תוך כמה זמן לדעתכם זוג בפרק ב' עם ילדים אמור לעבור לגור ביחד ?

אתה מוטרד הרבה אני רואה מכול הכתיבה שלך

תמיר קח אוויר אל תלחץ על עצמך אל תעשה דברים בזריזות אין חכם כבעל נסיון אם אתה מרגיש שלם עם עצמך תעשה צעדים קטנים ובטוחים מאשר גדולים ותמעד באמצע פרק ב' אני חושבת מתוך נסיוןם עם בעלי שהוא בנה חיים חדשים איתי כפרק ב' לקח הכול לאט בצורה הגיונית ורגועה , זה מאוד חשוב ושום דבר לא צריך להלחיץ אותך בהצלחה . ויום טוב חודש אדר שמח לך

אני יודע ...אבל.....

אנו החלטנו לעבור לגור בקיץ , הכל היה נפלא ביחד , אבל כשבת זוגתי החליטה עם המשפטים שאם אביא את הילד שלי יותר מדי זה עלול להפריע לילד שלה וכל מיני .... למרות שעכשיו היא מאוד מבינה .... אך אני מאוד חושש שעכשיו כך ואחר כך היא לא בדיוק תבין ונריב הרבה על כך . אני לא מוכן בשום פנים ואופן לאבד את בני בגלל זוגיות . מה את חושבת לגבי המגורים בקיץ ? אני פשוט מאוד רוצה שבני ירגיש בנוחות מושלמת , רק אז אעבור לגור .

לאט לאט

אל תמהר לשום מקום תיבדוק טוב דברים שתראה משם זה לא מה שאתה רואה ועוד בן פורת יוסף ילדים פעם היתה לך מישפחה אחת היום ברוך השם שתי מישפחות אז לאט לאט חביבי ושתחליט צא לדרך ובהצלחה אורך ימים ושנות חיים

אני יודע ...אבל.....

אנו החלטנו לעבור לגור בקיץ , הכל היה נפלא ביחד , אבל כשבת זוגתי החליטה עם המשפטים שאם אביא את הילד שלי יותר מדי זה עלול להפריע לילד שלה וכל מיני .... למרות שעכשיו היא מאוד מבינה .... אך אני מאוד חושש שעכשיו כך ואחר כך היא לא בדיוק תבין ונריב הרבה על כך . אני לא מוכן בשום פנים ואופן לאבד את בני בגלל זוגיות . מה את חושבת לגבי המגורים בקיץ ? אני פשוט מאוד רוצה שבני ירגיש בנוחות מושלמת , רק אז אעבור לגור .

כמו שאתה יודע לקבל באהבה את הילד שלה

אז לקבל את הילד שלך ... ותבדוק טוב טוב לפני המעבר הזה

יש לי שאלה אלייך SUN

שאל קצת אישית : איזה צעדים בעלך עשה לקראת פרק ב'? כלומר מה ז"א לאט ובשיקול דעת(אפשר דוגמא)? אודה אם תוכלי לענות אך אבין אם תסרבי .

מגורים משותפים -פרק ב'

שלום רב, הנושא הזה הוא נושא מאד רגיש , בכל מה שקשור לילדים..במיוחד. לכן, יש לשקול טוב טוב לפני שעושים צעד אחד קדימה. 1. אתם צריכים להיות 200% שלמים 2. לבדוק את הבשלות בכל המישורים 3. ההחלטה היא בסופו של דבר אינדיבדואלית לכל זוג. חשוב לזכור , לא למהר , לעשות הכל בהדרגה בברכה, ליאת מאמנת אישית ומשפחתית

יש לי שאלה אלייך SUN

שאל קצת אישית : איזה צעדים בעלך עשה לקראת פרק ב'? כלומר מה ז"א לאט ובשיקול דעת(אפשר דוגמא)? אודה אם תוכלי לענות אך אבין אם תסרבי .

כול תהליך שלנו כזוג היה איטי כזה בכיף ,

הוא היה פגוע מאוד ושברירי היה מאוד קשה ל"שקם" אותו ולהביא אותו למצב של זוגיות למשל לדוגמה בתחום הכספי הוא הרי עזב הכול לגרושתו ולא היה לו כלום ונורא היה לו קשה לקבל את כול הקטע של לתמוך אחד בשני לעשות אד בשביל השני הרגיש כאילו מארמים אותו או משהו זה עבר לו

מגורים משותפים -פרק ב'

שלום רב, הנושא הזה הוא נושא מאד רגיש , בכל מה שקשור לילדים..במיוחד. לכן, יש לשקול טוב טוב לפני שעושים צעד אחד קדימה. 1. אתם צריכים להיות 200% שלמים 2. לבדוק את הבשלות בכל המישורים 3. ההחלטה היא בסופו של דבר אינדיבדואלית לכל זוג. חשוב לזכור , לא למהר , לעשות הכל בהדרגה בברכה, ליאת מאמנת אישית ומשפחתית

כשכתבת 200%.....

אני מבין שחיברת פעמיים 100% פעם שלו ופעם שלה?

כמה קלישאות אפשר להכניס לשאלה אחת?

לאט לאט, תחשוב, דילמה, מה זה? מי בכלל יכול משאלה כזאת להסיק איזה מסקנה? עוברים ביחד אם מרגישים צורך, עובד - עובד, לא עובד - נפרדים....

- אפ אפ, חג שמח לך....

אני חושב שתמיר נמצא בבלבול מסויים. זה טבעי ולגיטימי, לחשוב ולנסות להתייעץ עם חברי הפורום לגבי דילמה כזו מורכבת. בשביל זה אנחנו כאן. לתמוך בו, ובאחרים. משלל התגובות , אני מניח שייקח לתשומת ליבו את מה שבאמת הוא רוצה באמת לעשות עם חייו בפרק ב'. כמוני כמוהו, לא חוינו עדיין מזה פרק ב', ועוד בפרט שהוא נמצא בדילמה גם עם שאלותיה לגבי ילדו.במקרה שלו, יש הרבה קצוות לא סגורות, ושאלות לא פתורות, לגבי הקבלה של אדם עם ילד. זה חלק מזוגיות של פרק ב', לדעתי. ואם היא לא מקבלת את "החלק" שלו בעיסקה , אז לפי דעתי חבל הזמן. זה צריך להיות מובן, קביל וברור על שני בני הזוג. בכל אופן, את המסקנות תמיר יעשה לבד בסוף. לא, תמיר, לא כן? - שימי.

כשכתבת 200%.....

אני מבין שחיברת פעמיים 100% פעם שלו ופעם שלה?

- זה ברור כ- .בשלות. קבלה ונתינה. ולב נקי מכל החששות והספיקות.

ילדים אמורים לדעת עם הזמן לחיות זה עם זה בהרמוניה ובכייף , גם כאחים חורגים. והכל אמור לבוא מההורים.ההתנגדות כבר מלכתחילה לקבל ילד זה באמתלות שונות ומשונות, כבר אומרות "דרשני" כלפי המשך יחסים תקין לאורך זמן.וחבל. ניתן לפתור זאת בטרם מעבר, ומאבקי כוחות סתמיים בסוף, שיובילו שוב לפרידה ולמפחי נפש מיותרים. לא צריך להיות אגואיסטים כלפי האהבה רק בין בני הזוג. בכ"ז כל אחד מהם, נושא את "החבילה" היקרה לו בחייו, וגם עליה צריך לשים את הדגש המיוחד. - שימי. מקווה שהכל ייפתר עבורך בצורה הכי נקייה, וללא משוא פנים.

- אפ אפ, חג שמח לך....

אני חושב שתמיר נמצא בבלבול מסויים. זה טבעי ולגיטימי, לחשוב ולנסות להתייעץ עם חברי הפורום לגבי דילמה כזו מורכבת. בשביל זה אנחנו כאן. לתמוך בו, ובאחרים. משלל התגובות , אני מניח שייקח לתשומת ליבו את מה שבאמת הוא רוצה באמת לעשות עם חייו בפרק ב'. כמוני כמוהו, לא חוינו עדיין מזה פרק ב', ועוד בפרט שהוא נמצא בדילמה גם עם שאלותיה לגבי ילדו.במקרה שלו, יש הרבה קצוות לא סגורות, ושאלות לא פתורות, לגבי הקבלה של אדם עם ילד. זה חלק מזוגיות של פרק ב', לדעתי. ואם היא לא מקבלת את "החלק" שלו בעיסקה , אז לפי דעתי חבל הזמן. זה צריך להיות מובן, קביל וברור על שני בני הזוג. בכל אופן, את המסקנות תמיר יעשה לבד בסוף. לא, תמיר, לא כן? - שימי.

זה כן ולא

אכן אני נמצא בבילבול מסוים מהסיבה שבהתחלה מאוד רצינו לגור ביחד והיה אחלה , אך כיום : אני חייב לדעת ב- 100% שהיא תקבל את הילד שלי כאילו הוא גר אצלנו , ולילד שלי יש בעיה שהוא לא מוכן לעבור אליהם , הוא רוצה שהם יעברו אלינו . יכול להיות שהוא לא מרגיש בנוח שהוא יעבר לבית של הילד שני .

מגורים משותפים -פרק ב'

יש קצת בעיה

הילד שלי לא מוכן לעבור אליהם , הוא רוצה את הבית שלנו , עכשיו זה מובן מהסיבה שזה הטריטוריה שלהם ואולי הוא יקבל הרגשה לא נעימה . אך דעתי שאם היה לו חדר רק שלו זה היה אחרת , מה את חושבת?

זה כן ולא

אכן אני נמצא בבילבול מסוים מהסיבה שבהתחלה מאוד רצינו לגור ביחד והיה אחלה , אך כיום : אני חייב לדעת ב- 100% שהיא תקבל את הילד שלי כאילו הוא גר אצלנו , ולילד שלי יש בעיה שהוא לא מוכן לעבור אליהם , הוא רוצה שהם יעברו אלינו . יכול להיות שהוא לא מרגיש בנוח שהוא יעבר לבית של הילד שני .

הייתמיר בוקר טוב ,קשה מאוד לעבור למקום

שהוא לא שלך וכמובן יש בו מעין מתחרה שבטוח לא רצה בו אם הבת זוג שלך מהתחלה החליטה שהבן שלך מהווה " סיכון" לבן שלה תגיד שלום זה יהיה כאוס גדול כי חשבתי על זה הרי מההתחלה היא לא רצתה בו אז? תנסה לרצות אותך ואח"כ תתחילו לריב , נו ו..? אני בגדר של ממש ממש הצעה קח צעד אחורה תראה את הדברים תפגשו אחד את השנייה בלי לגור יחד לראות גם איך עם הילד איך הילד השני מסתדר ורק אחר כך לעשות את הצעד
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר