היי אולי ייעזרו לי פה(שאלה למורן)

אם בן זוגי לא משתתף בהוצאות הבית(משכנתא מיסים מזון הוצ' ילדים)והכל על "גבי" האם ישנה תביעה לתבוע אותו בבה"מש?מבלי להתגרש. תודה ויום טוב

היי מיכל וברוכה הבאה לפורום. שאלות משפטיות כדאי לפרסם בפורום "מתגרשים"

מנהלת אותו עו"ד שתוכל לתת לך תשובות מקצועיות. יום נפלא, רעות

תביעה בבית המשפט לפני גירושים

ראשית את יכולה לתבוע בבית המשפט במידה ונפתח תיק,כמו כן את יכולה לפנות לביטוח לאומי במידה ומשכורתך נמוכה, יחד עם זאת כל עוד אין לכם הסכם חתום על ידי בית המשפט יש לך אפשרות לקבל סכום גבוה כי זה זמני אני ממליץ להסתכל קדימה בתקוה ולא אחורה בזעם.

מיכל היי......

לפי מיטב ידיעתי רק אם הוא לא חי בבית איתך תחת קורת גג אחת את יכולה לתבוע. אם אתם גרים באותו בית - וכך הבנתי ממך, את לא יכולה.... שלך, חגית
מנהל הפורום
1000+

תביעה בבית המשפט לפני גירושים

ראשית את יכולה לתבוע בבית המשפט במידה ונפתח תיק,כמו כן את יכולה לפנות לביטוח לאומי במידה ומשכורתך נמוכה, יחד עם זאת כל עוד אין לכם הסכם חתום על ידי בית המשפט יש לך אפשרות לקבל סכום גבוה כי זה זמני אני ממליץ להסתכל קדימה בתקוה ולא אחורה בזעם.

חיים ביטוח לאומי נותן רק אם יש פס"ד למזונות והגבר לא משלם....

מנהל הפורום
1000+

מיכל היי......

לפי מיטב ידיעתי רק אם הוא לא חי בבית איתך תחת קורת גג אחת את יכולה לתבוע. אם אתם גרים באותו בית - וכך הבנתי ממך, את לא יכולה.... שלך, חגית

היי מיכל.כן את יכולה לתבוע אותו אפילו שאת חיה איתו לזה את צריכה עורך דין טוב והרבה כסף לשלם לו.

חגית..אפשר!

אני מכירה משהיא שעושה את זה. הם חיים יחדיו אבל אין יחד.. בית משפט מקבל. (אני מניחה שצריך להוכיח, זה וודאי לא פשוט)

היי אולי ייעזרו לי פה(שאלה למורן)

אם בן זוגי לא משתתף בהוצאות הבית(משכנתא מיסים מזון הוצ' ילדים)והכל על "גבי" האם ישנה תביעה לתבוע אותו בבה"מש?מבלי להתגרש. תודה ויום טוב

מייל שלי z173946@walla.com

אשמח להכיר אותך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר