפצים שאתה זקוק להם ונקשר אליהם ברמת היום יום.. מה, לחיות עם הטיק על הגב? זה לא זה! במקרה שלכם.. אולי השיקולים הללו נופלים ברמתם מבחינת איך שאתה חוה את הבית שלו כרגע. אולי מה שכתוב למעלה עדיף לו, אולי.

מסכימה עם אמטיסט..

ילד שיש לו כביכול שני בתים ,הוא ילד מבולבל,מכיוון שהחינוך בבתים שונה,מה שאמא לא מרשה לפעמים אבא מרשה וההפך,וכשהילד חוזר מבית זה לאחר,הוא פורק כל עול וקשה להכניס אותו למסגרת שוב.ולבסוף זה פוגע בו.כי ילדים צריכים מסגרת והשגרה הקבועה במיוחד במצב של גירושים והתפרקות הסביבה הקרובה ,מקנים להם בטחון.

מצטער - אני לא מסכים...

נכון שיש לו שני בתים עם חינוך שונה , אך אני חושב שהילד מתרגל לכך . לא אומר שזה קל , אך זה אפשרי . לעומת זאת , אני לא יכול לראות שהילד גר עם גרושתי ואני בא רק לבקרו , מהסיבה שאני לא רק אבא לביקורים אלא מגדל אותו ומחנך אותו .

תמיר

אתה שואל שאלה, כותב שתשמח לשמוע דעות וכשכולם בדעה שונה משלך אתה פשוט סוגר את השיחה ב - מצטער לא מסכים. אז בשביל מה לשאול אם אתה לא מוכן להקשיב? לדעתי, אתה לא דואג לילד, אתה דואג לעצמך, שאתה תקבל את מה שאתה רוצה. לילד זה לא בריא, לילד זה לא טוב. !!! ועכשיו, תעשה מה שמתאים לך.

תמיר

אל תשכח שאנו מסתכלים על הנושאים הללו מנקודת האדם הבוגר. כושר ההסתגלות של האדם הבוגר הינה קשה יותר מאשר זו של הילד. הילד מסתגל בקלות לשני בתים עם התנהגיות שונות בכל בית, וזה לא אמור להיות לו לקושי או לבעיה. הסר דאגה מלבךם. חיים

אתה....מדבר שטויות. !!!!!!

תמיר

אתה שואל שאלה, כותב שתשמח לשמוע דעות וכשכולם בדעה שונה משלך אתה פשוט סוגר את השיחה ב - מצטער לא מסכים. אז בשביל מה לשאול אם אתה לא מוכן להקשיב? לדעתי, אתה לא דואג לילד, אתה דואג לעצמך, שאתה תקבל את מה שאתה רוצה. לילד זה לא בריא, לילד זה לא טוב. !!! ועכשיו, תעשה מה שמתאים לך.

אני אומר שאני לא מסכים ...

אכן אני שומע דעות , כשאני חושב אחרת אני אומר כך . דעת הנחרצת אינה נכונה לגבי אני שומע ... לגבי הילד - אני לא חושב שזה נכון שאני חושב רק עלי... מהסיבה שבכך שאני שואל אני רוצה לדעת מה הכי טוב בשבילו . אצלי יש לילד כל מה שהוא צריך ועוד.... ואם הוא ירגיש שקשה לו והוא לא מוכן שני בתים אסכים לכל החלטה שהוא יחליט ... דרך אגב הוא יכול להחליט שהוא רוצה שהבית הקבוע שלו יהיה אצלי. אני לא מבין מאיפה אתה מגיע אם כזאת דעה נחרצת..... אני מציע לך להביע דעה ולא לשפוט אנשים .

דני הוא חמד של בחור- אל תתרשם ממנו כך

אני יטפל בו..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר